Ramon1 napísal:
A pamätáš na Capula , ako dezinfikoval rohliky alkoholom 😂?

to mi uslo :D .. ale tak ci polejes rohlik vodkou, alebo vodku zajes rozkom, to vyjde zajedno, ci ? :rofl: .. ale tak si doteraz pamatam, ako som jedneho typka videl, ako sa spinavymi paprcami prehrabuje v rozkoch, secky ich obchytkal, ohejtoval, este tam mal babenku, este tka 2-3 roky ped koronou, to uz radsej koronovy rozok ako hento :D
06.04.2021 - 21:22:22
00
lto napísal:

Stay health :hai: :hai:


Nabuduce daj 'y' namiesto tych 2 ksichtov ;)
06.04.2021 - 21:29:32
03
Príloha:
IMG_20210406_215233.jpg
IMG_20210406_215233.jpg 173.52 KiB thumb_up0thumb_down

06.04.2021 - 22:04:41
00
do ***** v sobotu zase na test
"Pod hranicou 3000 hospitalizovaných pacientov s ochorením Covid-19 sme už niekoľko dní, ak udržíme pozitívny vývoj poklesu v číslach, postupne sa Slovensko môže prepnúť do tzv. bordovej farby už 19. apríla," informovala hovorkyňa ministerstva zdravotníctva Zuzana Eliášová.

tak snad tych pripitych kupacov nebolo vela - v pondelok doobeda premavka ako v pracovny den. idem von - chlapik bez ruska sa ledva zmestil do dveri - tak snad to nemal, snad takych nebolo vela. pri navrate domov plny vestibul ludi - rodinky sa stretli pri vytahu a veleso debatili - ani jedna z nich u nas ale nebyva. rusko nemal nikto.
tak snad sme si to nepokazili a toho 19. aprila nas snad uz pustia z okresu a nebudeme musiet chodit na vytery.
06.04.2021 - 22:06:33
00
Ked to tak citam asi nechcem aby slovensko bolo bordove 😁
Nic zaujimave pre mna to neprinesie ale asi budem musiet chodit do officu 😄
06.04.2021 - 22:16:34
00
Som sám , čo nechápe , ten “nechápavý “ GIF buzíka od Per-a 🧐 ?! ...
07.04.2021 - 05:31:49
00
Ramon1 napísal:
A pamätáš na Capula , ako dezinfikoval rohliky alkoholom 😂?

ozaj, nevie niekto, čo je s ním? Bo vyzeral voľáko zmätene už pred rokom...
07.04.2021 - 08:15:08
01
https://refresher.sk/96779-Na-Slovensku-mame-iny-Sputnik-nez-ten-o-ktorom-pisal-prestizny-Lancet-SUKL-stale-nedokaze-posudit-jeho-bezpecnost
Takže predsa voda z Volgy ???
07.04.2021 - 09:26:56
01
K tým okresom, je jedno či som červený, ružový alebo aký, a že sa uvoľnia opatrenia. Aj tak musím do školy každý týždeň doniesť nové čestné prehlásenie, že doma nemáme príznaky a máme aktuálne platný najviac 7 dňový test. Takže piatok/sobota je u nás program vždy jasný. Piatok zohnať termín a sobota sa otestovať.
07.04.2021 - 09:38:47
01
Otazka k tym testom, plati vynimka, ze ked niekto prekonal COVID, tak sa nemusi 3 mesiace testovat. My sme 2 tyzdne dozadu zistili, ze mala prekonala COVID zhruba cez jarne prazdniny (chytila to v skole, mali nakazenu celu triedu, ale karantena bola vyhlasena az nieco vyse tyzdna po tom). Mala mala pocas jarnych prazdnin par dni zvysenu teplotu, 2 tyzdne dozadu ju mala zvysenu opat (post COVID symptomy) a preto sme jej radsej dali otestovat krv (aj na protilatky), tak sme to vlastne zisitili. Nikto iny v rodine sa nenakazil (ani sme o tom nevedeli), kazdy tyzden sme mali negativne AG testy a min. tyzden, po tom, co sme malu dali otestovat, sme si vsetci dali spravit testy na protilatky (nikto iny COVID neprekonal). Teraz ta otazka, kedze mala COVID prekonala, musime sa kvoli nej, resp. skole, stale chodit testovat? Nevztahuje sa na nu a tym aj na nas ta vynimka?
07.04.2021 - 09:51:37
00
Nie, vzťahovala by sa iba na tvoju dcéru, ale aby ti ju lekár dal, musela by mať pozitívny AG, alebo PCR test. Na základe protilátok v krvi ti také potvrdenie nedá(takto mi to tvrdila moja doktorka). Síce na papieri o výnimke je aj možnosť "potvrdené protilátkami v krvi", ale moja lekárka ma poslala dopreč. Treba asi vyskúšať svojho lekára.
07.04.2021 - 10:22:36
00
Len to cele akosi postrada logiku. Neg. testy rodicov si do skoly pytaju preto, ze deti sa netestuju. Dieta moze byt kludne pozitivne a rodic negativny. Takze ked to dieta COVID prekonalo, tak je uplne bezpredmetne, ci ma rodic neg. test. A co sa PCR testu tyka, tiez mi to nedava logiku. Krvny obraz jasne ukazuje (s presnostou na tyzden), ze COVID prekonala a ma silne protilatky. Na PCR teste bola negativna, lebo karantenu a vsetky suvisiace opatrenia v podstate nariadili 2 tyzdne po funuse, ked mala ucitelka poz. test (ucitelia mali byt v 1. vlne ockovania). Cele je to trochu na hlavu. Osobne nemam problem s tymi testami, kludne nech mi vytru nos aj kazdy den, len vobec nerozumiem tomu, preco je potrebny neg. test rodica do skoly pre dieta, ktore COVID samo prekonalo, kedze pri dospelych po COVIDe to nie je potrebne.
07.04.2021 - 10:34:57
00
Primář Rezek: Po první stovce pacientů cítíme, že ivermektin pomáhá

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/primar-rezek-po-prvni-stovce-pacientu-citime-ze-ivermektin-pomaha-40356064#utm_content=ribbonnews&utm_term=ivermectin&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz
07.04.2021 - 11:26:52
00
Citime ze pomaha... Omg. Aj ten Tarabov poskok citil ze pomaha, teraz z nemocnice prosika, nech sa za neho modlia. Ono je to celkovo sranda s tymi nabozenskymi posukmi. Plna huba boha, strasna laska, boh vsetko vie a riadi, modlitba je zazracny liek. Potom bum, tazky kovid a namiesto toho, aby sa dotycny vytesoval ze si ho boh zavolal a konecne pojde za nim... Rychlo zacne zobat pirule, prosit o uzdravenie a uz su mu zrazu dobre aj vedecke poznatky a kyslikova maska...

A co sa tyka tych potvrdeni do skol. Je to byrokracia. Ja som vysvetloval ucitelkam, ze som ockovany, nech si to napisu na nastenku a neotravuju ma s potvrdeniami. Marne, musim kazdy tyzden vypisovat rovnaky papier s rovnakym datumom ockovania. Ale kiez by to boli jedine problemy...
07.04.2021 - 12:22:59
00
Ramon1 napísal:
Som sám , čo nechápe , ten “nechápavý “ GIF buzíka od Per-a 🧐 ?! ...


to je vtip, "pro" vs "anti" (pricom zrejme pani netusi co to probiotika su a ze prave v tomto pripade to pasuje, ale nieco na styl, ze keby sa jednalo napr. o antimalarika, tak by sa nasledne dozadovala promalarik).

Btw, ten "buzik" nakladal take "čaje", ze o nich mozme snivat akurat tak vo vlakne na tomto fore. Momentalne je zenaty s Jessicou Biel s ktorou ma dve deti.
07.04.2021 - 12:24:27
00
keyboard_arrow_up