Lapaloma kde máš za 190 meindl Island alebo vákuum?:)
26.05.2021 - 17:54:07
00
Na 4camping som kupil, trafil som okrem dobrej ceny este zlavu, myslim ze 10% ... 193.80 :) tak nie 190 ale trochu viac
Vakuum gtx
26.05.2021 - 18:18:00
00
mailer napísal:
Dnes som skusal Mangarty, kokos, nechapem ako som mohol bez nich byt :)
ako papucky.
Ale mali iba 44 a tie mi boli akurat bez rezervy, 45 a46 nemali, tak mi zavolaju ked dostanu.

Ja som nad nimi rozmýšľal možno 2-3 mesiace medzi tým som skúšal kadečo iné . Predsa 180 € no , ale kúpil som ich a nechápem čo som toľko špekuloval jak malé decko . Proste sú super .
26.05.2021 - 18:25:48
01
v garmont dragontail mam v jednej vlozke dieru a chodenim sa zvacsuje - sposobuje otlak. kupil by som nove vlozky ale pozeram ze original asi nieje? na ich stranke som nenasiel nic. mozem tam dat nieco ine? budu tam ine vlozky pasovat? nebudu odierat?
30.07.2021 - 21:02:43
00
Podľa by nemal byť problém. Mne raz kamoška čo robí v Eccu doniesla asi 20 párov a len si ich vždy podľa starých obstrihnem a neodierajú ani iné problémy nerobia. Vezmi o číslo väčšie, zadok bude tvarovaný, ten nechaj tak a predok dolaď podľa starých.
30.07.2021 - 21:24:10
10
Gusto0 určite. Odporúčam vložky sidas.mam ich v botaskach, vibramach korčuliach.... úžasné.vlozky
30.07.2021 - 21:34:07
20
Pred mesiacom som robila komplet revíziu všetkých topánok. Každé jedny išli do lavóra na welnes a všetky vložky som vyhádzala lebo boli predraté. Išla som na nákupy a vyhodnotila, že určite si nekupuj tie, čo majú v Intersporte, sú čudné lebo majú takú kolísku, že mi nakláňa nohu dovnútra a to aj napriek tomu, že sú na vysokú klenbu :) Dala som ich do širokých tenisiek a celkom ujdu. Moje najobľúbenejšie sú Sidas 3 feet, také tie modré hrubšie ale Sidas má veľa dobrých, v bývalej práci sme to predávali tak som skúšala veľa modelov a dá sa vybrať. Ale úplný top na turistiku sú Svorto Skelet antibakterial :) stoja pár korún ale pozor, sú aj rovné aj s klenbou. Otázka - skúšal niekto do tretier tie, ktoré promuje Davorin? Nedávno aj tu na MTBiker vo videu? Formthotics na mieru?
31.07.2021 - 11:27:33
10
Formthotics používam už viac ako 20rokov a "neviem chodiť bez nich", používam na bike, turistiku, halové športy... Akurát si po dlhšom čase idem po nové, staré už sú zodraté...
31.07.2021 - 13:58:42
01
A konkrétne máš tie, čo sa robia na mieru v tretrách? Aký to má vyznam na biku, kde vlastne chodidlo "neohýbaš"? Dik
31.07.2021 - 14:42:32
00
Áno robia sa na mieru, najlepšie v nejakých pevných topánkach sa urobí odtlačka a doktor ti ich potom ešte prispôsobí podľa scanu chodidla. Zjednodušene povedané kompenzujú sa tým rôzne nešváry držania tela a iné telesné nezrovnalosti...
31.07.2021 - 14:59:26
00
To viem, že sa robia na mieru, to píšem, na to sa nepýtam ale ako to na biku cítiš? Lebo aj klasické tvarované a na mieru od iných výrobcov sú ževraj v porovnaní s týmito "odpad" tak ma zaujíma z pohľadu človeka, čo v tom jazdí na biku presne v čom mu pomohli alebo zlepšili pocit alebo vyriešili aký zdravotný problém oproti iným? Lebo marketingové frázy mi toho veľa nepovedia ? či nedá sa to popísať? Vieš, stoja cca pade a robia to 200 km ďaleko takže ďalší padík za benzín na otočku a to je dosť len na vyskúšanie tak sa pýtam na konkrétnu skúsenosť. Chápem, že sa to ťažko popisuje, tak asi nič
31.07.2021 - 15:20:59
00
Rozhodne som nechcel používať " marketingové frázy" nie je to môj biznis; len mi to prišlo najjednoduchšie takto opísať. Ono by to bolo o tých skúsenostiach na dlhšiu debatu. Asi najlepšie aspoň raz skúsiť a budeš vidieť. Ja si ich, ale zásadne nechávam robiť len u doktora, nikdy nie v obchode. A ak rátaš pade za materiál, tak u doktora je to aj s vyšetrením a prípadnou kontrolou minimálne dvojnásobok...
31.07.2021 - 15:44:25
00
Čo je dosť veľa za vyskúšanie, preto sa chcem kdekoľvek dozvedieť niečo konkrétnejšie. Nevravím, že je to tvoj biznis, viem koho je :) ale u nikoho sa neviem dopátrať v čom mu to presne pomohlo. Aký problém to niekomu vyriešilo alebo čo. Lebo zatiaľ mi stačia aj Specializedy na mieru aj tie Sidas ale ak majú byť hentie, že mi zázračne prestane unavovať zadnú nohu počas zjazdov tak ok ale neviem no, vložky za cenu tretier naslepo kupovať sa mi nechce :) ale vravím, chápem, že sa to ťažko popisuje, ďakujem za snahu, naozaj
31.07.2021 - 16:00:54
00
Sidas su skvele odporucam vsetkymi desiatimi
31.07.2021 - 16:35:22
01
Fixka ja mam extrémne plochu nohu, doslova plutvy. preto sa mi páči all Mountain cyklistika lebo flat topánky sú poväčšine široké :D vo vibramoch, fitness teniskách a hlavne korčuliach som časom nevedel ani stáť. Aj keď som kúpil to najširšie čo existovalo, noha trpela. Nakoniec mi jeden hokejový custod poradil vložky sidas. formthrotic mi odporúčali tiež, šiel som cestou nižšej ceny a úspešne. Pálenie akéhokoľvek miesta je podľa mňa neustálym preťažením určitého bodu.správna vložka by to mala aspoň z časti odstrániť
31.07.2021 - 17:49:54
00
keyboard_arrow_up