urobil si to uplne perfektne, tusim si sa zmocnil tej funkcie kontrolora gramatiky :D len tak dalej, mas moju podporu.
10.05.2006 - 17:00:12
00
ale ako naj pretek to vidi aj Ivan Basso

vid http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=bleskovky&id=1130668469
10.05.2006 - 18:22:30
00
pointer beriem to tak, ze o ceste vies prd. Tak zacnem takto. Preco tvrdis ze som povedal nieco co som nepovedal. Nikdy som nepovedal ze 7 tour je nic. Tak netrep. Ked si spomenul Induraina, Tento spaniel okrem 5 tour dokazal dva krat po sebe-1992 a 1993 vyhrat Okolo Francuzska aj Okolo Talianska. Vies co to je slahnut dva najtazsie etapaky po sebe. tie bitky s Zulem, Olanom ci Tonym Romingerom zrejme nepamatas. Keby Armstrong vyhral 3 tour, 2 vuelty a 3 gira bol by skutocna legenda. Indurain vyhral x klasik ako Paris Nice, ci etapak Dauphine Libere. Niekto tu uz spomenul ze par krat ho doviezli domestici skoro start ciel. Tych subojov ktore stali za to bolo ako safranu. Ale jasne, niektore jeho utoky-ked sa zdvihol v sedle a usiel Ulrichovi ako s raketovym pohonom, to bola parada. Tie tvoje keci- to je cista demagogia. Dost si to prekrutil. Nejaky chytrak tu pisal o jeho subojoch s Pantanim. To som sa pobavil :D :D . Pantani po diskvalifikacii v 99. fical akurat tak na kokaine. Jeho maximom bolo tusim 14 miesto na Tour. A nejaka etapa. Ja beriem, ze pre cloveka, ktory cestnu cyklistiku sleduje akurat vo vecernych spravach je Lance Armstrong boh. Ja ho nemusim a svoje dovody mam. Inak par dobrych prispevkov sa tu uz objavilo.
10.05.2006 - 20:50:07
00
az teraz som si precital vsetky prispevky...katko respect :shock:
10.05.2006 - 20:53:25
00
Asphalt-smejdovy Lance-to si napísal Ty.Keby nebol výnimočný cyklista s vynikajúcou kondíciou(jeho súkromný život nechajme bokom)ani 10 US Postal týmov by ho nedostalo tam kde je.Keď s prehľadom vyhrával časovky,kto ho ťahal?Láska k vlasti?Prajem Ti aby si vyhral Tour 8X,potom moje deti o Tebe napíšu-šmejdový Asphalt!
10.05.2006 - 21:30:22
00
Nechcem sa s tebou vadit (teraz kydaju ziletkary na ziletkara), ale on tie casovky vyhraval aj vdaka tomu, ze v inych etapach za neho kopec roboty urobil team a on mohol byt lepsie oddychnuty. Preco napriklad nehviezdil na prologoch? Tam to je hlavne o prachoch. Nevravim, ze nie je (bol) borec, ale cele dokopy to bolo naprd. A pamatas si ako mu Jano v 2004 nalozil na casovke minutu? Vtedy siel ako raketa a Lance dosiel zasoleny ako posypove auto. Jano mu v casovkach dokazal dost dobre konkurovat, vacsinou mal smolu na zranenia.
10.05.2006 - 21:38:48
00
ale my namame zaujem pozerať tuctovú cyklistiku to sa môžem pozerať na žilinskú ligu a bude to zaujímavejšie. :P ako som už povedal keby si sa opytal niekolkych náhodnych ludí ze kto vyhrá tohto roku tour asi vela by ti povedalo že no ten armstrong ten je najlepší a to sú tí čo nás, čo sme tu a píšeme o tom absolútne nezaujímajú. :P


:D :) :D Inak ja som to uz chcel davnejsie poznamenat, posnaz sa na tych ciarkach, lebo toto je hrozne.

A necakal som, ze ked spomeniem Lancea, ze sa to tu az tak rozviri...
Ajeto v podstate jedno, vzdy bude pre niekoho hrdina a vzdy tu budu ludia, ktori ho nebudu mat radi. Dam vam novu otazku. Tesite sa na cyklistuku bez Lanca. Pre pokojnu atmosferu odporucam odpovedat jednym slovom. :D
10.05.2006 - 21:46:06
00
Niektory ludia maju fakt slabsi pochop, napisal som ze je to smejd ktory okrem 7 triumfov na TdF nic nedokazal. To OKREM- znamena podla mna pre kazdeho priemerne inteligentneho cloveka respekt k tymto jeho vysledkom. Ale to je vsetko. K tej casovke... ked este mal aku taku nadej na vitazstvo v poslednej casovke to prepalil a na mokrej ceste to sklopil ak sa nemylim.
10.05.2006 - 21:47:18
00
uhm
10.05.2006 - 21:47:37
00
myslim samozrejme druhu casovku jednotlivcov, celkovo asi predposledna etapa
10.05.2006 - 21:54:04
00
viem, vtedy som skoro plakal. Nehodil on vtedy toho duba 2x?
10.05.2006 - 21:55:13
00
Myslím si, že Armstrong bol najlepším cyklistom spomedzi jednovaječných cyklistov. Najlepším cyklistom všetkých čias bol podľa môjho názoru Eddy Merckx.
10.05.2006 - 22:31:57
00
nejde o to kolky bol pantani celkovo... pamatam si jeden rocnik ked miesal dost karty tento ruzovy chlapik to co sa stalo potom je druha vec... a to ze nikto z tej grupy jazdcov nefici na niecom ... tak tomu neveri uz ani male decko.. su cesty ktore jednoducho testy neodhalia...
10.05.2006 - 23:24:07
00
Pantani nemiešal karty, on ich rozdával. Jeden ročník pred Armstrongovou érou vyhral. A je doteraz posledným cyklistom, ktorý v jednom roku vyhral dva preteky z Grand Tour (Giro, Tour, Vuelta).
10.05.2006 - 23:28:19
00
Pantani nemiešal karty, on ich rozdával. Jeden ročník pred Armstrongovou érou vyhral. A je doteraz posledným cyklistom, ktorý v jednom roku vyhral dva preteky z Grand Tour (Giro, Tour, Vuelta).


To bolo v tom roku čo mal pozitívny nález na EPO? Armstrongovi nikdy nič nenašli.
11.05.2006 - 08:21:18
00
keyboard_arrow_up