Satanwagen napísal:
Bol aj ten aj ten skladom, ale to je jedno. Cervo vaš obchod robte si co chcete aj my si to isté robíme. A za 2.) nič to nemení na veci, že tam máte "symposa" 🥴
Nesťažujem si, nehejtujem,len ti to mohlo byt nápomocné, ako sa s tým vysporiadas je vaša vec nie moja. Spätná väzba je na nezaplatenie ak to spracujes vo svoj prospech. Ja, keď si zvyknem napr na jeden cyklo obchod, ta k chodím tam a hotovo, lebo mam s vami aj dobre skúsenosti, ved ste Mtbiker, ale niekedy nechápem. A aj keby, tak to nieje, tak to ná veci nič nemení, aby se ten sympos netvaril ako majster sveta. Co to je tvoj ujo, bra, kamoš, alebo, keď sinhontam furt držíte? Neverím, že ho ešte nikto nespomenul
16.06.2021 - 23:42:34
00
No pockaj, zacal si takto:

Pekný deň, urobte si konečne niečo s personálom. Dnes tam bola priateľka kúpiť duše na detský bicykel a ani snaha to pohľadať, že nemáte! A v ponuke sú skladom. Niekto tu ma hore nos! Nieje to prvý krát. Ja si to viem kúpiť aj v inom shope. Bohužiaľ tento slovenský trend podnikania tu asi zostane ešte dlho,ked niekomu je ťažko sa posnažiť aj keď iba za 5e. Ale kto si neváži male peniaze, tak tomu netreba väčšie. A zrovna, že málo u vás neminieme. Peace!!


Tak som to preveroval. Priatelka si ziadala 16" dusu. Predajca jej ponukol dusu na autoventil, ktoru mal hned pri predajnom pulte. Ziadala galuskovy ventil. Predajca sa pozrel do systemu a povedal, ze taku skladom nemame (co je overitelna a pravdiva informacia). Neviem, ci nasledne ocakavala ze predajca pojde hladat dusu do skladu, ci tam nahodou nie je, ale ked skladova evidencia hlasi 0 ks, tak nema najmensi vyznam prehladavat 1500 m^2 skladovej plochy, ci ju nahodou najde.

Ak vyznel ako neochotny, to ma mrzi. Spatnu vazbu spracujeme a pouzijeme na zlepsenie. Prakticky ale nemohol najst a predat tovar, ktory sme nemali.
17.06.2021 - 10:29:15
016
Keď niekto spraví objednávku na poslednú vec na sklade, tak sa to v systéme (na stránke) prejaví hneď alebo svieti daná objednaná vec skladom dlhšie?
27.06.2021 - 15:32:27
00
Prejaví sa okamžite, max. pár minút v určitých prípadoch. Prečo?
27.06.2021 - 16:12:57
00
V nadväznosti problém čo ste tu riešili, doma bol tovar ešte skladom, ale kým človek príde na predajňu tak sa vypredá...
27.06.2021 - 16:30:10
00
Tak samozrejme sa to môže stať, tomu nemáme ako zabrániť. Preto odporúčam objednávku na osobný odber, kedy je ten tovar okamžite rezervovaný pre daného zákazníka a už sa nestane ze ho niekto predbehne.
27.06.2021 - 16:33:34
00
asi by ste mali zmenit obrazok pri tovare lebo uz som chcel pisat ze mi prislo nieco ine ale asi to bude to iste len v novom obale

web:
Príloha:
olej.PNG
olej.PNG 102.6 KiB thumb_up0thumb_down



realita
Príloha:
IMG_20210630_144223.jpg
IMG_20210630_144223.jpg 704.25 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2021 - 14:44:12
00
scarinko áno ide o ten istý produkt, len nový obal. Obrázok som doplnila.
30.06.2021 - 15:03:10
10
Dnes prevzata objednavka a zle uzavrety vrchnak na cistici :swear: ;( najprv som nechapal preco bol rozprasovaci system mimo flase zabaleny ci to tak bezne dodavate extra ale cierny vrchnacik bol na prd zakruteny aj ked ste to obtocili foliou ale mozno pri tom baleni sa to otvorilo a pol nadoby sa vylial do tasky kde bola penazenka a oblecenie... :doh: kozena penazenka isla rovno do kosa peniaze sa susia oblecenie sa perie a pol flase v pecku... Dajte si na to bacha v tomto teple mi taketo soky nerobia dobre na srdce ;)

Prílohy:

20210630_165451.jpg
20210630_165451.jpg 519.61 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2021 - 18:17:38
00
Taky postreh. Mam od aprila objednany bicykel a predpokladany datum dorucenia bol na 9.7.2021. Teraz pozeram ze sa datum zmenil na 3.8.2021. Viem ze za to nemozete ,ale bolo by fajn o tom informovat spravou, alebo e-mailom ze doslo k zmene.
01.07.2021 - 07:50:11
00
Ja zase pozitívna skúsenosť , v pondelok 28.6. objednaných pár vecí, v utorok 29.6. doručené. Samozrejme gate mi nesadli tak som včera vyrazil osobne a aj keď bolo chvíľku pred záverečnou, pánkov mi v pohode doniesol zo skladu ďalšie 3 ks gate na vyskúšanie. Zase sa mi potvrdilo že v mtbiker sa človek necíti ako “ otravný somár” ale práve naopak vždy mi vyšli v ústrety. Za mňa super a veľké vďaka.
01.07.2021 - 09:44:29
02
infinitipp napísal:
Dnes prevzata objednavka a zle uzavrety vrchnak na cistici :swear: ;( najprv som nechapal preco bol rozprasovaci system mimo flase zabaleny ci to tak bezne dodavate extra ale cierny vrchnacik bol na prd zakruteny aj ked ste to obtocili foliou ale mozno pri tom baleni sa to otvorilo a pol nadoby sa vylial do tasky kde bola penazenka a oblecenie... :doh: kozena penazenka isla rovno do kosa peniaze sa susia oblecenie sa perie a pol flase v pecku... Dajte si na to bacha v tomto teple mi taketo soky nerobia dobre na srdce ;)

Vždy sa snažíme tovar zabaliť čo najlepšie, tento čistič má dodávaný rozprašovač vedľa fľaše. Pripájam fotku z našej expedície, kde vidno, že balenie bolo v poriadku. Ku poškodeniu/povoleniu kľudne mohlo dôjsť pri preprave, alebo to bolo mierne povolené z výroby a pri balení sa to neprejavilo (keby to tečie pri balení, určite by sme neposlali daný kus) . Mrzí nás vzniknutá situácia a ako náhradu sme Ti vystavili zľavový kupón, ktorý nájdeš v sekcii Moje objednávky.

Prílohy:

384749_1624889663.jpg
384749_1624889663.jpg 85.59 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2021 - 09:45:29
11
zdravim. zaujimalo by ma ako je to s tlacitkom "nasiel som lepsiu cenu". pri niektorych produktoch sa nachadza a pri niektorych nie. je to zamer alebo chyba? dorovnavate teda ceny len na vybranych produktoch? vdaka za info.
04.07.2021 - 22:26:05
00
Zobrazuje sa to az od urcitej ceny tovaru, kedze pri lacnych veciach tie rozdiely velke nebudu a administrativa s vystavovanim kuponov na dorovnanie by bola prilis pracna. Ak napises na objednavky@mtbiker.sk, vedia sa pozriet na dorovnanie hocicoho. Ale dorovnanie negarantujeme, sme limitovani nasimi nakupnymi cenami a nakladmi spojenymi s predajom.
05.07.2021 - 16:36:47
00
oki. vdaka za info

cervo napísal:
Zobrazuje sa to az od urcitej ceny tovaru, kedze pri lacnych veciach tie rozdiely velke nebudu a administrativa s vystavovanim kuponov na dorovnanie by bola prilis pracna. Ak napises na objednavky@mtbiker.sk, vedia sa pozriet na dorovnanie hocicoho. Ale dorovnanie negarantujeme, sme limitovani nasimi nakupnymi cenami a nakladmi spojenymi s predajom.
06.07.2021 - 10:44:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up