cervo beriem argumenty, ale aj tak sa mi zdá, že presne na tieto veci je vhodná zákaznícka sekcia. V nej si dokážem pozrieť staré faktúry, z ktorých musím podať reklamačné hlásenie. V prípade viacerých, alebo opakovanej reklamácie, je jednoduchšie si kontrolovať sekciu ako mailbox a čiastkové komunikácie. Taktiež si vieš jednoduchšie z pohľadu zákazníka urobiť kontrolu reklamačnej lehoty.
11.05.2021 - 10:47:42
00
juju_pepe napísal:
ako vypnem, aby mi toto nesvietilo a neboli tam cisla ?

Mne robi to iste a tiez ma to irituje
11.05.2021 - 11:51:57
01
Hack3r Per riesime nejaky kompromis medzi tym aby to neiritovalo / neputalo pozornost a medzi tym, ze to ludia nevedia najst resp. nie je jasne ci nieco je alebo nie je vo wishliste. Budeme s tym trocha experimentovat.

Truhlik50plus cochvila pride na rad aj redesign zakaznickej sekcie, bude to tam prehladnejsie.
11.05.2021 - 15:08:19
00
Neviem či som trafil tému snáď hej. Perfektný nápad, ktorý som si všimol teraz, keď som si prezeral nejaké plášte. Pri plášti v podsekcii "tabuľka veľkostí" sú rozpísané rozmery a tabuľky takže podstatné informácie sú na jednom mieste. Za mňa desať palcov nahor. Ešte trošku popracujte na rozsahu údajov, lebo napríklad k pluskovým plášťom tabuľka nesiaha, a možno by som ju rovno rozšíril o tabuľku myslím, že aj ISO normalizovanú kde je jasne uvedené k akému ráfiku aká šírka plášťa, ale nielen to, aj odporúčaný tlak pri prevedení duša / tubeless resp. klasické ráfiky clincher s hákmi (17C, 1 9C) ako aj "hookless" (TSS) kde je jasne stanovený tlak ktorý sa pri istej kombinácií ráfik / plášť nesmie presiahnuť. Dosť sa to rieši teraz pri cestných hookless ráfikoch, ja som na to natrafil keď som vyberal plášte na hookless MTB ráfik. Ak by to boli príliš rozsiahle informácie, možno by ste mohli do budúcna pouvažovať nad menšou technickou sekciou kde by boli na jednej kôpke tieto a podobné informácie priamo súvisiace s bezpečnosťou bicykla.
11.05.2021 - 19:36:02
00
cervo napísal:
Hack3r Per riesime nejaky kompromis medzi tym aby to neiritovalo / neputalo pozornost a medzi tym, ze to ludia nevedia najst resp. nie je jasne ci nieco je alebo nie je vo wishliste. Budeme s tym trocha experimentovat.

Truhlik50plus cochvila pride na rad aj redesign zakaznickej sekcie, bude to tam prehladnejsie.

myslim, ze tlacitko, kde bude slovom "Wish list", je urcite lepsie, ako nejake srdiecko s cislom

ja osobne nepotrebujem, aby som videl kolko mam kusov tovaru vo wish liste (kto to potrebuje ?)..

momentalne sa mi to cele akurat peltie s notifikaciami

za dalsie, krotil by som kus ten neustaly redizajn..som nieco minule hladal a nebolo to tam kde som si pamatal

peace :)
11.05.2021 - 20:33:45
03
Nepochopil som počet položiek vo wishliste, vtedy to bolo krajšie aj keď význam stále nechápem. Tak tam mám 40 položiek a musí mi to tam roky stále zobrazovať?
12.05.2021 - 12:02:52
00
čo nechápeš, musíš to kúpiť a wish list vyprázdniť :) a keď to otravuje tak ťa to môže motivovať :)
12.05.2021 - 13:45:40
00
Vo wishliste mám kúpených 41 položiek zo 43 :) Najčastejšie si do wishlistu pridávam položky až po kúpe :)
12.05.2021 - 13:55:02
00
no pekne :) ale to príručka moderného marketingu asi nepredpokladá. A len tak zo zvedavosti, načo ti tam sú už potom? Čak jestvuje niečo ako história tvojich nákupov - https://www.mtbiker.sk/shop/zakupene-produkty
12.05.2021 - 13:57:09
00
napríklad sa dozvies keď niečo z wishlistu nakladania ...
12.05.2021 - 14:08:23
00
No, netusil som , ze je mozne tak paradne pokazit fungujuca grafika/ovladanie eshopu, ale gratulujem. Podarilo sa vam to. A to, ze z wishlistu nedokazem odobrat nedostupny tovar inak, ako priamo vo wishliste (predtym sa to dalo normalne z item linku) je asi tiez prevratna inovacia, ako vidim uz vsade. Vyhadzat nedostupne veci s pouzitim wishlistu je vskutku mimoriadne ergonomicke a asi tak 30x pomalsie...
12.05.2021 - 14:09:49
00
lapaloma napísal:
no pekne :) ale to príručka moderného marketingu asi nepredpokladá. A len tak zo zvedavosti, načo ti tam sú už potom? Čak jestvuje niečo ako história tvojich nákupov - https://www.mtbiker.sk/shop/zakupene-produkty

Ja tam mám veci čo som plánoval, plánujem a väčšinou aj kúpil aspoň 2x alebo v niečom pre mňa špecifický tovar :)
12.05.2021 - 14:22:06
01
lto, vdaka za upozornenie na chybu. Samozrejme, ze to nie je zamerne. Z wishlistu sa v detaile produktu da odobrat produkt, funguje to pri dostupnych produktoch, avsak pri nedostupnych to vcerajsou upravou omylom zmizlo. Bude to spat.
12.05.2021 - 14:23:49
00
ked sme pri odstranovani - ked odstranim polozku z wishlistu presunie ma na zaciatok wishlistu - nemuslo by to robit, mohla by ostat poloha stranky nezmenena
13.05.2021 - 10:12:06
00
Hodilo by sa rozšíriť filter napríklad pri brzdách. Chýba mi možnosť vyhľadávať 2 piesty/4 piesty.
16.05.2021 - 00:37:06
01
keyboard_arrow_up