no dobre dobre, presvedcili ste ma...

nech si teda kazdy zhana bike po vlastnej osi....

ja odmietam platit tieto uzernicke palky....
18.06.2008 - 14:14:21
00
samozrejme, ze s tebou suhlasim, ale niektori si myslia, ze je to vsetko veeelmi jednoduche a netreba tou hlavickou trochu pohnut, ak chces kupit nieco lacnejsie (aj ked niekedy bez zaruky) chcel som len poukazat na iste uskalia... :idea:
18.06.2008 - 14:18:45
00
Pfu no je toto sofistikovane, velmuo :)

No ak je to tak ze by chcel clovek na tom clovek dako vacso zarobit tak to s tym kontajnerom a 50timi bajkmi asi moc nepojde, ked sa jeden ram "schova do tasky" :lol: tak s tym hadam nebude vela cavykov, ale toto by sa uz urcite bralo ako podaky bulk buying, na co uz budu nejake regule....

Podla mna ak sa ale nejedna naozaj o distributora dakeho... Yetiho alebo Ibisu (alebo ktoreho certa ze by mal distributor monopol), ti predajci tak ci onak nebudu schopny moc na tom zarobit... Dnes su ludia velmi cenovo uvedomely a ked vidia ze niekto predava produkt o 10% drazsie tak si aj ten predajca coskoro uvedomi ze to tak moc daleko nedotiahne...

Takze nakoniec po zaplateni vsetkych tych 'uskali' ktore Dudo podotkol je to asi otazka ci chce clovek platit daky mensi bo vacsi (relativne ale vzdy viacmenej nepodstatny) poplatok predajcovi ktore vsetky tieto ukony musel robit, alebo sa s tym chce clovek parat sam. Ak to nieje ten 'indivindi' jedno-polozkovy nakup za ktorym ide clovek za velku mlaku tak je to asi ako obvykle otazka komfort vs. peniaze :)

Iba ze by nie :)
18.06.2008 - 23:31:27
00
keyboard_arrow_up