zdravim...poradte nejake bezsvove boxerky pod kratasy s cyklovlozkou alebo nieco ine vhodne co by mi nezodralo polky na dlhsom vyjazde...dakujem
01.05.2021 - 22:27:07
00
ja mam tieto https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/spodna-vrstva-termopradlo/spodky-boxerky/boxerky-craft-active-ext-20-43293.html
ale len na zimu, kratsie vyjazdy, na zvysenie tepelneho komfortu - aj to ich moc nenosim. pod gate s cyklovlozkou nemoze ist nic lebo to proste nefunguje ako ma.

    01.05.2021 - 22:37:35
    00
    ako pise gusto, pod kratasy s cyklovlozkou uz nedavaj ziadne spodne pradlo..na mtb to riesim napr takto: spodna vrstva - elasticke cyklokratasy s vlozkou (napr. Klimatex zo Sportisima) a na to volne kratasy Rockeider 900 Decathlon. Takisto ako prevencia proti odreninam- mastit, mastit, mastit…indulona, sudocrem, pripadne nieco od “bike” vyrobcov.
    02.05.2021 - 09:56:55
    00
    ja jazdim vylucne cestu a to uplne na severe slovenska kde je este dost zima a nejaky cas este urcite bude kedze na tatrach je este slusna vrstva snehu a funguje to ako chladnicka...preto riesim nejake to pradielko pod klasicke cyklogate aby mi nevymrzol vercajg😉 a klasicke mi boxerky mi deru prdelku😁
    02.05.2021 - 10:31:26
    00
    takze elastaky s cyklovlozkou na spodok a navrch natiahni leginy (tak to na cestaku riesim ja) alebo dlhe cyklisticke nohavice bez vlozky. pripadne zakup nejake catsteli tuto nano 3/4..moznosti je viacero
    02.05.2021 - 11:15:49
    01
    odporucam ti kupit zateplene gate - kludne kratke a k tomu navleky podla chuti. napr. konkretne 3/4 tutto nano nosim od 10-18 stupnov. presiel som si vselicim - lacne elastaky, volne gate na vrch, aj spominane boxerky a vsetko stalo za dve veci. z vnutra cesanym elastackom sa nic nevyrovna - pohodlie, teplo, nic nikde netaha, nederie. olpati sa do toho investovat - jazdit v tom budes celu jar a jesen. v podstate jarno/jesenne oblecko nosim pocas roka dlhsie ako letne.
    02.05.2021 - 16:31:40
    00
    keyboard_arrow_up