Ja sa priznam. Raz som to siel. Lebo som vela cital a pocul, ake je super prejst na bicykli z Kralovej hole na Andrejcovu. Ano, je to pecka, v peknom pocasi by som to nazval az epicke. A tak som si zvolil den v pracovnom tyzdni, v case nastupu v Sumiaci tak, aby som bol na KH za svitania a vyhol sa tak strazcom prirody. Kedze som siel v lete a z Kosic, tak som vyrazal z domu o 1:00 :)
Neslo mi ani tak o vyhnutie sa pokute...skor mi vadi(la) samotna moznost konfrontacie strazcami prirody. Takze sa seba s odstupom casu tvrdim, ze to asi nestalo za to...
:)
17.06.2021 - 19:54:50
03
Ja som na spominanej trase prispel do statnej pokladnice. Vtedy sa to neoplatilo otocili nas naspet na KH :-). V tychto horucavach sa to neoplati, pockat na jesen
17.06.2021 - 22:16:01
01
ja to vnimam inak, ked ta nepustia na hreben tak to pustis smer smrecinske ;) ...tam je to o to este lepsie co sa tyka trailov.....ale tak nam sa praveze hreben podaril praveze cez vikend, ked sme sli hore, tak "ochranari" uz boli nachmeleny na chate pod kralovou...
17.06.2021 - 22:35:34
01
Stojí to za to!!! Hop alebo trop.... Keď sa poobhliadnem po okolí KH, tak všetky výčitky ostanú na kôpke pod stromom zeleným.
K spreju proti medveďom pribalím aj sprej proti ochranárom. To že to z Andrejcovej nadol stojí za vyližric je už na inú debatu.
17.06.2021 - 23:17:02
00
nechcem vam do toho moc kecat ale skuste sa zamysliet ci tymto provokovanim len nezhorsite situaciu ostatnym ktori to jazdia po legalnych trasach
nakoniec sa naseru a zrusia tam vjazd pre biky a to vam potom podakuje kopec ludi
18.06.2021 - 00:10:28
05
Nech!!! Ja dole po tej primrdanej oficiálnej ceste v živote už nepôjdem.
Scar, keďže si tam evidentne ešte nebol, tak si tieto pindy nechaj pre tých "svojich".
18.06.2021 - 00:24:07
01
Nemyslim si, ze prejdenie biku po vyslapanej turistickej ceste z casu na cas prirode nejak extra ublizi. Aky by mal dopad zlegalizovanie hrebenovky na tamojsiu prirodu a narast cyklistov radovo v stovkach az tisicoch si netrufam odhadnut, nemam o tom sajnu.

Tvoja reakcia marano je ale ukazkovy priklad arogantneho sebca. Ja chcem, tak pojdem..nic nie je dolezitejsie ako to, co ty chces. A este budem hrdina na internete a odsudzovat kazdeho, kto chce dodrziavat nejake pravidla. Kaslat na to, ze aj vdaka tebe (a podobne zmyslajucim) mozno zrusia Ccko na KH uplne. Ty dolu po primrdanej ceste nikdy nepojdes a ine ta nezaujima.
18.06.2021 - 09:32:01
03
ja netvrdim ze to nejak poskodzuje tu prirodu aj ked teda je par exotov co nehladia ako a kade idu a cim viac driftu tym viac cool ale tak to je par vynimiek.
Skor ide o to ze ak tam budu ochranari davat vela pokut za jazdu mimo tak im davate do ruk silne trumfy na to aby tam biky zakazali o co sa oni uz dlho snazia.

Marano a ty si tak mimo ako len mozes byt. Praveze som tam bol a este by som niekedy chcel ist na biku len ci mi to taki ludia ako ty neznemoznia svojim arogantnym spravanim sa.
18.06.2021 - 11:31:30
01
Ja som bol na HK raz aj so ženou, veľmi radi by sme si to zopakovali znovu. Snáď sa podarí. Minulý rok som tam bol turistikovať. Veľký počet ľudí na požičaných bikoch z dediny, ktorí nerešpektovali koniec C a chodili ďalej ku skale len aby si urobili peknú foto. Už len toto hrá do karát ochranárom.
18.06.2021 - 12:40:39
01
nie ze uz - ale hlavne. tych par nadsencov co sa pustia aj dalej ich mozno nahneva ale to je minimum ludi. kazdopadne je tam z toho opicaren pre ebiky a tak to tam aj cele zacina vyzerat - ta luka dalej od vrchola-preto im to vadi. bol som tam za posledne roky 2x a stacilo. bud si vyrat ptacovny den a vhodny cas alebo sa tomu radsej vyhnut.
18.06.2021 - 13:49:30
03
čak nebojte, vyasfaltujú to poriadne a potom sa budú robiť komy dolu kopcom :P
18.06.2021 - 13:50:33
00
Pred dvoma rokmi ma tesne pred vrcholom KH predbehla kolóna viac ako 20tich áut (podľa označenia akcia "Stretnutie rodákov" obce XY) . Ak potiahnu asfalt na celú trasu tak tam bude takýchto motoristických výnimkárov oveľa viac...
18.06.2021 - 14:08:18
00
Ja by som to nechal tak ako to je, keď tam dajú nový koberec to bude katastrofa.
18.06.2021 - 14:09:53
02
No dozvedel som sa kadeco 😉 Pojdem si skusit tu KH aspon a rozhliadnem sa co a ako. Ako ste pisali je to lakave len nechcem byt za hulvata.
18.06.2021 - 14:13:15
00
najviac ma baví úprimný kritik drifterov na hrebeni ktory by to najprv potreboval vyasfaltovat aby to bol schopný prejsť ... LOL ...
18.06.2021 - 17:08:16
00
keyboard_arrow_up