zasa raz sa osvedčilo, že polepy sú gramy navyše a teda bike bez polepov je výrazne rýchlejší ?
16.05.2021 - 16:51:48
05
Zdá sa, že Pinarello bude musieť prehodnotiť produktové portfólio 😂
16.05.2021 - 19:12:20
00
porter asi si si pomýlil server... Smetisko je inde
16.05.2021 - 19:33:00
03
Porter - zo Slovenska su to tak 2-3 hodky autom. Staci si to trochu prejst, ze ci tie korene su na fulla alebo na radsej gravel. Aj ked ... ten gravel je lahsi na nosenie a po asfalte je tiez rychlejsi. ;)
16.05.2021 - 20:37:58
01
Sem tam si davam take technicke strme vyjazdy. Je to narocne lebo musite mat rychlost a v nej vedet odlahcovat predne aby preslo koren ale aby neslo do vzduchu a potom zase zadne. Proste popri tom ze je to fyzicky narocne este musite pracovať so svojim taziskom. Na mokrych korenoch priam neriesitelna situacia.
16.05.2021 - 21:45:44
00
Pozrel som si zaznam a nechapem, ako moze jeden “mlady fracek” takto vyskolit svetovu mtb elitu, ktora musi mat minimalne techniku o level dalej ako on. Tymto ho nezhadzujem, ma moj velky obdiv (a naramne sa tesim na dalsi priebeh), prave naopak chcem ale pozdvihnut aspon nejaku parketu mtb-ckarov v ktorej by som cakal ze budu vynikat. Ze sa tu raz za x-rokov zjavi multitalent ako mdvp a nastavuje zrkadlo napriec cyklistikou, nepochopitelne ale ok, ale zeby sa tu kratko nato vyskytol zrazu dalsi taky? Netreba zabudat na wva.. Zeby cestna cyklistika (spolu s cyklokrosovou vsuvkou, moznostami a treningom pri nich) bola o tolko dalej a narocnejsia, ze ti co sa neboja skusit mtb si budu zakratko robit zo skalnych trhaci kalendar? Ved predvadza aj s mdvp to, co doteraz robil on so zbytkom pola, a povedal by som ze este vyraznejsie. Alebo len zhodou okolnosti on mal dnes nohy a top 30 mtb jazdcov ich zrovna dneska nemalo? Uvidime casom, ale vysledky z posledneho tyzdna hovoria nieco ine...
16.05.2021 - 22:54:40
00
Aspon vidis ze to gramarenie a hranie sa kto ma krajsi drahsi pipik je ti v konecnom doslesku na...
16.05.2021 - 23:52:47
03
Jaiub, aký "fracek "?? Nie je náhodou cyklokrosar a majster sveta z juniorov a do 23 ? Plus európsky 2x. V Albstadte šiel ako pilka a včera tiež . Minule bolo sucho a teraz blato a technický náročná trať. Tak nebola to náhoda že vyhral. V ten piatok ( kristina) tu postovala ,ze prehadzovacka mu nešla.

To by ma zaujímalo, keby v Tokiu šiel ako by to bolo.
17.05.2021 - 02:05:39
01
Jaiub ten fracek urcite nema horsiu techniku ako ta elita o ktorej pises. Uz len tie vysledky co ma v cyklokrose a MTB za nieco stoja.
Je majster sveta aj europy v junioroch aj U23 v CX a majster sveta v XC v U23 z minulého roka, toto sa bez skvelej techniky neda dokazat.
+ jeho miery 1.7m a len 50kg mu predpovedaju skvelu buducnost. A videli sme to vcera v NMNM ako znicili ostatnych.
Ale ako pises mozno mal vcera vynimocne nohy a ostani ich az take nemali, myslim si ze postupom casu sa to trosku vyrovna aj ked Pidcock ma namierene velmi vysoko.

Aj u zien Loana sa nechala "ostarsit" a riadne roztrhala ovela skusenejsiu konkurenciu.
17.05.2021 - 06:33:38
01
No ako som napisal, mlady, vekovo ;-) A nechapte to zle, nahodou ja mu fandim (aj ked tie cervene okuliare zrazaju sympatie a poelove zdrvujuce nastupy sa mi pacia viac) a tesi ma aktualne dianie v mtb, o nude sa hovorit rozhodne neda. Taky piatkovy s-t som si uzil ako davno nie .. :y: Skor to bola uvaha ci tu fakt mame zhodou okolnosti sucasne dalsi multitalent, ake tu par rokov opat neuvidime, alebo skor ci do toho nema co povedat striedanie disciplin, trenovanie a pretekanie v nich. Predsa len jazdit s vacsou pravidelnostou niekolko sto km treningy a preteky ako mtb jazdci + kratka ale intenzivna cyklokrosova sezona, kedy zbytok sveta "odpociva", ci to nieje ten recept ako byt potom v spicke vo vsetkych disciplinach a v tej "najslabsej" (mtb) v tej absolutnej... :?: Pretoze ked clovek vidi ako trenuje taky nino, avancini, ktori sa dlhodobo venuju len tejto oblasti, ako ziju a uzivaju si mtb, tak to skratka hlava neberie :-) Pokial budu ti dvaja nadalej pretekat tak nino bude mat 33-tie vitazstvo velmi tazke...

infinitipp Preco si nedopriat a nemat ten spravny pocit na biku? Ved o tom pri jazdeni ide, nie? ;-)
17.05.2021 - 06:46:08
01
Inak, myslite si, ze ti cyklokrosari vyskusaju aj drahu? :lol: :muscle:
17.05.2021 - 07:38:08
00
+ jeho miery 1.7m a len 50kg mu predpovedaju skvelu buducnost.

Podla bikeradar je to 1.57 m , na wiki je to asi spatne,uz len ked ho porovname s takym Shurterom...

Stastie ,ze tych CX borcov mame ,bavili nas celu zimu🙂
17.05.2021 - 08:07:01
00
kajto napísal:
+ jeho miery 1.7m a len 50kg mu predpovedaju skvelu buducnost.

Podla bikeradar je to 1.57 m , na wiki je to asi spatne,uz len ked ho porovname s takym Shurterom...

Stastie ,ze tych CX borcov mame ,bavili nas celu zimu🙂


Ta vyska mi tiez velmi nesedela, na 1,7m je 50kg strasne malo. Ale tie miery ma skvele 😀 Dik za opravu.
17.05.2021 - 08:32:49
00
no 50kg je podľa mňa blbosť, nemôže mať toľko málo ...... tu sa uvádza 58kg, čo bude real

https://www.procyclingstats.com/rider/thomas-pidcock

aj tu :

https://cyclingtips.com/2020/06/the-many-bikes-of-tom-pidcock-road-cx-mtb-and-gravel/
17.05.2021 - 09:00:41
00
crazywolf napísal:
no 50kg je podľa mňa blbosť, nemôže mať toľko málo ...... tu sa uvádza 58kg, čo bude real

https://www.procyclingstats.com/rider/thomas-pidcock

aj tu :

https://cyclingtips.com/2020/06/the-many-bikes-of-tom-pidcock-road-cx-mtb-and-gravel/


Tak potom ma fakt 170cm, nato je 50kg fakt malo. 58kg vyzera realnejsie.
17.05.2021 - 09:19:50
00
keyboard_arrow_up