Brali by ste ten Marin za danú cenu teda cca 3000 eur
áno 25% [ 1 ]
nie 75% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 4
Zdravím vospolok, mám taký menší zmätok v hlave a prijal by som nejaký iný pohľad na vec. Ide o to, že momentálne mám Kellys Thorx 30 2019 na 27,5 kolesách a viem, že budem chcieť zmenu naspäť na 29 a modernejšiu geometriu. Situácia na trhu je zlá a tak som to nejak nechal ladom a neriešil a svoj bicykel som si trocha poladil tak som relatívne spokojný ale našiel som tu na e shope Marin Rift Zone Carbon 1 v peknej zľave a tým, že som dočasne vo VIP sekcií tak tá cena je na prvý pohľad dobrá z vyše 3600 na 2950. To ma privádza k dileme ísť do toho alebo nie? Moja všeobecná predstava je trail bike na 29 na nižších zdvihoch, ktorý je relatívne rezký do kopca ako príklad - primárne YT Izzo, Ibis ripley AF,
sekundárne Stumpjumper Alloy a trocha odveci Canyon Spectral CF7 a Giant Trance X 2, a samozrejme aj ten Marin.

Moje možnosti : 1. Nechať si thorx jazdiť našetriť niečo navyše kúpiť Izzo alebo Ripley proste niečo drahšie?
2. Je to dobrá ponuka a oplatilo by sa do toho ísť ?

Ten Marin sa mi veľmi páči, ale je to veľkosť L do 188cm, čo je cca moja výška tak či mi nebude menší, Sú tam nejaké kompromisy vo výbave čo sa mi moc nepozdávajú, Sun Race kazeta ževraj nejaký slabý zadný náboj a chcel by som teleskopku s väčším zdvihom nad 150 mm atď.

Tak mi prosím vás skúste poradiť. Ďakujem za reakcie
23.05.2021 - 19:06:26
00
Ado06 Na predajni som ho videl este minuly rok, rozmyslal som, ze ho kupim, ale nakoniec som zobral iny. V podstate som ho nezobral len kvoli dizajnu, ten trojuholnik pod sedankou sa mi nepacil a tiez tie farby nic moc. Cenu mal vtedy tiez velmi podobnu, okolo 3000, tiez mam VIP.
23.05.2021 - 20:30:44
00
Mas na co teraz jazdit ? Ak ano, nasetri na nieco poriadne ...
23.05.2021 - 20:53:10
00
keyboard_arrow_up