lto napísal:
pozeral som tych prvych, tak jeden bol na takom tom kolese, ale tych 10 sekund to neda ani elektricka , aj tej to trva aspon 3/4 minuty , skor viac .. tak ma zaujimalo ako to vznika .. a preco nema strava na tom zaveseny check /voci bike ride/ .. ponevaz to dava priemerku 216km/h :D .. podobny, ale menej silny nezmysel je jeden lesnochodnikovy segment /ale davno som ho nepozeral/, kde sa ta priemerka nedala spravit ani motorkou. Uz som aj porovnaval 2 rozne zariadenia na tej istej trase a bol tam par sekundovy rozdiel, co je tiez dost zvlastne.

corsair: ako pisu .. crop , priamo strava to ponuka , pred nejakym casom to pridali. Alebo mozes cez fittools.

Napadlo mi ešte, u nás segment na Hríbiky keď som chcel KOM a nedaril sami, pozrel som si ho ako ho jazdili cyklisti predomnou. Proste tí čo mali vynikajúci čas nabehli na segment z bočnej ulice ktorá bola vyššie a získali takto zadarmo k dobru niekoľko sekúnd oproti mne, keď som šiel od začiatku kopca. Keď som to spravil tiež, hneď som mal KOM :lol:
19.05.2021 - 11:54:02
01
strava ma nejaku toleranciu na to aby tvoju jazdu priradila k segmentu. nie je to presne 100% ze musis ist identicky, ale neviem kolko moze byt odchylka
napr tento segment https://www.strava.com/segments/18019625
vela ludi to jazdilo cez kruhac v protismere lebo obchadzka cez kruhac je fail a stracas cas, lne ti nesmie ist auto oproti :) vid napr jazda toho co ma KOM
ale da sa to ist aj od kramarov kde mas tesne pred segmentom klesanie a sa rozbiehas do kopca
19.05.2021 - 12:04:21
00
milos21 napísal:
Napadlo mi ešte, u nás segment na Hríbiky keď som chcel KOM a nedaril sami, pozrel som si ho ako ho jazdili cyklisti predomnou. Proste tí čo mali vynikajúci čas nabehli na segment z bočnej ulice ktorá bola vyššie a získali takto zadarmo k dobru niekoľko sekúnd oproti mne, keď som šiel od začiatku kopca. Keď som to spravil tiež, hneď som mal KOM :lol:

ano, jeden taky poznam aj u nas a presne tak som spekuloval aj ja, az na to, ze len s TOP10, na KOM nemam :D .. bud sa tam nabehlo z bocnej ulicky, co bola dlha rovinka a miernym stupanim do zakruty, alebo si musel dupal rovnaky kopec 2x tak dlho .. proste tak, ako v cestnej cyklistike, nie vzdy stacia nohy :D
19.05.2021 - 12:30:07
00
kukám ten scarinkov segment :P a ja tade chodím okolo 18 km/h pr mám niekde cez 19km/h a tí najlepší tam letia cez 40 km/h ... úlet .. to v akom čase tam idú aby neboli autá, deti, kočíky a psi?
19.05.2021 - 12:31:21
00
scarinko: tusim okolo 10-13%max. rozdiel .. nejak tak si pamatam raz, ked mi nechcel zobrat segment,t tak tam vypisoval cosik .. na druhej strane mi priradil track k segmentu, kde nebola zhoda prakticky ziadna, mozno tak do 15%, s prizmurenim oboch oci (do 10m) a nehanbili sa to takto dokrkvat. Co ma pekne serie, lebo ten segment je total mimo mna a naopak ten moj ma zaujimal dost. A podobne viem o inych, kedy segment ide do kopca dolava hore, track rovno dalej po rovinke a chytil to .. proste uplne somariny. Kebyze tam maju tlacitko, ze reklamacia segmentu a museli by to manualne kukat a prerabat, ale nic take som nevidel.
19.05.2021 - 12:33:12
00
lapaloma napísal:
kukám ten scarinkov segment :P a ja tade chodím okolo 18 km/h pr mám niekde cez 19km/h a tí najlepší tam letia cez 40 km/h ... úlet .. to v akom čase tam idú aby neboli autá, deti, kočíky a psi?

ja tam mam 30kmh :) neviem kedy ale isto nie cez vikend na obed, chodieval som tade obcas aj do roboty do race rano. moj PR je z maja 2020, po dazdi a cca o siedmej vecer
ten segment bol povodne kratsi a koncil pod mostom a niekto ho nezmyselne predlzil az na koniec parkoviska kde sa mota mrte ludi stale
19.05.2021 - 12:45:29
00
30 je v pohode, ja som sa tam asi nesnažil ešte nikdy ísť rýchlo ... ale 43 sa mi proste už zdá veľa na takomto mieste ... no zajra pôjdem z práce kolo obeda možno tak si to pôjdem skúsiť
19.05.2021 - 12:52:09
00
Mne sa paci tento segment. Jediny kde sa snazim ist na cas ked mam naladu. :)
19.05.2021 - 12:56:24
00
inak, k tym ustrelenym segmentom - mne tak raz ustrelil pocitac na jednom moste v Prahe a miesto beznej minuty mi to spravilo 10sekund... tak som si to rovno sam oflagoval - sranda, ze som nenasiel moznost oflagoval len samotny segment - ale proste mi to "zmazalo" cely vyjazd...
19.05.2021 - 12:57:03
00
ja som si zvykol snažiť sa dupať hlbokú ... ale vetru tohto roku aj keď chodím pravidelne do práce bajkom ju zanedbávam .... takže na zajtra už mám dva segmenty kde vypľujem dušu
19.05.2021 - 12:59:50
00
lapaloma: 43km/h je priemer, ked pozeram, ale zaciatok az pod most sa ide do kopca, tam 40 asi nejdu, takze tu rovinku idu asi aj 50tkou mozno co uz je dost, na tie kocky :D

muso: vsak toto .. ale da sa to este zeditovat a vyhodit/opravit ten zly kus, ale flagovat zly segment by bolo fajn
19.05.2021 - 13:00:21
00
zacalo to riesenim zlych gps dat a konci to tak, ze seci sa budu nahanat zas :D
19.05.2021 - 13:01:04
00
Muso napísal:
inak, k tym ustrelenym segmentom - mne tak raz ustrelil pocitac na jednom moste v Prahe a miesto beznej minuty mi to spravilo 10sekund... tak som si to rovno sam oflagoval - sranda, ze som nenasiel moznost oflagoval len samotny segment - ale proste mi to "zmazalo" cely vyjazd...

To je veľký problém, tiež mám v okolí segmenty, kde sú zle započítané skratky, priľahlé súbežné cesty, cesta po rovnej lúke pri rieke v dobe, keď ešte vedľa v lesíku nebola cestička a pod. Ale kvôli tomu im nechcem flagovať výjazdy (nie raz aj dlhé výjazdy), keďže sú v tom nevinne...


Naposledy upravil milos21 dňa 19.05.2021 - 13:18:52, celkovo upravené 1 krát.

19.05.2021 - 13:16:04
01
Muso napísal:
inak, k tym ustrelenym segmentom - mne tak raz ustrelil pocitac na jednom moste v Prahe a miesto beznej minuty mi to spravilo 10sekund... tak som si to rovno sam oflagoval - sranda, ze som nenasiel moznost oflagoval len samotny segment - ale proste mi to "zmazalo" cely vyjazd...

Toto aj mna stve, ze to zrusi cely vyjazd. Tiez tu mame jeden segment kde rata casy z prejazdu maratonu kory ide kusok subezne so segmentom a potom sa odklana, a neda sa s tym nic robit pokial neflagnes cely vyjazd, o co zas nemam zaujem... :|
19.05.2021 - 13:18:50
00
A preteky sa tu už omieľali, na segmentoch kde sa prehnal pelotón môžeš rovno zabudnúť...
19.05.2021 - 13:21:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up