Ale ved to je logicke. Ked sa chces porovnavat s inymi nemozes si vyjazd skryvat. Aspon mne to pride logicke.
13.05.2021 - 16:56:43
00
Ešte by strava mohla pre ferplay rozdeliť a deliť vykoni a tabuľku rebríček pre samostatne jazdy jeden človek na segmente.A zvlášť skupina grupeto dvaja aj viac po kope.Keď už má muž a žena rok či váha tak prečo nie jeden sólo či skupina.
14.05.2021 - 13:41:44
01
A ako by si si predstavil, že budú nastavené parametre? Celý kopec v skupine "za oči", pol kopca v skupine a potom ma utrhli, 1/3 kopca v skupine?
14.05.2021 - 14:07:30
00
ano neda sa to urcit ale ruku na srdce, kolko ludi ma KOM tak ze isli vo vlaciku pripadne sa vozia za autami. A obzvlast sledujem kolko bab si robi QOM tym ze jazdi v baliku s chalanmi a same by to nikdy nedali. potom ten co to robi poctivo solo moze ist tak akurat vies kam. Tolko k fair play.
14.05.2021 - 14:10:54
01
Toto ja neriešim, nikdy nebudem mať KOM, snáď niekde v zjazde, porovnávam len svoje časy
14.05.2021 - 14:31:52
03
scarinko napísal:
ano neda sa to urcit ale ruku na srdce, kolko ludi ma KOM tak ze isli vo vlaciku pripadne sa vozia za autami. A obzvlast sledujem kolko bab si robi QOM tym ze jazdi v baliku s chalanmi a same by to nikdy nedali. potom ten co to robi poctivo solo moze ist tak akurat vies kam. Tolko k fair play.

To nie je len o solo jazde a fair play. Na ceste veľa krát vznikajú KOM počas pretekov, ktoré sa na trase jazdia. Ale vždy to ideš za svoje. Väčší problém sú e-bajky.
14.05.2021 - 15:28:04
04
komy naceste nema zmysel riesit, staci hoci len poriadny vietor spravneho smeru a clovek aj solo spravi cas, ku ktoremu sa uz nikdy ani len nepriblizi
14.05.2021 - 15:33:26
010
Kristina, ahoj, tomu "za svoje" nerozumiem. Ved aj pri e-biku ides AJ za svoje. Rovnako ako pri pretekoch ides nejaky vykon za svoje, ale vysledna rychlost je produktom aj dalsej dopomoci. Mne to pride ako ten isty pripad.
Najjednoduchsie je sa na KOMy nedivat a vobec ich neriesit.
14.05.2021 - 15:35:07
06
Strava to môže riešiť jednoducho a to dve tabuľky sólo zvlášť KOM a poháre a potom skupiny a dva a viac jazcov tabuľku.Potom to demotivuje kopec ľudi.A je to skoro to iste ako e-bike.A sebaklam jazca keď ma chuvu pred sebou aby dosiahol Kom či pohár.
14.05.2021 - 15:39:12
00
vlastoch napísal:
komy naceste nema zmysel riesit, staci hoci len poriadny vietor spravneho smeru a clovek aj solo spravi cas, ku ktoremu sa uz nikdy ani len nepriblizi


Pri dlhých úsekoch kde sa strieda či je len jeden dobrý a zadný sa vezie naloží sa ušetrí a môže peckovat na segmentoch. Ako niekto sólo na tej istej trasy kde stráca výkon,energiu je veľký rozdiel.Bez rozdielu či je není vietor.
14.05.2021 - 15:43:53
00
mafo, celkom by ma zaujimalo ako by si si to predstavoval nastavovat. Aktualne ako to je nastavene je to najferovejsie. KOM na rovinke sa da spravit pomocou velmi dobreho vetra, kde tak mnohe komy aj vznikly. Toto je podla teba fer? Zameraj sa iba na komy v kopcoch (od tial ten nazov). Tam ti skupina az tolko nepomoze.
14.05.2021 - 15:51:51
01
archer11 napísal:
mafo, celkom by ma zaujimalo ako by si si to predstavoval nastavovat. Aktualne ako to je nastavene je to najferovejsie. KOM na rovinke sa da spravit pomocou velmi dobreho vetra, kde tak mnohe komy aj vznikly. Toto je podla teba fer? Zameraj sa iba na komy v kopcoch (od tial ten nazov). Tam ti skupina az tolko nepomoze.


Nastavovať ako som písal úplne jednoducho keď idu viacery a uložia trasu kde často sú to 1s rozdiely v skupine prejazd segmentom či už viac KOM alebo poháre.Tak strava by automaticky triedila takéto viac člene jazdy na segmentoch to tzv.grupe tabuľky ale nie do jak to je teraz .A kopce stačí Baba či iné kopce kde to dovoľuje ísť viacery za sebou či vedľa seba.A už ušetrím minúty.
14.05.2021 - 16:01:57
00
KOM-y na strave neriešiť. Poznám borca, ktorý keď ide po vetre a dá KOM-a, tak si jazdu dá private, lebo vie, že bez pomoci vetra by takýto čas nedal. A potom je tu borec, ktorý len číha na vietor, aby si mohol dať KOM-a.

Takže je to všetko o nastavení toho ktorého jazdca. Segmenty v strave s tým nič nemajú spoločné.
14.05.2021 - 16:06:42
03
Kristina napísal:
Ale vždy to ideš za svoje.

Pobavilo 😉
14.05.2021 - 16:36:35
00
mafo napísal:
Nastavovať ako som písal úplne jednoducho keď idu viacery a uložia trasu kde často sú to 1s rozdiely v skupine prejazd segmentom či už viac KOM alebo poháre.Tak strava by automaticky triedila takéto viac člene jazdy na segmentoch to tzv.grupe tabuľky ale nie do jak to je teraz .A kopce stačí Baba či iné kopce kde to dovoľuje ísť viacery za sebou či vedľa seba.A už ušetrím minúty.


Tu chybne predpokladas, ze vsetci maju nastaveny rovnako cas a nikde nemoze byt casova odchylka. Je dost rozdiel, ci ides v haku, alebo je tam medzera 3s. Aj takto maly casovy rozdiel uz je velka vzdialenost a ides vlastne sam. Cize ano, repsne aj pre toto to strava neriesila. Ak ta to tak velmi rozculuje, odporucam vyput celu stravu a jazdit iba pre seba. Ja sice komy sledujem, o niektore sa snazim, ale je to len take spestrenie vyjazdu ak sa na nejakom segmente pri vyjazde pokusam o kom.
14.05.2021 - 16:48:47
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up