Ahojte chlapi mam novu vidlu suntor strunovu. vobec nechcela chodit. ked som premazal gufera a nohy silikonom troska sa rozbehla ale podla mna stale to nieje to prave lebo ako keby seka. pohravam sa s myslienkou rozobrat a nanovo premazat co vsetko pri takejto operacii kupit a aj ake mazivo ? Ake mate skusenosti :$
14.05.2021 - 07:17:52
00
bohužiaľ, je to lacná pružinová vidlica...aj keby si do nej nalial slzy jednorožca to nepomôže
14.05.2021 - 08:02:06
02
Wodzart: mozes skusit nejaky husty olej, ale mozno seka kvoli tlmiacej patrone, co bude asi najskor elastomer
14.05.2021 - 08:04:24
01
zalezi aka je to vidlica, ale v principe, do vela z tychto lacnych sa da miesto vazeliny ktoru najskorej vnutri mas, dat vidlicovy olej. Typ by som bral by som podla ceny, nejake pol litrove balenie mozno - ak si veris ze ten olej sa tam ozaj da dat. Casto ale je, ze olej bude pomalicky niekade vytekat - pokial to niesu kvapky, a len vidis ze sa ti drzi prach na oleji, tak to nevadi. Len budes musiet castejsie dolievat, a mozno teda nejaky hustejsi vidlicovy bude menej vytekat - i.e. mozno radsej 15WT. Ja som takto zlepsil tiez tusim suntourku s nejakymi 65mm na trekingovom biku.
14.05.2021 - 16:41:14
00
keyboard_arrow_up