Až na to že lapaloma obiehal auto , ktoré bolo v pravom pruhu, 130tkou. Čo mi nepríde ako teriganie sa v stredovom pruhu. Či?
20.06.2021 - 07:35:23
00
To je jasné, keď obiehaš pomalšie vozidlo, tak tam nie je o čom diskutovať, lenže kopa vodičov obehne a zostane v strednom pruhu a nezaradi sa do pravého.
20.06.2021 - 09:19:11
00
Rovnako sa nesmie na niekoho blikat a trubit. Takze o co je horsi ten co ide v strede od vyblikavaca?
20.06.2021 - 09:52:28
03
Len o to, že ten čo ide v strede vytvára nebezpečné situácie, lebo svojou jazdou vlastne odstavil pravý pruh a treba ho obiehať v tom najrýchlejšom a tým dochádza k zbytočnému zhusťovaniu premávky.
20.06.2021 - 09:57:50
04
scarinko napísal:
Rovnako sa nesmie na niekoho blikat a trubit. Takze o co je horsi ten co ide v strede od vyblikavaca?


Mimo obce pri obiehani mozes zatrubit.
20.06.2021 - 10:11:56
03
scarinko napísal:
Rovnako sa nesmie na niekoho blikat a trubit. Takze o co je horsi ten co ide v strede od vyblikavaca?


To nie je pravda, môže sa na niekoho blikať alebo (mimo obce) trúbiť, keď ho predchádzaš, polícia do dokonca v taýchto prípadoch - ak vodič mimo obce neoprávnene jazdí v inom ako ľavom pruhu a chcete ho predbehnúť - odporúča.
A horší je, pretože trúbenie či blikanie nikoho nezabije, ale pomalá jazda v strednom či ľavom pruhu môže spôsobiť nehodu.
20.06.2021 - 10:13:27
03
darebak napísal:
Mimo obce pri obiehani mozes zatrubit.

Spravne, pri predbiehani. Nie ked chce niekoho vychovavat. A ako ho poznam urcite tam doletel 130+ a mal nervy ze sa mu vsetci nepracu z cesty. Pokial by vsetci chodili v limit mpr tak toto sa nestane. Lenze ved preco by som siel trapnych 130 ked je cool ist 160. Usetrim 10 minut, mozno.
20.06.2021 - 11:41:48
02
no a to je druhá skupina vychovávačov..."čo má čo kdekoľvek jazdiť 160, keď sa má ísť 130, keď môžem ísť na, tak nech ide aj on"...a potom tieto dve skupiny na seba narazia a vzájomne sa vychovávajú...nie je to milené? :-)
20.06.2021 - 13:07:13
05
Vzdy je to rovnake.C huji su ti druhi...
20.06.2021 - 13:21:37
00
To je zase debata, na kontrolovanie rychlosti su policajti, nie ostatni vodici. Ci chce ist niekto na dialnici 140 alebo 200, ostatni vodici ho nemaju co naschval blokovat v lavom pruhu a vyblikavanie ci trubenie je uplne v poriadku ak to neprekracuje k agresii. Co sa tyka jazdy v strednom pruhu, vytvara to nebezpecne situacie, lebo normalny vodic iduci v pravom pruhu sa pri obiehani bud musi preradit o 2 pruhy dolava a naspat alebo musi obiehat zprava cim vlastne on porusuje predpisy + musi davat pozor aby sa mu tam zrazu niekto nezacal preradovat kedze vela vodicov si nekontroluje prave spatne zrkadlo. Zipsik a milankr79, maju v tomto uplnu pravdu.
20.06.2021 - 13:30:54
01
Treba do toho zapojit moderné technológie. Trúbenie zvnútra. Ak vodičovi v strednom pruhu klesne rýchlost pod 115 automaticky mu dnu v aute zaznie klaksón. Ako rušňovodičovi ked nestláča pravidelne každých 15 alebo už neviem kolko sekúnd tlačidlo bdelosti. :D Ak nezareaguje ani na klaksón automaticky sa mu stočí volant doprava. :D
Asi po osem rokoch pozerám cyklistiku namiesto na eurosporte na STV a celkom dobrý záznam až na to nezaplače otec mati, ... a podobné pozadie :D
česi majú ,,dobré,, nominačné kritéria pre účasť ženy na olympiáde. Nosková najlepšia češka v kopcoch vyjazdí miestenku pre kopcovitú trat v Tokiu a cestovať tam bude na výlet rýchlejšia rovinárka ktorá vyhrá jeden pretek na takejto ľahšej trati ktorá nemá nič spoločné s tou na ktorú je potrebné sa nominovať, reprezentačný tréner Konečný to ešte može zmeniť a nenominovať víťazku z Bánoviec
20.06.2021 - 13:46:56
00
Zipsik napísal:
Ja dneska musim pochvalit vodicov na D1 😅 zopar z nich sice ukazovalo prostrednik po tom co som och vyblikal ALE vsetci sa uhli zo stredneho pruhu pekne do prava tak ako maju :)

Sem tam je to horsie sem tam je to lepsie ale zacinam mat pocit ze to vychovavanie vyblikanim a vytrubenim zavina mat zmysel a postupne sa aj teotli ucia ze maju jazdit v pravo :)


Ak chceš vychovávať, choď k policajtom a rešpektuj právo a zákon. Potom ti doprajem stretnutie so mnou.

Minule som šiel zo Žiliny smerom na Strečno. Popoludní klasicky pomalá kolóna. Nechal som si väčší odsup, nech nemusím prísne regulovať rýchlosť podľa auta predomnou. To nejak nepochopil chlapík za mnou, keď sa po čase dalo, tak ma predbehol a začal ma vybrzďovať. Tiež mal nezmyselné výchovné sklony ako ty. Po chvíli odbočil na Mojšovu Lúčku, tak som sa vybral za ním na debatu až k nemu domov.
Ukázalo sa, že má nedostatočné výchovné spôsoby, pretože v priamej konfrontácii bol posratý a nezmohol sa na slovo.
Takže toľko k vychovávajúcim "hrdinom"
20.06.2021 - 14:39:44
010
edit: časť môjho posledného príspevku od: ,,Asi po osem rokoch ... ,, patrí do WT, MS, ME a iné
20.06.2021 - 14:42:54
00
Kice napísal:
Ak chceš vychovávať, choď k policajtom a rešpektuj právo a zákon. Potom ti doprajem stretnutie so mnou.

Minule som šiel zo Žiliny smerom na Strečno. Popoludní klasicky pomalá kolóna. Nechal som si väčší odsup, nech nemusím prísne regulovať rýchlosť podľa auta predomnou. To nejak nepochopil chlapík za mnou, keď sa po čase dalo, tak ma predbehol a začal ma vybrzďovať. Tiež mal nezmyselné výchovné sklony ako ty. Po chvíli odbočil na Mojšovu Lúčku, tak som sa vybral za ním na debatu až k nemu domov.
Ukázalo sa, že má nedostatočné výchovné spôsoby, pretože v priamej konfrontácii bol posratý a nezmohol sa na slovo.
Takže toľko k vychovávajúcim "hrdinom"

Prehovoril právny guru tohto fóra. Týmto navrhujem debatu ukončiť, lebo akýkoľvek iný názor môže mať za následok, že BOSS navštívi doma aj vás.
20.06.2021 - 15:13:03
01
milankr79 Mýliš sa. Nie som ani právny guru, ani boss. Ja len nedovolím, aby sa mi do života srali všelijakí tajtrlíci. Či už vybrzďovaním, alebo rušením diskusií.
20.06.2021 - 15:34:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up