sro su :(
23.04.2021 - 09:25:50
00
Predam link na 10 akcii MTbiker 😂😂, to by aj pravne preslo 😁.
23.04.2021 - 09:28:19
01
A všimol si niekto, že z MTBikeru zostal vlastne iba eshop? Spomeňte si na časy pred eshopom. Krásne články, výlety, testy všetkých značiek...Teraz sú články a reportáže na 80% PR pre eshop a vami predávané značky chlapci. Je to škoda. ;(
23.04.2021 - 09:31:39
04
kazia ti ksefty na bazere?
23.04.2021 - 09:52:24
04
Samozrejme, preto som VIP zákazník s objednávkami za tisíce.....
23.04.2021 - 10:04:04
01
No ved mas za co objednavat
898 inzeratov uz o niecom svedci ale ked davas zarobit aj eshopu tak si asi chraneny prekupovac
23.04.2021 - 10:07:47
00
A hneď máš krajší piatok keď si sa odbavil. Zožeň si radšej osobu opačného pohlavia. Ale aspoň dávaš najavo že ti je fuk kam MTBiker smeruje. Uži si víkend.
23.04.2021 - 10:11:13
00
dakujem bude pekne, uzijem,
za MTBiker som rad ako za obchod
magazin uz ide trosku inym smerom ako by som rad
23.04.2021 - 10:12:08
01
mne uplne staci forum
23.04.2021 - 10:14:30
04
cipo11 s tvrdením, že z MTBIKERA ostal iba eshop absolútne nesúhlasím. Už sa to riešilo svojho času v téme pri redizajne, ale zopakujem to. MTBIKER je stále komunitný portál a prezeranosť obsahu rastie. Youtube obsah je mega úspešný. Bazár funguje super, ak by nebola pandémia tak samozrejme viac obsahu z eventov ale toto neovplyvníme.

MTBIKER sa v obsahu nikdy nehral na odborný plátok, ono aj výsledkový servis našich cyklistov mal okrem Sagana vždy brutálny podpriemer. Áno, PR je súčasťou, živí to naše komunitné aktivity ale opäť, vizuálny smog sme úplne obmedzili a žiadne bannery, či iné otravy tu niesú. Komunitný obsah uverejňujeme a je nadpriemerne prezeraný, nedá sa mať ale každý týždeň 2-3 super články so silným príbehom, ktoré chytia za srdce. Ak sa pozriem na MTBIKER možno 10 rokov dozadu tak obsahu bolo rapídne menej, PR bol aj vtedy, kvalitatívne sme sa ale posunuli o niekoľko lvlov inde. Uznávam, že spôsob, akým je magazín vedený nemusí každému vyhovovať ale čísla, ktoré majú rastúcu tendenciu hovoria o tom, že pre väčšinu ľudí je tento náš štýl atraktívny a dokáže ich osloviť.

A ešte kratučké odbočenie - od viacerých ľudí som započul, že MTBIKER už nie je to, čo býval ale pri hlbšej debate sme došli k tomu, že shop je OK, magazín má svetlejšie aj horšie chvíľky ale nikto nepovedal, že je to katastrofa, len máme iný pohľad na niektoré veci, čo ale dokážeme akceptovať, bazár je super, komunitné funkcie sú tiež OK, aj keď by sa možno niečo dalo spraviť aj troška lepšie najväčšou zmenou prechádza fórum kde ale tak nejak ideme s dobou, teda viac hejtu, viac trollingu. My ale v tomto smere fórum nechávame ako samostatnú časť a nezasahujeme vôbec. MTBIKER sa určite mení, či k lepšiemu alebo horšiemu je samozrejme subjektívny pohľad ale čísla návštevnosti hovoria o tom, že to asi robíme dobre.

Teším sa už na leto, verím, že sa opäť s niektorými stretneme na eventoch alebo už na predajniach a pokecáme. :)
23.04.2021 - 11:25:31
025
bazar je super? bazar je uplne plny prekupovacov a smelinarov co si na tom robia asi zivnost. staci sa pozriet na pocty inzeratov uzivatelov.
Niekto kto ma 900 inzeratov tam urcite nepredava veci na ktore je bazar urceny a teda svoje ktore uz nepotrebuje
23.04.2021 - 11:31:25
00
Ty co mas stale za problem s prekupovacmi? Nie kazdy je ochotny kupovat z Ali a posielat udaje z karty bohvie komu v cine alebo cakat mesiace ci mu balik pride alebo nie. Vela ludi si radsej priplati a kupi si to tu od "prekupnika". Nikto nikoho do nicoho nenuti
23.04.2021 - 11:35:53
05
Ja k tomu len dodam, ze nie mtbiker sa meni /v zmysle kontextu/, meni sa spolocnost a ludia :) Preto sa aj mtbiker prisposobuje.

Priekupnici, ak su, tak riskuju sami seba seba .. ak sa dostanu do podozrenia, colna sprava vie zneprijemnit zivot aj dodatocne, Casom aj danove urady :D .. par poloziek nie je tazke obhajit , ale ked je toho vela ...
23.04.2021 - 11:41:27
04
ved ked sa ti nepaci tak kupuj z eshopu alebo rovno si objednaj z číny. Nevidim dovod likvidovat nejakeho priekupnika ked je spolahlivy a ma toto co mi treba.
23.04.2021 - 11:49:13
01
co tak zalozit podsekciu bazaru "priekupnici" a nech su priekupnici tam a kto chce priekupnikov nech ide tam, a mtbiker ich moze lahko skasirovat keby chce a lahko spolupracovat s uradmi :D
23.04.2021 - 11:54:40
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up