Ahojte,

Rozhodujem sa pri vybere noveho bajku. Nijako mi to nesuri, kedze sa zotavujem zo zranenia. Zvazujem jeden z tychto bajkov. Jazdenie väcsinou traily, flowy, obcas bajkpark. Cize hladam nieco co je efektivne v slapani, zaroven silne na zjazd a mensie skoky.

Aky je vas nazor, ktory si vybrat a preco?
Cube nepoznam, co sa tyka kvality. Spectral je ostrielany skvely all mountain bike. Osobne sa mi viac paci Spectral.

SPECTRAL
https://www.canyon.com/cs-sk/mountain-bikes/trail-bikes/spectral/spectral-29-cf-8/2688.html?dwvar_2688_pv_rahmenfarbe=GN%2FBK

STEREO 150
https://www.cube.eu/uk/2021/bikes/mountainbike/fullsuspension/stereo-150/cube-stereo-150-c68-tm-29-flashgreynorange/

Dikes.
04.04.2021 - 10:09:25
00
ja by som si z tychto dvoch vybral Propain Hugene. Efektivny, moderny trail bike. Na slapanie bude najlepsi - mimo ine.
04.04.2021 - 10:16:48
02
Zdravím,

z týchto dvoch by som si vybral určite a znova Spectral CF 8 ja mám síce CF 7 ale je to super bike do kopca šlape veľmi dobre a dole kopcom ide ako raketa :D. Jedinú chybičku som našiel v hlavovom zložení respektíve v tom ich novom predstavci s vymedzeniami a šálkou ktorá zakrýva ložisko hlavového zloženia. Je to celkom neštastné riešenie, lebo pokial budeš jazdiť aj blato (podľa toho aj aké blato my v PN máme také mazlavé čo sa dostane všade) tak budeš musieť minimálne raz za dva mesiace rozobrať hlavové a vyčistit ho lebo bordel sa dostane pod šálku a potom medzi ložisko a rám a potom to nepekne puká, v blízkej budúcnosti budem určite meniť hlavové zloženie za nejaké ktoré odstráni túto chybu :). Okrem tejto chyby je bike super jazdí sa na ňom skvele a kupil by som ho znova ten istý čo mám CF 8 má určite lepšiu výbavu ale strašne sa mi nepáči tá zelená :D :D :D.
10.06.2021 - 13:47:43
00
MichalKavka dikes za radu. Medzicasom som uz urobil rozhodnutie a aj nakup :) Som stastny majitel Spectralu 29 CF8 v ciernej farbe. Mozem len potvrdit, co pises aj ty, ze do kopca to ide paradne a dole kopcom este lepsie. Co sa tyka cistania tak ano, uz som zazil aj to praskanie hlavoveho zlozenia, pre istotu som rovno vycistil a namazal aj stredove zlozenie. Bajk je peckovy, mozem len odporucat.
10.06.2021 - 14:05:09
00
keyboard_arrow_up