Zbytočne....keby tam je na návšteve Vladimír Vladimirovič a buchne to spolu s ním, aj tak to bude na Rusov a Putina ;). Možno nie hneď, ale po siedmich rokoch určite.
28.04.2021 - 10:36:49
01
foobar napísal:
ten sklad by mali ist pre istotu skontrolovat pyrotechnici :D


len to nie, poznám pyrotechnika, ktorý chce Sputnika :D
28.04.2021 - 10:42:43
00
darebak napísal:
V pozvanke na ockovanie nemas co dostanes.

Aj v sms správe a aj v maily je písaná vakcína. U mňa ASTRAZENECA 1
28.04.2021 - 10:56:18
00
tulenik napísal:
Alebo druhá interpretácia, kladú si otázku čo do pitxe sa tu odohráva za búrku v šerbli a či dodávka nebola nejako externe *****.
Alebo využívajú fakt, že to tu už neúročne drepenie v sklade a využívajú to na sledovanie skladovateľnosti.
Nevieš. Ani ja neviem, hoci som od fachu. Rozdiel medzi nami je ten, že ten, čo vie menej má potrebu fabulovať viac. Čo je, mimochodom, klinickým príznakom dezolácie...

Brazilska Anvisa tvrdí, že našla RCA. ŠUKL to vraj našiel tiež /ale doteraz to nezverejnil /. Rusi tvrdia, že že žiadna vakcína neobsahuje RCA. Asi preto si to odviezli :?: :?: .. kazdopadne to vypada, ze aj keby tomu nic nebolo, zdrzovacia taktika vyjde, drviva vacsine ludi sa zaockuje tou spravnou vakcinou a zisky pojdu tam, kam treba :) Potom sa vyda prehlasenie, ze Rusi to konecne robia dobre a moze sa to pouzit.

Je to len politika .. nasa riaditelka SUKL je predsednicka EMA. EMA uz zarazila AZ, Sputnik zdrzuje, volna cesta ostala pre Pfitzer. Pfitzer je USA, Sputnik Rusko. Obe krajiiny proti sebe hospodarsky bojuju. Ked nedokazali najst nic ine, tak sa pouziju hocjake prostriedky a hlavne pre ludi, ktori veria comukolvek v novinach.

Odkedy citam tento topic, som doslova sokovany, comu vsetkemu nekriticky dokazu ludia verit, alebo ako si dokazu cokolvek obhajit /casto rozumni ludia, ale ked ide o emocie, rozum prestava fungovat .. ale takto to je a nikto sa tomu nevyhne/. A je uplne jedno, ci to pride z modrej alebo cervenej strany. Doslova to vyzera uplne rovnako, ako ked bol socializmus a veduca uloha strany. Vsetko zo zapadu bolo zle, mandelinky sem hadzali zli imperialisti z balonov. Teraz nam zli Rusi chcu pichnut mandelinky v ampulkach :D. Uuuplne to iste, len otocene.

Dobre si to napisal, cim menej toho ludia vedia, tym su si istejsi v tom, comu slepo veria. Preto je politika esencia cisteho zla /snad posledny rok novej vlady dostatocne niektorych presvedcilo/ a zial problem koronavirusu sa stal ciste politickou zalezitostou.
28.04.2021 - 11:50:05
07
Ja mam zase iny nazor.

To Ruske odvezenie vakciny je podla mna ich dalsi tah v hre na zneistovanie a chaos. Pockaju dva tyzdne a potom povedia, ze sme to zle skladovali a dodavka je znehodnotena. Nebudu musiet ockovat pod kontrolou a nebodaj dodat dalsie dodavky. U nas bude bordel, Matovic bude hadzat spinu naokolo - no, co viac si mozu zelat.

Samozrejme, ze US a Rusi bojuju medzi sebou. Dokonca vela aktivit, co USA robia Rusku je daleko za hranou. Ale tato kauza Sputnik mi smrdi viac zo strany Ruska ako z EU.
28.04.2021 - 11:55:00
00
lto nasa riaditelka SUKLu je predsednicka EMA?
To fakt ? To je putovna funkcia?
28.04.2021 - 11:57:46
00
lto, veľmi zjednodušený pohľad na svet.
28.04.2021 - 12:09:37
12
will napísal:
lto nasa riaditelka SUKLu je predsednicka EMA?
To fakt ? To je putovna funkcia?



Nemam ten pocit. Zrejme len Lubo opat konspiruje, fantaziruje a vymysla. Asi v duchu tej svojej prdposlednej vety: "Dobre si to napisal, cim menej toho ludia vedia, tym su si istejsi v tom, comu slepo veria.".
28.04.2021 - 12:17:49
04
lto napísal:
Odkedy citam tento topic, som doslova sokovany, comu vsetkemu nekriticky dokazu ludia verit, alebo ako si dokazu cokolvek obhajit /casto rozumni ludia, ale ked ide o emocie, rozum prestava fungovat ..


Uprimne - presne takyto pocit mam ja z TEBA, a ocividne nie som jediny.
28.04.2021 - 12:24:04
111
lto napísal:
nasa riaditelka SUKL je predsednicka EMA.


???

lto napísal:
EMA uz zarazila AZ


??? A v čerstvej tlačovej správe EMA (https://www.ema.europa.eu/en/news/astrazenecas-covid-19-vaccine-benefits-risks-context sa toto tvrdenie nachádza konkrétne v ktorom odseku?

lto napísal:
Sputnik zdrzuje ???, volna cesta ostala pre Pfitzer. Pfitzer je USA, Sputnik Rusko. Obe krajiiny proti sebe hospodarsky bojuju. Ked nedokazali najst nic ine, tak sa pouziju hocjake prostriedky a hlavne pre ludi, ktori veria comukolvek v novinach.


To „zdržovanie“ Sputniku zo strany EMA už ani nie je smiešne, navyše to striktne vzaté vyzerá na nerovný súboj USA/Nemecko vs. Rusko (s „t“ v názve firmy navyše). Človek si len kladie otázku, kde ostala vakcína Johnson & Johnson a odkiaľ čerpá takéto informácie človek, čo „neuverí len tak čomukoľvek v novinách“ ...
28.04.2021 - 12:30:00
05
že vraj mesiac pred a po sputníku sa nesmie piť (alkohol) aby mala vakcína účinok, preto ju v rusku nechcú
28.04.2021 - 12:35:53
00
foobar napísal:
ten sklad by mali ist pre istotu skontrolovat pyrotechnici :D


Nestraš. Ten sklad mám 800 - 900 m od domu.
28.04.2021 - 12:36:56
00
hlavne si davaj pozor aby si silno nedupol, lebo to cele odpalis ;-]
28.04.2021 - 12:43:11
02
ten automat musia robiť ľudia asi permanentne na drogách.... Senica raz taká incidencia ako Ba a ide do lepšej farby.
28.04.2021 - 13:37:02
02
lto
po Jezusovi a Gebulovi skusim aj ja:

pise sa to takto:
brexit.eu.sk
28.04.2021 - 14:29:23
20
keyboard_arrow_up