ja skoro rovnako a to som Palovu trasu nevidel. asi tam nieje čo moc lepšie vymyslieť. akurát posledný zjazd po modrej bol nahovno, potreboval som stihnúť vlak do Chynoranoch, tak som bral najrýchlejšiu možnosť
https://sk.mapy.cz/s/jonavekufa
celkom rád by som si to zopakoval
07.06.2021 - 22:14:30
02
No super chalani dik!
Ale ako pozeram.kazdy ste to isli z inej strany.A teraz otazka.Z ktorej strany je to lepsie??Ja som bol vcera taku okresanu verziu od topolcian.Isiel som vlakom do TO a odtadial domov do PD.Vlak je pre mna strasne utrpenie.Radsej dve hodiny v kopcoch ako hodina vo vlaku 😀C3ly cas som mal v hlave ist z NR do PD,ale ako tak rozmyslam mozno by bolo leosie ist z PD a rozbity v tom vlaku to uz nejako zvladnem plny emocii 😆.Ak chcete kludne sa pridajte
07.06.2021 - 23:43:44
10
mne sa zdá z logistických dôvodov výhodnejšie začínať vlakom, 4:32 z PD je úplný ideál, 20:06 zo Zbehov je dosť skoro (aj keď západ Slnka pri kostolíku by nebol odveci)
neviem ale či sa dá do PD zakončiť nejakým atraktívnym zjazdom, napr. zelená od M.Griču vyzerá na mape atraktívne, ale nepoznám
do Nitry je to asi zajedno, najkrajší úsek čo si vybavujem je z V. Tribeča niekam po Javorový vrch a to mám radšej v tomto smere
08.06.2021 - 00:27:30
00
Ved to ze ten cas 4.30 je fuuu.Som zvyknuty skoro stavat,ale davat si budik na 3.30 je pre mna vela hehe.To radsej dojazd na svetlach.Nooo to radsej zjazd z veleho Gricu a pojazdit traily.Je to priamo po ceste,teraz sa tam pojde aj enduro seria Mala lehotka.Alebo predcasne vyvrcholenie a dat si to z Vtacnika dolu naucnym,ale to by sa mi uz neratalo dat to cele.Ja uz som mal v hlave aj dat to spolu s hrebenom Ziaru,ale to je uz ina pesnicka 🙂🙂
08.06.2021 - 00:34:59
00
z PD mi to pripadá o čosi jednoduchšie
08.06.2021 - 06:24:20
00
Nontak som si to dal chalani,z PD na vlak 5:17.Paradna hrebeňovka stretol som az 2 ludi cestou.Isiel som podla gpx od @palo TT a uplne famozna traska mimo ludi a krasnym hrebom aj mimo cervenwj ale narocnejsie a krajsie vyjazdy aj zjazdy.Bohom zabudnuta krajina.Niesom fanusik ruksakov takze veci iba po vreckach a prva civilizacia a jedina bola v Skycove kde nemaju krcmu ani restiku iba jednotu ale nemam zamok takze nic.Este ze som nad skycivom stretol elektrickara a podarovak mi 2l mineralky to ma zachranilo.Potom som si odbehol do velkeho pola na tei piva chipsy a dve kofoly.Dokopy 128 km a 3800 vyskovych az Do nedozier cez kesopark este olus dve zachazky ktore som urobil kvoli studnickam ktore tam aj tak neboli ?Pekny moral ??.Este raz dik Palo TT nabuduce to skusim opacne lebo ten hreben Vtacniku som si uz velmi neuzil kedze som mal od velkeho pola vypnuty mobil a doma ma cakala zena ktora nevedela co je so mnou domov som prisiel o 21.15.Fotky pridam do temy fotky z vyjazdov.cafte!
16.06.2021 - 18:29:26
015
tato krcma na Skycove nefunguje? 2-3 tyzdne dozadu som tam videl sediet nejakych ludi.
https://goo.gl/maps/nJEszd4fmxDmhPXMA
17.06.2021 - 08:11:43
00
Moze byt,ze to tvaraju neskor tak okolo 15.00 otvaraju tieto krčmy na konci sveta 🙂
17.06.2021 - 08:29:50
00
Ano, tu krcmu otvaraju neskor, minuly rok sme sa obabrali s nou tiez :D , bud o druhej, alebo az o tretej. Jedlo tam myslim nemaju ziadne, okrem dakych chrumiek a pod.
17.06.2021 - 10:10:51
00
a čo tento hostinec...ja som tekutiny dopĺňal vždy tam
https://goo.gl/maps/NrU5vvGmYb3FJpWX8
17.06.2021 - 19:42:15
01
da sa v Zlatne, alebo Skycove a okoli aj najest? Poda mapy tam nie je nic. Jedina znacka "bufet" je pri zubrej zvernici. Vie niekto, ci tam naozaj nieco je?
17.06.2021 - 19:52:47
00
"bufet" pri zubrej zvernici je oknicko, v ktorom predavaju listky ak chces prehliadku s vykladom a tomu zodpoveda aj ponuka - nejake horalky, croissanty, PET kofola, plechovkove pivo a podobne. pri ostatnej navsteve niekedy na velku noc som sa tesil aspon na plechovku, ale aj ked som sa docital, ze byvaju otvoreni cez vikendy a v letnej sezone, tak nikde ani nohy a urcite by som sa na to nespoliehal.
v zlatne som uz par rokov nebol, ale nepredpokladam nejaku zmenu - miestny hostinec bol vtedy otvoreny myslim od 15-tej, ale tiez max nejake chrumky/chipsy a skycov na tom bude asi podobne.
najblizsie sa najdu nejdu nejake moznosti asi v klatovej, ale to uz je dost zjazd z hrebena a potom opat naspat.
17.06.2021 - 21:13:06
00
ja som vzdy planoval cez topolcianky, tam je dobra restika v parku a Erb pivo .. aj fajnove z hradu a potom okolo koni a v parku su pekne chodniky ... potom este Kostolany pod Tribecom, ale to asi nepomoze
17.06.2021 - 21:30:41
00
dotm napísal:
a čo tento hostinec...ja som tekutiny dopĺňal vždy tam
https://goo.gl/maps/NrU5vvGmYb3FJpWX8

O tom som ani netusil.Mna hned vysmiala nejaka pani vo dvore,ze jooj krcma take mi nepozname.
17.06.2021 - 22:15:22
00
V tejto krcme som tiez doplnal pivo, jest sa tam neda. Sam s tym casto bojujem, preco krcmy nevaria aspon dve zakladne jedla, na druhej strane si vyberam umyselne trasy, kde cely den nikoho nestretnem, potom sa ani krcmarovi cudovat nemozem.

No najviac ma dojalo, ked som v oblasti Murana navstivil miestny obchodik, kde mi teta nechcela predat rohlik, lebo som si ho vopred neobjednal a tie, na ktore som sa pozeral uz mali svojich majitelov... rohlik za 10centov nebol, a tak teta nepredala ani syr, salam a pivo. Nepochopitelne, no realne.
17.06.2021 - 22:47:07
02
keyboard_arrow_up