Matel je kkt, Lto tu konšpiratoruje, Jurot troluje a novy generálny doktor vie o pandemii, kovide a medicíne tiež kkt ... je obvoďák .
13.04.2021 - 21:51:01
01
Super video a pekne vysvetlené, kto má aké kompetencie. Potvrdzuje iba to čo vieme. Nikto za ten sajrajt nie je ochotný niesť zodpovednosť. Duch svätý s magorom to chceli hodiť na kolektívnu zodpovednosť koalície, potom na ŠUKL. Nikto netuší o tej vakcíne nič, iba že ju vyrobili najlepší vedci, najrýchlejšie na svete a očkuje sa ňou v najviac štátoch.
Heger je ešte väčšia handra ako bol Pelle.
Baťová to ale pekne vysvetlila. Od začiatku to celé bola veľká kktina. Žiadny civilizovaný štát čo nemá na čele nejakého magora to svojim ľuďom nikdy nepichne, kým to neprejde EMA. Dokonca ani Rusi sa tým neočkujú. Primárne určenie tej družice nikdy nebola vakcinácia.
13.04.2021 - 23:32:05
01
https://www.idowa.de/inhalt.deutschland-beschluss-zu-zweitimpfung-nach-astrazeneca.e20da1f7-1467-465e-bd06-c3e2e6e45457.html

nemci rozhodli,že druhá vakcína po astre u ľudí do 60 r. bude len pfizer,moderna.

stále čakám kedy sa k tomu konečne normálne postaví ten náš vymyslený generál.
14.04.2021 - 01:28:18
00
zopakujem otázku čo tu už padla bez odpovede, prečo inde ockuju AZ starších a u nás presne naopak?
14.04.2021 - 06:57:59
00
Ľudia dobrí, prosím vysvetlite mi to niekto. Všade čítam to isté, čo všetko sa otvára, pre koľko osôb atď. Ale nikde som sa nedočítal, či sa ruší zákaz vychádzania? Alebo sa rozširujú výnimky na všetky tie novootvorené veci? To som sám, ktorý tomu nechápe?
14.04.2021 - 07:02:02
00
ešte to len bude zaujímavé,keď sa dostanú von informácie o tej tajnej zmluve na Sputnik-čosi mi hovorí,že z toho bude mať náš bývalý premiér velký problém.
Udivuje ma,aké množstvo ludí by si tú vakcínu kludne dalo pichnúť,aj keď je už jasné,že zloženie je iné ako to,čo posudzuje EMA,ani chýbajúce podklady im nevadia...
a stále sa píše len o krvných zrazerninách po očkovaní AZ,ale o podobných zrazeninách po iných vakcínach málo alebo nič-je úplne jasné,že je to len hra o to,kto predá viac tej "svojej"
14.04.2021 - 07:02:15
04
ivast napísal:
zopakujem otázku čo tu už padla bez odpovede, prečo inde ockuju AZ starších a u nás presne naopak?
Nie vsade iba par statov to zmenilo. Navyse ta sanca je tak mala ze sa ti nieco po AZ realne stane ze aspirin je pori tej vakcine uplny zabijak... ale treba o niecom pisat v novinach. Vakcinove clanky maju hodne klikov 😀
14.04.2021 - 07:40:42
05
ivast napísal:
zopakujem otázku čo tu už padla bez odpovede, prečo inde ockuju AZ starších a u nás presne naopak?

Myslim si, ze je to cisto politicke rozhodnutie. Ak by som aj pripustil, ze vektorove vakciny sposobuju krvne zrazeniny, pride mi nelogicke podavat ich starsim, s vyssim rizikom vzniku trombov.
Skor ide o lahsiu logistiku Astry do DSS a k ambulantnym lekarom na vidiek (ktori vedia pripadnu rizikovost posudit) a ktori nou ockuju nemobilnych a starsich. Na rozdiel od mRNA, krorymi sa ockuje hromadne v centrach bez individualnej anamnezy.
14.04.2021 - 07:47:15
01
Dano5 napísal:
ešte to len bude zaujímavé,keď sa dostanú von informácie o tej tajnej zmluve na Sputnik-čosi mi hovorí,že z toho bude mať náš bývalý premiér velký problém.
Udivuje ma,aké množstvo ludí by si tú vakcínu kludne dalo pichnúť,aj keď je už jasné,že zloženie je iné ako to,čo posudzuje EMA,ani chýbajúce podklady im nevadia...
a stále sa píše len o krvných zrazerninách po očkovaní AZ,ale o podobných zrazeninách po iných vakcínach málo alebo nič-je úplne jasné,že je to len hra o to,kto predá viac tej "svojej"


To množstvo ľudí si IM cucá z prsta a postupne nafukuje.

Ide o 300-tisíc navyše zaočkovaných ľudí,“ vyčíslil a zvestoval podpísanie dohody s Ruskom, vďaka ktorej mali do júna 2021 prísť na Slovensko až dva milióny dávok tejto vakcíny.
----
Minister obrany Jaroslav Naď v TA3 pripomenul, že „pol milióna obyvateľov krajiny má záujem o očkovanie len ruskou vakcínou“. (to isté kvákal Heger v sobotu v RTVS)
----
Sám Igor Matovič išiel v počte potenciálnych prijímateľov Sputnika ešte ďalej. Z cesty do Moskvy na Facebooku reportoval, že urobí všetko pre to, aby „pokútne a systematické snahy zabrániť tomu, aby sa Sputnik V na Slovensku mohol používať, boli nakoniec neúspešné a milión ľudí sa Sputnikom V mohlo na Slovensku konečne začať očkovať“.
----
A aká je realita?

Podľa výskumných dát by sa v súčasnosti počet záujemcov výlučne o nezaregistrovaný Sputnik mohol pohybovať iba okolo 53-tisíc.

https://dennikn.sk/2348934/ako-je-to-vlastne-so-zaujmom-verejnosti-o-sputnik-v/?ref=tit

a to isté vo videu https://www.tyzden.sk/video/72524/zora-butorova--slovaci-nasim-vedcom-doveruju-vlade-velmi-nie/?rtm_source=newsletter_daily&rtm_medium=email&rtm_campaign=daily-newsletter-13-4-2021&ref=tit
14.04.2021 - 08:09:12
05
troska statistiky
dnes na korona.gov.sk svieti pocet zaockovanych prvou davkou 870 609

posielam link na vekove zlozenie obyvatelstva SR:
http://statdat.statistics.sk/cognosext/cgi-bin/cognos.cgi?b_action=cognosViewer&ui.action=run&ui.object=storeID%28"i40A03AF2150C41DE8BE98D0C0C41A764"%29&ui.name=Vekové%20zloženie%20-%20SR%2C%20oblasti%2C%20kraje%2C%20okresy%2C%20mesto%2C%20vidiek%20%5Bom7009rr%5D&run.outputFormat&run.prompt=true&cv.header=false&ui.backURL=%2Fcognosext%2Fcps4%2Fportlets%2Fcommon%2Fclose.html&run.outputLocale=sk

nech si kazdy sam vyhodnoti ako to asi vyzera s mierou preockovanosti populacie ohrozenych skupin

najma ked v tom cisle 870k su aj vselijake cibulkove a opravari klimatizacii
14.04.2021 - 08:09:56
00
postnuty link nejak zblbol tak posielam skrateny: shorturl.at/ku127
14.04.2021 - 08:12:16
00
opravar klimatizacie mozno tento rok bude kriticka infrastruktura :D
14.04.2021 - 08:13:00
00
radsej zaockovat mobilneho instalatera s mnozstvom kontaktov ako leziaka na samote...

Btw. Vznikaju krvne zrazeniny aj v krvi nariedenej alkoholom? Vcera zacal Ramadan, tak sa len pytam, ci ho mam svatit alebo nie...
14.04.2021 - 08:34:37
05
no ak nie si žena používajúca antikoncepciu, alebo aspoň nie tie, ktoré sú najrizikovejšie, tak by si sa báť nemal, ale radšej pi ďalej
14.04.2021 - 08:52:47
15
Pár dní dozadu otvorili registráciu na očkovanie ľudom od 40 rokov a dnes čítam, že to plánujú otvoriť pre všetkých. Evidentne je o očkovanie veľký záujem :wasntme:
14.04.2021 - 08:54:12
00
keyboard_arrow_up