aha, tak potom ak vláda/zamestnávateľ/ktokoľvek rozhodne, že niečo nesmieš lebo nie si očkovaný tak tiež proste ostaneš doma a von pôjdeš len v skafandri? alebo to len "tí druhí" majú robiť?
27.05.2021 - 16:48:01
02
Pekne, pekne. To je reakcia ako z Príručky mladých (ne)oviec, kapitola Život v komunite, podkapitola Zodpovednosť, empatia, súdržnosť :tmi:
27.05.2021 - 16:50:50
03
scarinko napísal:
Spytaj sa virsika, ten mal tyzden po druhej 😉

Smrť Jula Viršíka nesúvisela s očkovaním, potvrdila to aj pitva

https://domov.sme.sk/c/22669594/smrt-juliusa-virsika-nesuvisela-s-ockovanim.html?ref=trz
27.05.2021 - 23:12:30
01
scarinko napísal:
Volodja ja a sikana hej? To co vy tu robite s tym skryvanim je co prosim ta?
Neospravedlnim sa lebo to nie je pravda a moze to napisat aj 10 jej kamaratov. Ja viem co som videl a nebudem o tom diskutovat.

Skrývanie máš na mysli to, že tu máš väčšinu príspevkov neviditeľných? Ak áno, tak to nie je šikana. Proste väčšina ľudí tu neverí na výmysly a konšpirácie a každý má právo vyjadriť súhlas alebo nesúhlas s tvojim príspevkom. Na Hlavných správach etc. máš naopak najviac lajkov istotne. Tam zase "šikanujú" mňa. Vlastne už nie. Mazali mi príspevky, až ma zablokovali nadobro :-D
27.05.2021 - 23:17:52
02
Srsen napísal:
Smrť Jula Viršíka nesúvisela s očkovaním, potvrdila to aj pitva

https://domov.sme.sk/c/22669594/smrt-juliusa-virsika-nesuvisela-s-ockovanim.html?ref=trz

Pitva na druhy den 😁 najrychlejsia pitevna na svete. Len na vysledky z labaku sa caka dva tyzdne. Ale iste nesuvisi 😉

Joe70 co su hlavne spravy netusim a je mi ti ukradnute. Tu to robis anonymne. Skryvate sa za internet a je najlahsie kliknut na nepacik. Nikto ta nevidi ze si to urobil a este je to aj popularne. Skryjeme niektorym prispevky, to sme hrdinovia fora. Hura. Par ludi ai to tu upravuje tak ak chce. Pacik ti nikto neda lwbo by bolo vidiet ze ti ho dal a za to sa hanbi dost ludi aj ked by mozno suhlasili ale nepacik je prudko anonymny a si safe 😉
Takze sup nech je to skryte do rana.
28.05.2021 - 00:31:38
03
scarinko máš dojem, že ti ľudia nedávajú dostatočne otvorene na javo, že táraš sprostosti?
Fakt máš dojem, že to robia len potajomky anonymným klikaním?
28.05.2021 - 04:43:21
016
scarinko napísal:
Pitva na druhy den 😁 najrychlejsia pitevna na svete. Len na vysledky z labaku sa caka dva tyzdne. Ale iste nesuvisi 😉


chlape ty si totálne mimo, na všetko frflať a všetko len negovať, musíš mať sakra smutný život, keď si tu takto niečo kompenzuješ, radšej si choď vyvetrať hlavu na bajk, myslím, že to bude lepšie ako tie tvoje príspevky, ktoré spoločnosti absolútne nič nedajú.

...a čo sa pitvy týka tak je to úplné bežné, že sa robí na druhý deň, pokiaľ majú kapacity na to.. netuším načo máš potrebu komentovať ešte aj toto.
28.05.2021 - 07:00:27
013
scarinko tak ty uz si aj dochtor hej? Zaujimave, dokonca vies ze pytva vzdy trva 2 tyzdne? Hmm....az na to ze to je zase raz uplna blbost.....

Zase raz si trepol kktinu... by ma zaujimalo odkial tieto tupiny beries.... ale kazdopadne odporucam porusit tieto tvoje informacne kanaly lebo si za uplneho debila ked siris to co sa tam dozvies 🙈🙈🙈
28.05.2021 - 07:34:31
04
ach, pls necitujte ho, takto tie jeho prij*bane nazory moj skript neodfiltruje :\
Proste si treba v duchu povedat, boze to je kkt a je uplne zbytocne nanho reagovat.
28.05.2021 - 08:32:23
00
scarinko fakt o chces takto ?
https://www.youtube.com/watch?v=sJBx6HRKmos

ja len nerozumiem jednej veci, ty si stale tu facku pytas, ale zaroven nie si tak silny aby si ju potom ustal. Tak preco vlastne ? Martin Dano komplex, nikoho nezaujimam, tak nariekam ako mi vsetci ublizuju, aby sa ma aspon niekto vsimol ?
28.05.2021 - 09:27:37
01
Zipsik za debila si ty, sa nevies naucit ani zaklady materinskeho jazyka. Ty si ten posledny co mi tu ma co nieco vycitat, saso.
28.05.2021 - 09:28:27
02
Ja som na to prisiel, teba vydrbali z dezolatnych webov, lebo si ich tam upozornoval na ypsilony. Tak sa musis realizovat aspon tu. Tak si to uzy :)
28.05.2021 - 10:07:18
04
a teba vydrbali z armady lebo si nepreskocil svedsku bednu co a tak si prisiel sem rozkazovat ;)
takze k zemi a 20 vojak..papa
28.05.2021 - 11:11:02
01
je to marný thumb_up2thumb_down
28.05.2021 - 12:54:53
04
scarinko napísal:
a teba vydrbali z armady lebo si nepreskocil svedsku bednu co a tak si prisiel sem rozkazovat ;)
takze k zemi a 20 vojak..papa


že zrovna ty obtlstlý šašo máš to ego tu niekomu hovoriť o tom že niečo nepreskočil....uff
28.05.2021 - 14:09:32
00
keyboard_arrow_up