ja som po vakcinacii, trosku som pohoruckoval, nalieval som sa vodou, samozrejme som na kludovy rezim zabudol a den predtym som bol s malym na bajku, tak u mna prepukli horucky poriadne. ale nic co by sa nedalo zvladnut pitnym rezimom. neodporuca sa vakcinacia ludom ktory nedokazu ustriehnut svoj zdravot stav, napr ze zacnu byt znacne dehydrovany
24.05.2021 - 09:01:41
00
jordi u mňa hlavne estetická záležitosť. Mám nohy ako dôchodca....a to mám do dôchodku ešte k*rva ďaleko....
24.05.2021 - 09:28:46
00
A to si aspoň chlap, ja som tiež kvôli tomu bojkotovala od základky sukne a dokonca som od 15 do 25 nenosila ani kratasy, len doma. Keď sa ti do tohi ešte vysmievaju a poukazujú na to, tak nie každý typ povahy najmä v mladom veku to zvládne. Nervila som, že všetci môžu mať nihy normálne a ja ako degeš, tak som bola na okolie agresívna :) a jedného som aj zbila keď sa mi vysmieval. Potom som si dala potetovat ruky, nech sa mi nikto nekuka na nohy atď.... Takže som taký polochalan 😁 a to chlapi môžu mať na nohách aspoň chlpy takže vám to tak nevidno. A teraz teda tiež potvrdzujem, ze to fakt bolí, najmä v lete, akonáhle som celý deň na nohách, aj keď chodím tak musím mať kompresne podkolienky, inak mi tak opuchnnu nihy aj členky a chodidlá, že to vyzerá ako keeby som mala výron členka atď... Beriem Venalex, nie je na predpis a nue je ani drahy.
24.05.2021 - 10:25:01
00
fixska napísal:
A to si aspoň chlap, ja som tiež kvôli tomu bojkotovala od základky sukne a dokonca som od 15 do 25 nenosila ani kratasy, len doma. Keď sa ti do tohi ešte vysmievaju a poukazujú na to, tak nie každý typ povahy najmä v mladom veku to zvládne. Nervila som, že všetci môžu mať nihy normálne a ja ako degeš, tak som bola na okolie agresívna :) a jedného som aj zbila keď sa mi vysmieval. Potom som si dala potetovat ruky, nech sa mi nikto nekuka na nohy atď.... Takže som taký polochalan 😁 a to chlapi môžu mať na nohách aspoň chlpy takže vám to tak nevidno. A teraz teda tiež potvrdzujem, ze to fakt bolí, najmä v lete, akonáhle som celý deň na nohách, aj keď chodím tak musím mať kompresne podkolienky, inak mi tak opuchnnu nihy aj členky a chodidlá, že to vyzerá ako keeby som mala výron členka atď... Beriem Venalex, nie je na predpis a nue je ani drahy.

https://www.pilulka.sk/mobivenal-micro-100-20tbl-zadarmo

Toto si neskúšala? Vraj náhrada detralexu, mám pocit , že detralex je lepší....
24.05.2021 - 10:40:34
00
detralex hlavne stoji riadnu palku
24.05.2021 - 10:59:04
00
valecek napísal:
detralex hlavne stoji riadnu palku

Súhlasím+ je na predpis
24.05.2021 - 11:22:15
00
Venalex berie aj mama a otec a chvália si, mama robí v lekárni tak verím, že Venalex je v pohode :) ale kukám, že aj ten Mobivenal má diosmín 450 mg
a hesperidín 50 mg. Spýtam sa na ten aescín... dík. Náhodou ste neboli niekto v Blumentál klinike na zákroku? Neviem, či mám šetriť alebo radšej nový rám kúpiť - čo sa viac oplatí :D
24.05.2021 - 11:23:01
00
ram :P
24.05.2021 - 11:52:30
02
Určite rám, takéto sa ani nepýtaj 😁
24.05.2021 - 14:22:56
00
Detralex je na predpis, ale jedno balenie mi vzdy predaju aj bez neho, ale viac nie :-)
24.05.2021 - 14:43:34
00
fokel napísal:
Detralex je na predpis, ale jedno balenie mi vzdy predaju aj bez neho, ale viac nie :-)

Máš pravdu, 60 ks balenie, väčšie na predpis
24.05.2021 - 14:57:06
00
uz som chcel napisat ze neexistuje ze je na predpis, potom mi doslo ze mama je kozna lekarka tak mi to asi predpisuje :D
24.05.2021 - 14:59:35
00
fixska napísal:
Náhodou ste neboli niekto v Blumentál klinike na zákroku? Neviem, či mám šetriť alebo radšej nový rám kúpiť - čo sa viac oplatí :D


fixska najviac skusenosti ma asi Mudr F. Zernovicky, no opuchy pre krcove zily nie su typicke... ak chces konzultaciu ohladom stanovenia diagnozy na NUSCH s inym doktorom, tak ss

na Blumental sa urcite vykasli
24.05.2021 - 15:11:27
01
fixskadiosmin,hesperidin, rutin, aescin, quercetin,bromelain (tusim este par ich je) .. vsetko fajnove veci bioflavonoidy /protizapalove zilove veci/,poznam to/aescin je inak aj v mobivenale/ ale na krcove zily ako take, to zabrat nemusi /hlavne pokial su od mladosti/. Inak pohanka je fajn, len nie kazda /myslim co sa predava/, niektore su echt hnusne. Extrem je, ze predavaju pohankove zdrave musli napchate cukrom jak vypchaty plysak :rofl: Ale ked pomiesas pohankove musli s nejakym co chuti tak by mela byt problem.
24.05.2021 - 16:37:32
01
Dudo napísal:
fixska najviac skusenosti ma asi Mudr F. Zernovicky, no opuchy pre krcove zily nie su typicke... ak chces konzultaciu ohladom stanovenia diagnozy na NUSCH s inym doktorom, tak ss

na Blumental sa urcite vykasli


V NUSCH som bola a poslali ma domov, lebo sa škrabali na hlave, že také niečo ešte nevideli - kuknem kto je na štempli napísaný :)
24.05.2021 - 16:59:36
00
keyboard_arrow_up