popokatepetl napísal:
Neviem ci to tu uz niekto pisal ale podla toho co tvrdi tato slecna v rozhovore to vyzera ze odstup 1,5 m na predbiehanie cyklistov v zakone moze byt realny. Ak by sa niekto obetoval a pozrel si to tak moze napisat aj cas kedy to vravi, mne to raz stacilo 😀 Ja si pamatam ze tvrdila o podpore sportu konkretne ochrane cyklistov co maju aj v cesku, ale konkretne to nepomenovala. https://youtu.be/sMJBoxeNxuw


keď som otvoril link a zbadal toto čudo, tak som to v tom momente aj zatvoril....
https://www.facebook.com/vrecenahlave/photos/p.296817778393993/296817778393993/?type=3
12.06.2021 - 21:00:17
01
popokatepetl napísal:
Neviem ci to tu uz niekto pisal ale podla toho co tvrdi tato slecna v rozhovore to vyzera ze odstup 1,5 m na predbiehanie cyklistov v zakone moze byt realny. Ak by sa niekto obetoval a pozrel si to tak moze napisat aj cas kedy to vravi, mne to raz stacilo 😀 Ja si pamatam ze tvrdila o podpore sportu konkretne ochrane cyklistov co maju aj v cesku, ale konkretne to nepomenovala. https://youtu.be/sMJBoxeNxuw

Edit: 18.08 to spomína. Určite to nepozerajte celé ak sa nechcete zufalo smiať na tom, ako vyzerá naša politika. Len ze to vyzera tak, ze sa to rieši aj keď je to skôr o ľuďoch ako o zákonoch.
12.06.2021 - 22:50:32
00
Bohvie nad čím pani máma premýšľala, keď sa na tú cestu vybrali. Ľudia si niekedy veci privolajú sami, lebo majú strach. Nikdy nejdem na cestu s tou myšlienkou, či ma niekto sejme. Ja tým šoférom proste verím, že vedia čo robia keď sedia v aute a niekam smerujú. Samozrejme je dôležitá aj predvídavosť. Ale zničoho nič zahynúť na ceste v podstate v kruhu rodiny...to mi príde ako scéna z filmu Nezvratný osud.
Každopádne úprimnú sústrasť manželovi a rodine a nech dá Boh aby to dieťa prežilo.
13.06.2021 - 07:50:13
00
Neviem či si to čítal dnes, ale to auto prešlo do protismeru kde ich zmietlo. Takže žiadna predvídavosť tu nepomôže! Leda žeby aj oni predvídavo prešli do protismeru.
13.06.2021 - 08:25:06
09
Hosť napísal:
Nikdy nejdem na cestu s tou myšlienkou, či ma niekto sejme. Ja tým šoférom proste verím, že vedia čo robia keď sedia v aute a niekam smerujú.


Ja to mám presne naopak - vždy, keď sadám na bicykel alebo do auta, tak som si vedomý, že to môže byť posledný krát :-) (a podľa toho mám aj zariadené veci :-) ).
Šoférom moc neverím, ale verím na štatistiku, že nebudem v nepravý čas na nepravom mieste :-)
13.06.2021 - 08:33:47
03
Hosť napísal:
Bohvie nad čím pani máma premýšľala, keď sa na tú cestu vybrali. Ľudia si niekedy veci privolajú sami, lebo majú strach. Nikdy nejdem na cestu s tou myšlienkou, či ma niekto sejme. Ja tým šoférom proste verím, že vedia čo robia keď sedia v aute a niekam smerujú. Samozrejme je dôležitá aj predvídavosť. Ale zničoho nič zahynúť na ceste v podstate v kruhu rodiny...to mi príde ako scéna z filmu Nezvratný osud.
Každopádne úprimnú sústrasť manželovi a rodine a nech dá Boh aby to dieťa prežilo.


Vraj mikrospánok, takže celý tvoj príspevok okrem posledných dvoch viet je sr..ka.
https://www.topky.sk/cl/10/2132031/FOTO-Sobotny-vylet-sa-zmenil-na-TRAGEDIU--Rodina-po-cyklovylete-prisla-o-mamu----41---syn-bojuje-v-nemocnici-
13.06.2021 - 08:40:58
01
porter už ťa niekedy zrazilo na bajku auto? mňa,dvakrát nie mojou vinou,som rád že žijem...povedal som si do tretice všetko dobré a vymenil som cesťák za mtb...ja teda už vodičom neverím... žiaľ musím ísť sem tam aj po ceste vďaka tomu že inak sa nedá,rád jazdím po lesných asfaltkách kde je zákaz vjazdu motorových vozidiel no aj tam často stretnem autá...
ešte doplním: predvídavosť mi zachránila krk už x-krát...
13.06.2021 - 09:22:16
00
Celé zle..
Že mikrospanok na Šturci? To hádam je len zlý vtip ako aj rozbitý pravy blatnik a stlpik na plechovke ktora zmietla cyklistov v protismere.To mi hlava neberie ako aj argument že tam cyklisti nemaju co hladat.
13.06.2021 - 09:25:38
06
Prečo by mal byť mikrospánok zlý vtip. Ja úplne'jedno kde to na teba príde. Ak cítil únavu, tak to mal odstaviť a oddýchnuť si. A čo sa týka rozbitého pravého blatníka s stĺpika, tak to naznačuje len to, že asi do nich narazil zozadu, nikde sa nepíše, že auto išlo v protismere (neviem odkiaľ to má vikino). Čo je na tom nepochopiteľné?

edit: tak som našiel článok kde píšu, že auto prešlo do protismeru, tak to je potom naozaj divné, jedine že by to bolo v nejakej riadne ostrej zákrute, ale podľa fotiek to bolo na rovine.
https://www1.pluska.sk/krimi/harmanci-zrazilo-auto-dvoch-cyklistov-obaja-su-bezvedomi-mieste-pristal-vrtulnik


Naposledy upravil Hosť dňa 13.06.2021 - 09:50:47, celkovo upravené 1 krát.

13.06.2021 - 09:36:19
01
V mojom svete na Šturci treba krutit volantom a pedalovat a o tom protismere som to niekde čítal...A pokazene vyzeraju predne bicyklov kolesa ...
13.06.2021 - 09:50:27
00
Milan, lepšie hľadaj, píšu, že prešlo do protismeru. Mohol byť ľavou stranou už za krajnicou, narazil pravou stranou, pri náraze sa prebral, stočil naspäť a auto odstavil na svojej krajnici.
Ak ich naozaj zrazil v protismere, tak ten mikrospánok vyzerá ako najpravdepodobnejšia príčina. A keďže to nieje poľahčujúca okolnosť, ani by nemalo význam klamať a maskovať napr. kukanie do mobilu (to by si asi všimol aj otec).
Ak sa ide cez Šturec športovo, tak človek ťažko zaspí, mňa by uspala práve predpisová jazda.
13.06.2021 - 09:58:23
00
lukas6s8p napísal:
... píšu, že prešlo do protismeru.


Ako prvá to napísala redaktorka JOJ, čo nie je dôveryhodný zdroj :-) . Ostatné médiá to potom prebrali od nej. Oficiálne vyjadrenia ani priame citácie svedkov o tom nehovoria (i keď samozrejme to tak mohlo byť, musíme si počkať na oficiálnu správu).
13.06.2021 - 09:59:58
00
z tohto videa to zas vyzerá, že to bolo za zákrutou. https://www.noviny.sk/slovensko/612825-tragedia-na-ceste-auto-zachytilo-rodinu-na-bicykloch-matka-naraz-neprezila-chlapec-bojuje-o-zivot
13.06.2021 - 10:10:38
00
Beriem späť, v tej reportáži JOJ to o prechode do protismeru hovorí nejaký oficiáony hlas, nie redaktorka. Možno je to vyjadrenie polície (?).
13.06.2021 - 10:15:15
00
sprejom asi označili miesto nárazu, ak išiel zhora (a auto ostalo stáť v pôvodnom smere), tak ich zrazil v protismere
foto z Plusky
i.imgur.com
13.06.2021 - 10:17:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
cron
keyboard_arrow_up