ano to sa niekedy stava ze prisavkou ked tahas tak prdne lepidlo. hlavne ked starsi telefon a display je povodny. Ale dobre spravy, display stoji pár pív :D
03.04.2021 - 14:34:23
02
Ak to bude niekto do buducna skusat, tak postupujte podla navodov na ifixit.com

Skoda, nenapisal som, lebo som predpokladal, ze kym sa do toho pustis, tak si nieco precitas. Nie vsetky videa byvaju dobre a niekedy tam naozaj odpajaju veci, ktore nezavadzaju.
Ja som uz vymienal niekolko veci na iphonoch - repracik, displeje, baterie, vibracne, ale vacsinou sa mi podarilo. Vzdy je tam to riziko.
03.04.2021 - 15:29:12
00
Co vsetko sa da pokazit pri vymene displaju? Zeby som to rovno prihodil do kosika :-D
03.04.2021 - 19:28:27
01
Pri výmene home buttonu som zlikvidoval displej, pri výmene krytky kamery zalepil lepidlom aj tú. Už radšej nešetrím a dávam to spraviť. Lebo ma to nakoniec vyjde lacnejšie 😂.
03.04.2021 - 19:36:28
01
podstate nič a predsa všetko :D pri menení displaya musíš dať dole homebutton, cely zadný plech (6 skrutiek), zhodit repro na volanie, senzory a kameru (podľa videa). ono je to všetko pekne naskladané na kope takže ideš skoro ako ctrl X, ctrl V. Menej je niekedy viac či už pri dávaní lepidla alebo uvoľňovaní flex kablov :D
hint: baterku potom zapajaj s tým plastovým toolom.
03.04.2021 - 19:41:27
00
Jaiub
Tu mas link
https://www.ifixit.com/Guide/iPhone+SE+Screen+Replacement/61305

Displej na SE 1.gen som menil asi 7x.
Kupil som displej z ebay - stal za prd. Kupil som druhy z ifixit - slapal dobre. Potom som mobil o tyzden utopil a uz mu nic nepomohlo.

Ak by si ho znicil, neurob chybu ako moj kamos, co ho hodil do kosa. Vzdy sa niekomu hodi darca organov.
03.04.2021 - 21:32:45
01
Vymena displeju ma vysla 45€ :tmi: A to sa oplati..! :D Dufam ze mam na dalsie tri roky pokoj...
07.04.2021 - 19:37:32
00
Po pol roku od kupy mobilu uz povodna ochranna folia zacina byt doskriabana a tak chcem novu ochranu. Skuste poradit daco s cim mate skusenosti lebo na trhu su toho mraky a nemam chut experimentovat. Je to S10e.
12.04.2021 - 16:10:09
00
Nechaj originál hoc ako na tom je😀. Už nikdy nič nebude ako originál. Ale už keď tak ja som teraz dával na s20 spigen neoflex a je to fajn.
12.04.2021 - 16:48:46
00
ja za seba neodporúčam hydrogelovu z ali - je strašne mäkká, zachytáva odtlačky a nejde už ani poriadne vyčistiť. Odporúčam tiež ešte nechať originál čo tam máš - nič na jeho úrovni nezoženieš
12.04.2021 - 18:45:18
00
A sklicka su nedobre? Pokial to nema nejak zaobleny display, nad foliou by som neuvazoval.
12.04.2021 - 18:50:08
00
Marinada napísal:
Po pol roku od kupy mobilu uz povodna ochranna folia zacina byt doskriabana a tak chcem novu ochranu. Skuste poradit daco s cim mate skusenosti lebo na trhu su toho mraky a nemam chut experimentovat. Je to S10e.

objednaj z ciny hydrogelovu foliu, zatial najlepšie folie co som mal. skoda ze nemas normálnu s10. mám doma naviac dve hydrogelove folie na nu

11kubo ty si mal nejaky divny hydrogel. moj nezanechava ziadne skrabance, odtlacky pokial nemam zadrbane ruky od oleja v garazi... jeden "hydrogel" co som mal tak bol taky ako pises, ale cinan vratil peniaze - bola to obycajna plastova folia pouzitelna na par dni.

Zoidberg ked das sklo tak nebude fungovat odtlacok prsta v displayi a zaoblene sklo treba lepit pod UV - kravina, skusil som a hned islo dole.
12.04.2021 - 19:46:44
01
No neviem ci neostanem bez ochrany ako na vsetkych mobiloch doteraz a bude pokoj. Na S7 som po troch rokoch mal len par skrabancov ktore nicomu nevadili. Akurat pri predaji to moze zavazit ale mobily nepredavam. Uzivam dokym to ide a potom radsej darujem v rodine.
12.04.2021 - 20:12:54
00
misung s10e nemá odtlačok v displeji ale na hrane/v on/off tlačidle
ja mám aktuálne na s10e hydrogel z ali a v pohode, som spokojný, je už trochu dotlčená, nejaká priehlbinky, ale displej ochránila
12.04.2021 - 21:17:19
10
Uhádnete? Na mobile keď mi niekto volá začne sa ten debil správať hlúpo, pritom by to mal byť šikovný mobil. Niekto zavolá a jak zvoní zobrazí sa klávesnica a ako keby som písal. Keď píšem, píše ešte okrem mňa aj sám niečo, normálne sa s ním niekedy hádam, keď píšem sms tak píše do sms alebo v Google maps mi sám prepína na satelitné, zapína si aplikácie... A to všetko takým spôsobom, ako keby niekto fakt behal prstami po displeji. Továrenské nastavenia pomohli len na chvíľu, resp neviem či pomohli. Antivírus asi tiež dačo asi pomohol, lebo už to menej robí. Ale počas hovoru iba s niekým... Čo to je?
15.04.2021 - 12:15:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up