hladam tipy na miesta s peknymi moznostami na pojazdenie v rakuskych alpach. ide mi o miesta na jazdenie lesmi (ideal ihlicnatymi) a kopcami. avsak nie v bike parkoch, ani nie vyznacene/vybudovane traily dole kopcom. normalne pekne pojazdenia.
level rodina s detmi az po stredne tazke mtb jazdenie osamote. nie enduro ani downhill. lesne cesty, singletracky...
drviva vacsina tras, co nachadzam su totiz bike parky a vybudovane arealy, traily - v zasade sama jazda dole kopcom. ja by som rad robil pekne mtb vylety lesmi po horach.
ak sa nic nestane, budem v lete v stajersku a korutansku (snad od villachu mozno az po schladming), tak by som zacal s hladanim v tychto oblastiach. rad by som pridal aj oblasti dostupne na otocku z BA.
vdaka za kazdy tip!

p.s. ako je to s jazdenim v rakusku - moze sa na bajku vsade, kde to nie je zakazane znackou? lesy, cesticky? ako je to s jazdou po znacenych turistich trasach?
24.06.2021 - 16:40:25
00
sikovnybrigadnik napísal:
p.s. ako je to s jazdenim v rakusku - moze sa na bajku vsade, kde to nie je zakazane znackou? lesy, cesticky? ako je to s jazdou po znacenych turistich trasach?


jazdenie v lese JE vseobecne zakazane Lesnym zakonom vratane turistickych tras, povolene su len vyznacene cyklotrasy
24.06.2021 - 17:09:02
00
keyboard_arrow_up