oznacit ako workout a dat prepocitat
Skusil som, aj ked to nema vyznam /co s tym spravi .. mozno leda ak by medzicasom menil algoritmus/ , ziaden efekt. to nemalo. Hej, da sa vyjazd flagnut, ale preco by som to robil, ked je ocividny problem v Strave a neni jediny segment na vyjazde. Gps data su uplne presne podla mapy, ale segment, ktory chytil ide nielenze vcelku vyrazne mimo, ale naviac sa toci docela dost, takze podobnost aj s prizmurenymi ocami je tak 1%. Akurat cca nadmorks avyska zaciatku a konca je plus-minus 10m. Ale ten, co mi kedysi nechytil vobec, ten som kdesi analyzoval v strave (ale uz netusim kde) a vyhodilo mi, ze ma rozdiel asi 15, ci 20% (aj tak nejako bol) a preto ho nechcel zozrat. A tuna, kde je rozdiel uplne na total ... to zrazu nevadi.
A take absurdnosti som uz parkrat videl aj inde, nielen u seba. Ale zatial je topka asi Stary Most, ze 10 sekund
.. tak rychlo tam nejde ani elektricka
.. aspon zakladnu ochranu proti somarinam tam mohli dorobit. A to sa tyka aj segmentov.