svajka ak niečo plánuješ potrebovať odporúčam kúpiť ASAP. Reťaze sú viac menej iba SRAM a KMC, Shimano veľmi kostrbato ale všetko spolu fičí, kupuj kým je. Kazety - niečo málo je ešte zo SRAMU, ono ak to nie je nikde tak to mizne v desiatkach denne. Alternatívy Force/Microshift na nižšie rýchlosti, na 12sp - 11sp sú ešte nejaké SRAMy aj na klasicke orechy + Garbaruk čakame väčšiu zasielku v priebehu tohto mesiaca.

Článok by bol fajn, aj sme nad ním dumali ale za posledné 3 mesiace sa k téme vyjadril asi každý okrem ministra financií (čo ma prekvapuje :-) ). Ono, nech by sme napísali čokoľvek, pravda by to bola len ak by vyšiel tip, objednaneho toho mame aktualne doslova za miliony ale chodiť to bude 2 roky, dokonca som už objednal aj Shimano, ktoré príde v druhej polke 2023. Aktuálne všetko, čo poviem okrem aktuálneho stavu skladu je len tipovačka, napr. aj to Shimano na jeseň bude veeeľmi kostrbaté, videl som potvrdenia výroby niektorých položiek a bestsellery to teda neboli.

Odporúčam teda nasledovné- ak viete, že najlbižší pol rok budete asi niečo potrebovať, kupujte teraz a majte istotu. Pravdepodobne to kúpite lacnejšie ako o pár mesiacov a budete mať istotu, že nebudete týždne/mesiace bez jazdenia, lebo nebude ani original diel ani žiadna nahrada - príklad - realne napr. už 2 mesiace absolutne nie su cestne kazety a na servise už fakuje zopar zakaznikov....
05.06.2021 - 20:50:02
04
a obávam sa, že toto je ešte optimistické zhodnotenie situácie .....
05.06.2021 - 23:17:09
00
Ojoj, zasa panika \o/
06.06.2021 - 15:00:21
01
A tie ceny Shimano aj 50% hore 🤦‍♂️
06.06.2021 - 17:22:43
00
Potešila rýchlosť dodania aj vzorky. Ďakujem. ✌️
11.06.2021 - 23:41:45
00
Za mňa veľké ďakujem za BA pobočku so servisom. Pre mňa je super výhoda neriešiť kuriérov, ale objednaný tovar si niekedy vyzdvihnúť ešte v deň objednávky (ráno-poobede). Servis vyskúšaný prvý krát a seriózne jednanie, ochota aj rady. Veľký palec hore. 👍
Ale....naozaj nechcete začať poriadne riešiť problém s komunikáciou? Ak nedokážete zvládnuť telefonické linky (viem, že na trhu nie je odborne a najmä psychologicky odolný a vyškolený personál), tak chat by mala byť služba, ktorá dokáže dať odpoveď do 15 minút na čokoľvek. Niekedy nejde vyriešiť problém okamžite (otázky na dodávateľov, stavy v externých skladoch a pod.), ale neskorými odpoveďami zneistíte zákazníka. Vnútorné otázky (stavy interný sklad-servis) by mali byť v podstate obratom. Klienti dokážu pochopiť, len keď sú informovaní. Preto je lepšie dať aj čiastočnú odpoveď v krátkom čase a pripomínať sa zákazníkovi, že na jeho probléme-otázke sa pracuje.(odpovede 24-48h, alebo dlhšie sa dajú akceptovať pri malých obchodoch, jednotka na trhu musí mať väčšie ambície ). Tak nech je to stále lepšie a lepšie.🎉🎉🎉
14.06.2021 - 12:08:37
01
Pekný deň, urobte si konečne niečo s personálom. Dnes tam bola priateľka kúpiť duše na detský bicykel a ani snaha to pohľadať, že nemáte! A v ponuke sú skladom. Niekto tu ma hore nos! Nieje to prvý krát. Ja si to viem kúpiť aj v inom shope. Bohužiaľ tento slovenský trend podnikania tu asi zostane ešte dlho,ked niekomu je ťažko sa posnažiť aj keď iba za 5e. Ale kto si neváži male peniaze, tak tomu netreba väčšie. A zrovna, že málo u vás neminieme. Peace!!
16.06.2021 - 14:26:34
00
v ktorej predajni? Lebo mne v Ba dnes prišli celkom priateľskí a ochotní
16.06.2021 - 14:28:10
00
Satanwagen napísal:
A v ponuke sú skladom.

A neznamena toto oznacenie, ze su skladom u dodavatela, t.j. v externom sklade? Ak by boli na predajni, tak to tam je explicitne takto oznacene - alebo sa mylim?
16.06.2021 - 14:43:24
01
Dnes som kupoval v BA a ten vysoký chalan je asi nový.. Nevedel nájsť objednávku potom nešiel terminál.. Ale nakoniec to bolo všetko ok..
16.06.2021 - 14:56:20
00
Satanwagen o ake duse ide? Ak su skladom v Hradku tak by ich zo skladu priniesli na pockanie, tak ako to robia denne mnohokrat. Uplne idealne je si ich objednat na osobny odber (ak viete presny typ) a kym pridete na predajnu, uz budu nachystane (ak su skladom) a netreba ani cakat. Ubezpecujem ta ze nikto nema "hore nos" a ak je vec skladom, z expedicie ju prinesu ci stoji 50 centov alebo 5000 eur.

Este k oznaceniam - je to vysvetlene tu: https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html, sekcia Kedy mi tovar pride. To ze skladom = v externom sklade uz neplati velmi davno. Co je skladom, je v Hradku. Jedina situacia, kedy nieco skladom nie je k dispozicii v Hradku je ak to je uz len v Bratislave (co je ale pri detaile produktu tiez uvedene).
16.06.2021 - 14:57:58
01
cervo napísal:
Satanwagen o ake duse ide? Ak su skladom v Hradku tak by ich zo skladu priniesli na pockanie, tak ako to robia denne mnohokrat. Uplne idealne je si ich objednat na osobny odber (ak viete presny typ) a kym pridete na predajnu, uz budu nachystane (ak su skladom) a netreba ani cakat. Ubezpecujem ta ze nikto nema "hore nos" a ak je vec skladom, z expedicie ju prinesu ci stoji 50 centov alebo 5000 eur.

Este k oznaceniam - je to vysvetlene tu: https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html, sekcia Kedy mi tovar pride. To ze skladom = v externom sklade uz neplati velmi davno. Co je skladom, je v Hradku. Jedina situacia, kedy nieco skladom nie je k dispozicii v Hradku je ak to je uz len v Bratislave (co je ale pri detaile produktu tiez uvedene).

Keď máte písané skladom, tak to mate asi v sklade v Hrádku ako vždy, alebo? A hádam nebudem robiť objednávku, cez telefón keď som sa napr. počas cesty autom rozhodol, že tam u vás kúpim vec, alebo na parkovisku pred obchodom, keď som tam, či? No tak minimálne ten dochôdzca teda hore nos ma,je to taky "sympos", ale radšej keby išiel klince predavat, ja osobne som s nim a aj kamarát nie pozitívnu skúsenosť mal v predajni už v minulosti. Ak by tam ten sympos nerobil ani by sa nič nestalo vo vašom prípade, resp. mali by ste ušetrené na jednej výplate a radšej pridať niektorým flexibilným chalanom.
16.06.2021 - 22:01:31
00
koso_sk napísal:
A neznamena toto oznacenie, ze su skladom u dodavatela, t.j. v externom sklade? Ak by boli na predajni, tak to tam je explicitne takto oznacene - alebo sa mylim?

Ano znamena to, ze to je ešte na Taiwane.
16.06.2021 - 22:07:49
00
Nenapísal si mi o akú dušu išlo. Podľa nášho predajcu daná duša - galuskovy ventil ako žiadala tvoja priateľka - skladom nie je. Skladom bol autoventil, ktorý jej bol ponúknutý, ale ten nechcela.
16.06.2021 - 22:50:37
00
cervo napísal:
Nenapísal si mi o akú dušu išlo. Podľa nášho predajcu daná duša - galuskovy ventil ako žiadala tvoja priateľka - skladom nie je. Skladom bol autoventil, ktorý jej bol ponúknutý, ale ten nechcela.

Bol aj ten aj ten skladom, ale to je jedno. Cervo vaš obchod robte si co chcete aj my si to isté robíme. A za 2.) nič to nemení na veci, že tam máte "symposa" ?
Nesťažujem si, nehejtujem,len ti to mohlo byt nápomocné, ako sa s tým vysporiadas je vaša vec nie moja. Spätná väzba je na nezaplatenie ak to spracujes vo svoj prospech. Ja, keď si zvyknem napr na jeden cyklo obchod, ta k chodím tam a hotovo, lebo mam s vami aj dobre skúsenosti, ved ste Mtbiker, ale niekedy nechapem.
16.06.2021 - 23:36:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up