Status o tom blaha uz dal a samozrejme to zlahcuje
"
1. Predstierať, že Ruská federácia nemá nič lepšie na práci, ako nechať vybuchovať nejaké muničné sklady v české Vesničke mé střediskové..."
18.04.2021 - 12:34:06
00
dúfam,že ako reakciu na teroristický útok ruskej GRU v čechách ako prejav solidarity s čechmi objednáme ďalšie milióny sputnikov od pána Kirila.

btw:.Dano rok ti trvalo kým si pochopil čo ti tu už celý rok píšem...
18.04.2021 - 13:21:50
00
Aby tieto informácie nevyfučali tak ako pri tvrdení a presviedčaní ľudí mesiace jedným denníkom že Kočner dal zabiť novinára. Keď súd rozhodol inak tak táto informácia behom sekundy splasla a redaktori denníka kvičali sko je to možné.

Teorii je vela pravda bude niekde uprostred.

Rusové pátrají po organizátorech prodeje českých zbraní a munice oddílům FSA od roku 2012 a nástupnickému Islámskému státu. Stopy vedou do ČR a do Vrbětic
18.04.2021 - 13:43:28
00
https://www.respekt.cz/agenda/za-vybuchem-municniho-skladu-ve-vrbeticich-stoji-rusti-agenti-kteri-se-pokusili-zabit-skripala

zbrane z toho skladu išli cez Bulharsko na Ukrajnu na boj proti ruským separom.

FSA-full speed ahead. :lol:
18.04.2021 - 13:56:54
00
chvílu som to pozeral,ale musel som to vypnúť.keď spustil súdruh Blaha tú svoju demagógiu - triky,ty sa vo všetkom vyznáš,napíš,nie je ten Blaha náhodou Ruský agent? len ma to tak napadlo,keďže v čechách ich idú vyhostiť 18-tich,aj u nás by mohol byť aspoň jeden,a kto iný ako súdruh Blaha by to mohol byť ...
18.04.2021 - 14:09:48
00
Blaha je súčasťou miestnej ruskej mediálnej scény,(troll farm),ale rusom sa podarilo získať zlatú rybku menom matelkot.ten si musí teraz búchať tú tupú trnafskú gebulu o zem čo mu to ten pán Kiril vyviedol keď on sa ták snažil....a teraz ten sklad. :headbang: Ruskú ambasádu treba do 48h uzatvoriť.S rusákmi sa nesmieš srať.Rus keď pocíti slabosť tak začne skúšať pokiaľ sa dá ísť. :hug: :punch:


Naposledy upravil triki dňa 18.04.2021 - 15:07:06, celkovo upravené 1 krát.

18.04.2021 - 14:50:41
04
triki napísal:
zbrane z toho skladu išli cez Bulharsko na Ukrajnu na boj proti ruským separom.

Aj v Bulharsku predtym riesili.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-vysetrovani-otrava-agent-sergej-skripal-bulharsko-velka-britanie-novicok-bellingcat.A190208_125130_zahranicni_dtt
18.04.2021 - 14:59:00
00
ano veď rusi sa ho pokúsili otráviť.nevyšlo im to.
18.04.2021 - 15:08:31
00
a načo je Rusku taký velký počet "diplomatov" v tak malej krajine,ako je česká republika-hmm,asi vieme,ale kto im to dovolil? a kolko je ich vlastne u nás? a kolko je ich na zlej,imperialistickej ambasáde USA v Bratislave? to by ma fakt zaujímalo,aký je pomer počtov osôb,keď ich vyhostia 18,kolko ich tam ešte zostane?
nevie niekto?
a samozrejme triky súhlasím,že najväčší hlupák z tohoto vychádza Matovič,ako sa im pchal do prdele,a teraz bude vláda musieť zaujať stanovisko,a už sa tak aj deje-aké stanovisko zaujme on?
ide mi pekne na nervy ten kretén Blaha-našťastie je priamo preňho určená FB skupina-poznáte? občas tam pozriem,pekne mu nakladajú:
https://www.facebook.com/groups/200418140661660
18.04.2021 - 16:07:22
01
V čechách je myslím 140 "diplomatov" čo je viac alo súčet všetkých amerických a čínskych.
Na stanovisko nášho cára budeme musieť počkať, Zatial žiadne nové sprisahanie neodhalil. Vyjadrí sa prostredníctvom tlačového oddelenia na fb, hneď ako vylúšti šifrovanú esemesku od pána Kirilla. Počítam niečo v štýle , drbe vám? , v 40 krajinách sadia stromčeky a pomáhajú tetám kuchárkam a akurát v Česku by vraždili? Už taká klasika , level Blaha. Je ale možné že túto informáciu doposial iba nezaregistroval.
Čo sa nášho gaučíkového revolucionára a troviča studní týka , tomu je najlepšie zrno nesypať, to ho bolí najviac.
18.04.2021 - 19:43:33
00
odhadujem,že u nás je tak do 50 kusov nadpočet ktorých by mali okamžite vypakovať.
18.04.2021 - 22:07:22
00
tak tak, len čo na to tí, čo dali hlas Sputniku ? dali hlas ako najdôveryhodnejšej vakcíne .... to nie z rozumu, to z viery, ako náboženstvo; nevylučujem, že áno, bomba je to; tak potom prihlásiť a testovať, tak ako Ladu či Zaporožec , keď šli na európsky trh
18.04.2021 - 22:14:09
00
No zjavne by mali oplotiť ruskú a nie americkú ambasádu.
18.04.2021 - 22:16:14
00
Ja len dúfam,že pochopili že ten ich sputnik je dávno pasé po tom všetkom.Aj keď debilek naď dnes plačkal že o pár dní sa ňou bude očkovať.
18.04.2021 - 22:38:22
00
Tak Heger,Korčok,Čaputová sa jasne postavili na stranu česka-som zvedavý aj na stanovisko Matoviča-keďže sa pchá pánovi Kirilovy do .... ,nemôže proti Rusku vysloviť kritiku,lebo má po Sputniku.
Odhadujem,že to dá na spôsob Blahu-po dlhom čase som nakukol na jeho profil,ako sa dalo čakať,12 bodový status hodný jeho mentálnej výbavy-kopírujem prvých niekolko bodov,to je neuveritelné,čo ten rusofil dokáže napísať:

Ľuboš Blaha
Ja síce chápem, že spravodajské hry do geopolitiky patria. Ale zasa - mohlo by to mať trochu úroveň.
1. Predstierať, že Ruská federácia nemá nič lepšie na práci, ako nechať vybuchovať nejaké muničné sklady v české Vesničke mé střediskové...
2. Určite by to bola dobrá predloha pre nejakú agro-bondovku, ale v reálnej politike toto obvinenie pôsobí ako dosť nevydarená fraška.
3. Ruská federácia obvinenie so smiechom popiera a na vyhostenie 18 ruských diplomatov z Prahy reaguje, že vyhostí rovnaký počet českých diplomatov z Moskvy. Teda - ak ich tam toľko vôbec je.
4. Praha by asi mala do Moskvy chytro poslať nejakých diplomatov navyše, aby to bolo vôbec fyzicky možné... Povedzte mi, načo sú takéto účelové kopance do Ruska dobré?
5. K našim českým bratom mám hlbokú úctu, ale toto zjavne nie je ich vlastná spravodajská hra - toto nie je práca žiadneho Jirku, v tomto má prsty John.
19.04.2021 - 08:20:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up