Máš pravdu, tak potom termo triko, alebo také čo má vpredu membránu, hmm, potom ešte pripadá do úvahy bolesť prsného svalstva ako takého, pri prechladnutí sa prenáša, ale detaily vie moja sladká polovička :wink:
16.06.2008 - 22:19:53
00
...

... shisha, Ivka, niečo fundované z osobných skúseností:
-
:P


tu vidno, ako sa chlapi dokážu angažovať, keď sa téma týka ich hračiek :lol: :lol: :lol:



:P
Mam len take osobne skusenosti,no dobre,tak to poviem ako to je... :roll: ze ked som si nedala podprdu,lebo zas take velke nemam a obsuchalo ma niekedy tricko,tak ma tak boleli bradavky az no,normalne opuchli a scervenali...bolest ako svina.Preto sa pytam,ako ju bolia a ci cele... :wink:
Alebo aj ked mi bola zima,v zime som nosila normalne teplejsiu podprdu a na sport dobre spevnenu,ale aby netlacila...aj od zimy to je paradna bolest... :cry:
17.06.2008 - 14:29:43
00
Inak co sa tyka tych bradaviek tak napriklad niektori bezci si ich prelepuju leukoplastom lebo ked napriklad kvoli zime stvrdnu a potom sa zacnu obtierat o tricko tak je to dost bolest.
17.06.2008 - 19:07:21
00
Inak co sa tyka tych bradaviek tak napriklad niektori bezci si ich prelepuju leukoplastom lebo ked napriklad kvoli zime stvrdnu a potom sa zacnu obtierat o tricko tak je to dost bolest.


Som alergicka na leukoplast... :(
17.06.2008 - 22:34:36
00
Namazať... Napríklad nechtíkovou masťou.
17.06.2008 - 22:39:48
00
Inak co sa tyka tych bradaviek tak napriklad niektori bezci si ich prelepuju leukoplastom lebo ked napriklad kvoli zime stvrdnu a potom sa zacnu obtierat o tricko tak je to dost bolest.


...a ja s om si furt myslel, ze je to velkoplast :-)
inak aj ja casto robim to, co ti bezci

to ivka, ako sa prejavuje alergia na ten leukoplast?
17.06.2008 - 22:42:53
00

...a ja s om si furt myslel, ze je to velkoplast :-)
inak aj ja casto robim to, co ti bezci

to ivka, ako sa prejavuje alergia na ten leukoplast?


bolestou pri strhavani :lol:
17.06.2008 - 23:32:06
00



to ivka, ako sa prejavuje alergia na ten leukoplast?



To miesto mi scervenie .oramuje sa podla leukoplastu a pali to.. :cry:
V nemocnici mi prelepili laktovu jamku leukoplastom,lebo som zabudla povedat,este mi tam dali po infuzke octanovu mast, :roll: tak mi tam vyzralo kozu,ani zohnut som ruku nemohla,ani spat,tak som si to tam liecila studenou vodou a sebamedom mliekom..bolest jak svina... :cry:
Tato kombinacia spolu s odbornostou sestricky,bol zazitok na cely zivot... :?
18.06.2008 - 07:30:38
00
to je sila
a to sa tyka cisto len leukoplastu alebo aj naplasti aj z inych materialov?
18.06.2008 - 07:48:51
00
to je sila
a to sa tyka cisto len leukoplastu alebo aj naplasti aj z inych materialov?

Malo by to byť len klasickým leukoplastom, na krabičke to je vždy napísane že obsahuje, teraz neviem, kaučuk alebo čo a môže spôsobiť alergickú reakciu.
18.06.2008 - 07:58:26
00
to je sila
a to sa tyka cisto len leukoplastu alebo aj naplasti aj z inych materialov?

Tak ako napisal tadeas,nieco tam obsahuje,co mi vadi.ale neviem co..to je ten klasicky,co je tu uz 100 rokov.. :D
18.06.2008 - 15:55:50
00
keyboard_arrow_up