Servis v MTBiker BA uz funguje? Dik
22.05.2021 - 12:35:46
00
Áno funguje... Mne centrovat koleso, šikovný chlapík.... 👍
22.05.2021 - 12:45:52
10
Dnes objednane 9:39 a 14:11 sms, ze si mozem pre tovar prist do BA predajne. Tusim nic z mojej objednavky nebolo v BA, ale bolo skladom. :y:
27.05.2021 - 14:14:00
00
Rýchlosť dodávky ale aj ceny tovaru ...

Oproti konkurencii rozdiel cca. 15 %.
V deň objednávky aj odoslané.
? ? ?

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 103.36 KiB thumb_up0thumb_down

2.jpg
2.jpg 59.39 KiB thumb_up0thumb_down

3.jpg
3.jpg 29.95 KiB thumb_up0thumb_down

01.06.2021 - 12:15:33
01
Tym chces povedat co? Ze nejaka konkurencia ma niektore veci skladom a vie ich nakupit lacnejsie ako my? Urcite vies najst take kombinacie tovaru. Ale skus s touto konkurenciou porovnat najpredavanejsie veci ako B01S platnicky, GX retaz, Maxxis Ikon 29x2.20" EXO TR a reportni kolko si usetril a ci to vedia poslat hned.
01.06.2021 - 12:41:56
04
GaliPet napísal:
Rýchlosť dodávky ale aj ceny tovaru ...

Oproti konkurencii rozdiel cca. 15 %.
V deň objednávky aj odoslané.
? ? ?


ono, veľká časť eshopov a má to aj mtbiker, má také tlačítko pri tovare, že

"Našiel si lepšiu cenu?"

Ak si niekde videl/a lepšiu cenu pre tento produkt, pošli nám link na produkt v e-shope, kde je ponúkaný lacnejšie. My sa na to pozrieme a do niekoľkých hodín Ti dáme vedieť, či vieme cenu dorovnať, alebo či to nie je v našich možnostiach.

Mohol si zažiadať.
01.06.2021 - 14:08:09
01
GaliPet otázka dostupnosti ale aj cien sa rieši, resp. riešila na mnohých miestach tak ti tu odrapkám to isté. Dostupnosť je aktuálne všade oničom, Sklad nemáme aktuálne v takej štruktúre a objeme, ako by sme chceli, objednávky máme zadané, ostáva nám len čakať kým nám tovar dorazí od zdrojov, kde máme nákupy také, že vieme držať cenu čo najatraktívnejšie. Ak vieme zohnať tovar z iného zdroja, aj keď za drahšie ako zvyčajne tak ten produkt do ponuky dáme, lebo niekto ho môže potrebovať a dokáže akceptovať aj vyššiu cenu oproti normálu. Aktuálne je na stole aj otázka prechodu na "nové". vyššie ceny, ak niekto má nakúpené za starých podmienok, dokáže dopredať za nižšiu cenu aj s rozumnou maržou. Skrátka, momentálne do cenotvorby vstupuje veľa faktorov.

Dám ale aj vyjadrenie k cenám všeobecne - my sme nikde netvrdili, že sme najlacnejší a nie je našou ambíciou dumpovať ceny a tovar rozdávať. Zamestnávame len v shopovej časti firmy vyše 40 ľudí, ktorým platíme férové mzdy (nie na ruku ako mnohí iní). Ako jedna z mála firiem v biznise (a to je dohľadateľné aj vo verejných registroch) máme kompletne riešené odpadové hospodárstvo. Platíme dane a "neoptimalizujeme" ako konkurencia (niektorí majú skladové zásoby násobne väčšie ako ročný obrat). Reklamácie a vrátenia tovaru riešime bez prieťahov a priamo. Podporujeme komunitu a časť z nášho zisku ide nazad k bikerom.

Úplne rozumiem, že zákazník ide po cene, sám som v našich začiatkoch lipol na tom, aby sme boli najlacnejší, časom ako sme rástli som ale pochopil, že cena nie je všetko a nestojí za to ísť nadoraz. Niekomu stačí mať na produkte 5% maržu, niekto to dokáže kúpiť lacnejšie ako my, niekto má skladom veci ktoré sú u nás vypredané. V tejto dobe prichádzajú do úvahy rôzne možnosti, prečo sú veci tak ako sú. Určite chceme byť voľbou zákazníkov, či už preferujú cenu (ako som uviedol vyššie, nie ale za každú cenu), dostupnosť, rýchlosť, servis a robíme všetko preto, aby sme boli voľbou č. 1.
01.06.2021 - 14:12:07
026
Nechcem vam robit obalovu politiku, ale objednal som retaz, olivu a dostal som to vsacku. Ja ten sacok nepotrebujem, teraz ho vyhodim a je na jedno pouzitie. Chapem ze pre poriadok v objednavkach je to jednoduchsue zabalit ale toto musia byt 1000cky kusov co sa mi zda v dnesnom bezobalovom trende proti prirode.
02.06.2021 - 16:34:35
04
No konecne ste si spomenuli na svojho staleho zakaznika :P

Diky :y:

Prílohy:

IMG_20210602_175643.jpg
IMG_20210602_175643.jpg 402.79 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2021 - 18:00:56
01
Och Mtbiker...
objednal som pred vyse mesiacom
https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/orechy-a-ostatne/novatec-prachovky-qr-pre-d771sb--xd611sb.html
ZAVITOVU VERZIU....
dorucena bola PRESSED IN...
zaslana nazad, niekolko mailov kde neustale vysvetlujem ze potrebujem ZAVITOVU VEZIU presne ako v linku je uvedene
neds mi prisli vymenene prachovky...
a suuuu opat PRESSED IN...
to prosim nik nekontroluje co je napisane na obale?

Prílohy:

Komentár súboru: toto som dostal
nespravna.JPG
nespravna.JPG 44.72 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: toto som si objednal ale neprislo...
spravne.JPG
spravne.JPG 32.19 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2021 - 18:07:01
00
bobris zistim papierove saciky, tiez moznost ale tie drobnosti ako koncovky, olivy, skrutky, skratka vsetko co je drobne musime nejak zabalit. Rocne riesime desiatky pripadov ked clovek ani ten sacik nevie najst. Skratka drobnosti treba nejak balit.

divotvorca - tagnem sem Robo87 zo supportu, pardon, poriesime. Chyba bude u dodavatela, nase baby na expedicii bohuzial tuto zaludnost neodhalili...
02.06.2021 - 21:30:34
00
divotvorca diky za foto, aspon to vysvetluje kde nastava problem. Dodavatel ma pre zavitovu verziu priradeny EAN kod, ktory patri pressed in verzii. Objednane to bolo spravne, ale vyexpedovane od dodavatela nespravne. Nasledne to u nas preslo cez expediciu, pretoze nam EAN kod sedel s tym, co sa objednalo a na expedicii si taketo veci baby naozaj nevsimnu, ak im sedi kod. Robo87 to preveri, ci vobec vedia dodat tu zavitovu verziu.
02.06.2021 - 22:21:18
00
Boo_boo napísal:
bobris zistim papierove saciky, tiez moznost ale tie drobnosti ako koncovky, olivy, skrutky, skratka vsetko co je drobne musime nejak zabalit. Rocne riesime desiatky pripadov ked clovek ani ten sacik nevie najst. Skratka drobnosti treba nejak balit.

divotvorca - tagnem sem Robo87 zo supportu, pardon, poriesime. Chyba bude u dodavatela, nase baby na expedicii bohuzial tuto zaludnost neodhalili...


v poho, ja uz mam tych saklov doma od Vas odlozenych dost ze to mozno niekedy vyuzijem, pride mi to ale mrhanie materialom , ja nepotrebujem ani papierovy sacik/tasku. Majte to nachystane v sackoch/taskach, ale tu nalepku s cislom objednavky nelepit, tovar vyberies zo sacku/tasky a zoberies si spet na dalsie pouzitie.
03.06.2021 - 08:52:15
01
Mozno sa to uz niekde vysvetlovalo, ale... je v tomto kolapse dajaka perspektiva? Nie su kazety, nie su pastorky, nie su retaze, neni skoro nic. Ked mi dojde retaz alebo kazeta, skoncil som. Ale neviem na ako dlho? Nechce sa mi pytat
ku kazdemu komponentu, ze kedy bude, pretoze problem vyzera komplexnejsi. Privital by som mozno aj clanok o tom, ze co a ako, kedy a za kolko, lebo toto sa za par tyzdnov mozno postihne vsetkych.
05.06.2021 - 18:09:37
00
vysvetlovalo https://www.mtbiker.sk/forum/post1726558.html#p1726558 https://www.mtbiker.sk/forum/post1726641.html#p1726641
05.06.2021 - 19:50:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up