Nahradnikom moze byt kazdy, kto je zaregistrovany v aktualne otvorenej faze (tj v sucasnosti 12. faza). Comu stale nechapes?
05.05.2021 - 14:49:56
00
c)
na očkovanie sa v daný deň nedostavili všetky osoby objednané prostredníctvom centrálneho objednávacieho systému alebo sa na očkovanie v daný deň objednalo menej osôb, ako umožňoval centrálny objednávací systém; ak je splnené toto kritérium, poskytovateľ zdravotnej starostlivosti môže dávky očkovacej látky v počte, v akom sa z tohto dôvodu v daný deň nepoužili, podať osobe

Kde tam mas fazu? Dalej su uz len vymenovane diagnozy a povolania.

Okem toho to nie je pravda, uz som to vysvetloval. Ak chces byt nahradnik, nemusis byt zaregistrovany na korona.gov.
05.05.2021 - 14:56:21
00
citaj s porozumenim

Vysvetlivka:
*) Fáza je začatá otvorením prihlasovania pre príslušné skupiny osôb vo formulári na prihlasovanie v centrálnom objednávacom systéme. Ak sa osoby na očkovanie prihlasujú cez elektronický objednávací formulár zverejnený Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky, fáza sa začína otvorením prihlasovania pre príslušné skupiny obyvateľov v určenom elektronickom objednávacom formulári.

to co si skopiroval je z PRVEJ fazy, dnes ale mame DVANASTU
05.05.2021 - 15:03:37
00
foobar napísal:
Je otvorena 9. faza a registrovat sa mozu aj 16 rocni. Slovensko ale nie je JEDNO vakcinacne centrum, preto je uplne normalne ze kym v jednom centre nemaju koho ockovat tak to davaju aj tinejdzerom, v druhom centre na opacnom konci krajiny cakaju na vakcinu este 60tnici.


a na kkt im je asi ta registracia - radsej budu presuvat po slovensku ludi ako ampulky
05.05.2021 - 15:26:51
00
foobar napísal:
citaj s porozumenim

Vysvetlivka:
*) Fáza je začatá otvorením prihlasovania pre príslušné skupiny osôb vo formulári na prihlasovanie v centrálnom objednávacom systéme. Ak sa osoby na očkovanie prihlasujú cez elektronický objednávací formulár zverejnený Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky, fáza sa začína otvorením prihlasovania pre príslušné skupiny obyvateľov v určenom elektronickom objednávacom formulári.

to co si skopiroval je z PRVEJ fazy, dnes ale mame DVANASTU


V casti o nahradnikoch sa nepise nic o faze, v casti o faze sa nic nepise o nahradnikoch. Aky pravnicky trik si pouzil, ze si to dokazal spojit?
05.05.2021 - 17:05:09
00
ty si fakt hotentot ? ved si odrataj body a paragrafy ked sam nevies odkial to kopirujes.

A.
Kritériom pre zaočkovanie osoby proti ochoreniu COVID-19 v prvej fáze*) je, že
a) ...
b) ...
c) na očkovanie sa v daný deň nedostavili všetky osoby objednané prostredníctvom centrálneho objednávacieho systému alebo sa na očkovanie v daný deň objednalo menej osôb, ako umožňoval centrálny objednávací systém; ak je splnené toto kritérium, poskytovateľ zdravotnej starostlivosti môže dávky očkovacej látky v počte, v akom sa z tohto dôvodu v daný deň nepoužili, podať osobe.....
d) ...

B. Kritériom pre zaočkovanie osoby v druhej fáze*) je, že osoba
...
C. Kritériom pre zaočkovanie osoby v tretej fáze*) je, že osoba
....
L. Kritériom pre zaočkovanie osoby v dvanástej fáze*) je, že osoba
....
05.05.2021 - 17:39:43
00
Priklad:
Sme 8. faze. splnam kriteria 8. fazy. Na co by som sa prihlasil ako nahradnik, ked sa mozem prihlasit normalne?
05.05.2021 - 17:57:45
00
podľa vašej diskusie BBSK vážne porušoval vyhlášku zákon a hádam aj ústavu svojím systémom náhradníkov, kde jediným kritériom bol preukázanie pobytu
05.05.2021 - 17:58:36
01
Igor hovori ze on sa v prave nevyzna, a preto nemusi dodrziavat ziadne zakony.
05.05.2021 - 18:07:01
01
lapaloma napísal:
podľa vašej diskusie BBSK vážne porušoval vyhlášku zákon a hádam aj ústavu svojím systémom náhradníkov, kde jediným kritériom bol preukázanie pobytu

Ja si to dam v praci preverit pravnikovi aby to bolo jasne.
05.05.2021 - 18:10:54
00
tento týždeň chce politruk posunúť pfizer na 50+ .podmienka je,aby bolo viac vakcín ako čakateľov.Tá guma bude asi tiež veľký matematik ako matelkot pri jeho daňovej reforme.
v čakárni máme cca.250t.ľudí a len pfizerov dôjde cez 1 mil.Nebudú mať koho a nie,že vakcín musí byť viac.
06.05.2021 - 00:03:00
00
vela ludi, ktori sa chcu dat zaockovat, sa este neprihlasilo. Je to vidiet pri skupine 50+, kde vela z nich caka na Pfizer a nechce Astru. Ked im povolia Pfizer, tak v cakarni urcite o par desiatok tisic narastu.

Myslim, ze sa dostaneme v ockovani v rozmedzi 50-60%. Cize 70-79 uz pribudat moc nebudu. Percento starsich o nejaku jednotku mozno stupne, ked budu chodit k nim (vela z nich nema moznost/schopnost dopravit sa na ockovanie). Cize 70+ uz nie je ten "pohar", ktory sa bude naplnat. Tam sme asi skoncili zhruba na sucasnom stave.
06.05.2021 - 05:45:56
00
Po včerajšom očkovaní AZ som sa v noci veľmi nevyspal. Slabosť, teplota sa vyšplhala k 38,7°C. Teraz po 19tich hodinách a pár ibuprofenoch sa drží na 38. Vtedy chlapov navštevuje zubatá :D. Som vyhral lotériu s tými očkovacími príznakmi :(.
06.05.2021 - 07:24:58
00
A mozno nam to nepomoze

https://lekarskenoviny.sk/index.php/2021/05/05/tretinu-novonakazenych-tvoria-zaockovani/
06.05.2021 - 09:40:36
00
ja som bol AZ v sobotu a akurat som citil 3 dni len miesto , kde ma zaockovali . moja zena na tom bola horsie , nedela malatnost , bolest koncatin , v pondelok uz citila len miesto vpichu , teplota ziadna
06.05.2021 - 09:41:12
00
keyboard_arrow_up