Len aby si raz nenarazil na tajtrlika čo ti zruší niečo iné ako diskusiu.
20.06.2021 - 15:52:20
00
To je upozornenie, či vyhrážka?
Zatiaľ som si svoje vždy obhájil a nemusím sa skrývať za anonymný nick na internete.
20.06.2021 - 15:58:43
00
Na mňa sa včera pri Lucatine smer Podbrezová lepil nejaký Ford a za ním ešte viac nalepeny VW. Podľa tachometra ~100km/h a viem, že pri Lucatine je 70, tak som dal nohu preč z plynu a spomaloval, aby som mal zhruba pri značke tých 75. Za mnou začali tancovať zo strany na stranu nalepeni akoby sme šli 20 a nie ~80 :D presne takéto situácie sú veľmi často podnetom na nejaké skratove konanie...

Dnes v Prešove zastavím na stopke s úmyslom ísť vľavo, tak pozriem doľava, ide auto so smerovkou doprava, vľavo nič, oproti nič, tak idem a pozerám doľava a ta puča samozrejme ide ďalej rovno a smerovka vpravo stále zapnuta...
20.06.2021 - 19:00:54
00
Zipsikovo “vychovavanie” ma oporu v zakone, vid par. 31. Vybrzdovanie z tvojho prikladu je ohrozovanie teba/tvojej posadky. To moc nejde porovnavat.
Kice napísal:
Ak chceš vychovávať, choď k policajtom a rešpektuj právo a zákon. Potom ti doprajem stretnutie so mnou.

Minule som šiel zo Žiliny smerom na Strečno. Popoludní klasicky pomalá kolóna. Nechal som si väčší odsup, nech nemusím prísne regulovať rýchlosť podľa auta predomnou. To nejak nepochopil chlapík za mnou, keď sa po čase dalo, tak ma predbehol a začal ma vybrzďovať. Tiež mal nezmyselné výchovné sklony ako ty.

20.06.2021 - 20:20:11
01
Po prvé :D cestu z a do roboty jazdím absolútne na pohodu 110km/h tempomat pohoda leháro a zapnutý podcast :) to len tak pre scarinko
ktorý sa zase chcel ukázať ako ma pozná aj keď sme sa v živote nestretli a zase len blbinu napísal.... :)

po druhé, Kice
vybrzďovať som nikdy nikoho nevybrzďoval.... a rozdiel medzi vyblikaním / vytrúbením a vybrzďovaním je ten.... že vybrzďovanie je na pokutu.... zatiaľ čo vyblikanie pomalšieho a dokonca aj vytrúbenie mimo obce... ktorý zbytočne okupuje stredný/ ľavý pruh má oporu v zákone :)

tj. JA pri tomto spôsobe vychovávania nič neporušujem....na rozdiel od tých blbcov v strednom pruhu....

PS: keď mám úplne najviac mampiči náladu tak ostávam v pravo a podbieham ich debilov z prava a len držím trubku...(cca. polovica z nich pochopí a preradia sa následne do prava...... )
20.06.2021 - 20:41:09
01
Hm ani my sme sa zrejme nikdy nestretli, ale to predbiehanie sprava mi robí obraz o tebe. Ani náhodou pozitívny. Nuž čo, ani duševné zdravie nie je samozrejmosť.

Ešte by som poznamenal, že súhlasím s jazdením v pravom pruhu na diaľnici. Avšak na tej trojprúdovej ceste medzi BA a TT to už tak jednoznačné nie je. Je to úsek vo výstavbe či čo, bez odstavných pruhov a preto v pravom pruhu nie je jazda bezpečná. Nejeden tam už toto zaplatil životom.
20.06.2021 - 21:22:46
01
To sú dve rôzne situácie. Aby si niekoho nedal dole v pravom pruhu (toho, kto tvorí prekážku), musíš sa v prvom rade venovať riadeniu vozidla. To isté sa môže stať v ľavom pruhu - áno, aj v ľavom pruhu sa občas vyskytne prekážka. Tiež nemám vždy náladu ísť cez dva pruhy, aby som obehol niekoho, čo si to dáva v strednom, hoci v pravom široko ďaleko nikto nie je. A ze tak stretávam veľa šoférov, ktorí majú EČV BL...ale to je jedno. Už v tom pravom aj vymenili asfalt, takže výhovorka, že pravý je rozbitý, už vonkoncom neobstojí (ani doteraz som ju nepovažoval za relevantnu).
20.06.2021 - 23:36:31
00
wtf
https://www.facebook.com/100010879740319/videos/1473240986381879
21.06.2021 - 00:13:12
00
Neukazujú si prekážku, zdá sa.
21.06.2021 - 05:20:06
00
Kice napísal:
Hm ani my sme sa zrejme nikdy nestretli, ale to predbiehanie sprava mi robí obraz o tebe. Ani náhodou pozitívny. Nuž čo, ani duševné zdravie nie je samozrejmosť.

Ešte by som poznamenal, že súhlasím s jazdením v pravom pruhu na diaľnici. Avšak na tej trojprúdovej ceste medzi BA a TT to už tak jednoznačné nie je. Je to úsek vo výstavbe či čo, bez odstavných pruhov a preto v pravom pruhu nie je jazda bezpečná. Nejeden tam už toto zaplatil životom.



Chodim hlavne v casoch ked je ta dialnica polomrtva.... pravy prih ma novy asfalt....

A aj tak sa najdu blbci co nejdu ani 100km/h ale just sa budu drzat v strede....

A ak stretnes takych blbcov dvoch a ani jeden z nich netusi kde sa nachadza plynovy pedal....

Tak kludne nech sa tam dotahuju v strednom a lavom pruhu ze kto z nich ide pomalsie.... proste pokracujem konstatntne dalej tym pravym a mam ich v pazi :)


Zaujimave ze BA-TT jazdim hooodne casto a vzdy v pravom pruhu (ak nepredbieham zeovna niekoho) a nic ohrozujuce som tam nezazil.... ;)

Vyhovorka sa najde vzdy tusim vsak?

Pravy pruh je pre kamiony, pravy pruh je rozbity, pravy pruh je nebezpecny atd atd......a pritom nic z toho nieje pravda...

Omnoho nebezpecnejsie je ist ledva 100km/h v stresnom pruhua nutit vsetkych okolo seba sa vcucnut do laveho.....
21.06.2021 - 06:50:36
02
Zipsik napísal:
Zaujimave ze BA-TT jazdim hooodne casto a vzdy v pravom pruhu (ak nepredbieham zeovna niekoho) a nic ohrozujuce som tam nezazil.... ;)

Vyhovorka sa najde vzdy tusim vsak?


Tak sa spýtaj pozostalých obetí, ktorí doplatili na túto trvalo nedokončenú stavbu. Keď tadiaľ tak často jazdíš, je divné, že si si nevšimol, že je to značené ako stavba.

https://auto.sme.sk/c/6427268/odstavny-pruh-na-d1-stoji-zahynulo-uz-sest-ludi.html
https://www.noviny.sk/krimi/103916-odstavny-pruh-na-d1-medzi-bratislavou-a-trnavou-stale-chyba
https://www.noviny.sk/krimi/294634-dialnica-medzi-bratislavou-a-trnavou-ako-sa-zachovat-pri-nehode-ked-chyba-krajnica

Jazdou v strednom pruhu sa dá trochu eliminovať tento štátny paškvil.
21.06.2021 - 07:09:58
00
Pán dopravný analytik KICE, bezdôvodná jazda v strednom pruhu je zakázaná a bodka. Ak takto jazdíš, tak by som ti doprial jednu peknú aspoň 200 eurovú pokutu a potom môžeš vysvetľovať policajtom, že podľa teba je to bezpečnejšie a , že ty vlastne len eliminuješ štátny paškvíl.
21.06.2021 - 07:28:42
02
milankr79 sa mi páči to tvoje "... a bodka"
realita je inde. Ale pobavil si.
21.06.2021 - 07:36:43
00
Raz som mal poruchu auta a musel som sa v rychlosti asi 40km dotrepat k najblizsiemu odstavnemu zalivu. Bol obsadeny, tak som sa musel dobelhat k dalsiemu a nebolo mi vsetko jedno - tipujem, ze ani vodicom, ktori nahle narazili ma pomaly iduce vozidlo. Okrem toho som na TT <-> BA zazil odstavene auto aj priamo v pravom pruhu - proste typek to asi nedal do zalivu.
D1 medzi TT a BA je stale formalne stavbou (na Slopensku ale nic nema dlhsiu zivotnost ako docasne riesenia). Asfalt v pravom pruhu je na niektorych miestach slusne poskodeny, napriklad kratko po zjazde z R1 Uplne chapem ludi, ktori v zaujme bezpecnosti jazdia v strednom pruhu. Omnoho nebezpecnejsi su tupci, honelnici a cholerici, ktorym takyto vodici dvihaju tlak a maju za potrebu si neviemco dokazovat predbiehanim cez pravy pruh, trubenim ci vyblikavanim, ked ma volny cely lavy pruh.
21.06.2021 - 07:52:09
03
Volodja :D ale čo nepovieš... lebo ten volatn máš v rukách len tak zo srandy že? :D po zjazde z R1 sa dá ísť pravým pruhom bez toho aby si pochytal čo i len jediný výmol.... len to chce o pár stupňov pohnúť volantom (rovnako ako pri uhnutí sa do pravého pruhu) ale to asi očividne MOC, MOC bolí...

táto snaha obhajovať si porušovanie predpisov a dokonca ešte hnevanie sa na niekoho kto ťa právom vybliká alebo vytrúbi je úplne trápna.....

kľudne si jazdi ako idiot stredným pruhom... ale akonáhle uvidíš (veď sleduješ speťáky počas jazdy) rýchlejšie auto za sebou uhni sa do toho pravého ktorý je voľný!!! keď ťa to auto obehne kľudne to ako správny idiot cestného tipu zase hoď do stredného pruhu.......:P
21.06.2021 - 07:58:04
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up