No, Teba tiež škoda nebdue - aj s šerblíkom na kotrbe.
26.06.2021 - 16:49:34
01
🤫
27.06.2021 - 00:33:41
00
Lubik napísal:
... ale dá

jj, až si ako 70 ročny kupim elektrobajk, tak dá. To už budem iba sediet bez námahy. T.j. žiadny pot po čele do očí.
Človeče, čo sa dá? Ja jazdím s miniuterakom v ruke, pod chvílou sa musím v týchto hicoch utierať.
27.06.2021 - 08:14:17
00
Ja nejazdim na ebiku, potim sa ako prasa, hlavne na cele, kolko krat mam hornu ramovku mokru ako za dazda ale helmu si teda z hlavy dole nedam ?

Vo stvrtok na martinkach typek na fulle oblieka kolenacky a smeje sa ze helmu zabudol, ze nevadi ved ma okuliare. ?
27.06.2021 - 08:17:14
00
tak isto tu drviva vacsina ludi moze existovat bez vlastneho auta, alebo aspon jeho pouzivanie znizit na nizke jednotky % toho co ho bezne pouzivaju. Tym by sa (statisticky) dosiahlo omnoho vacsie znizenie umrti, ako nenosenim helmy na riaditkach ale na hlave. A predsa, kolki itak na to kaslete a jazdite autom (trebars x-desiatok km na vyjazdik).
27.06.2021 - 08:33:26
04
duves napísal:
jj, až si ako 70 ročny kupim elektrobajk, tak dá. To už budem iba sediet bez námahy. T.j. žiadny pot po čele do očí.
Človeče, čo sa dá? Ja jazdím s miniuterakom v ruke, pod chvílou sa musím v týchto hicoch utierať.

Pot pod prilbou sa da poriesit celenkou /je spusta verzii, aj take tenke letne, pekne odvadza pot, ak mas zavazovaciu , tak dozadu/, alebo takou tenkou capickou, bez toho si neviem predstavit mat prilbu, vadila by mi. Tie vycpavky co su tam, nie su kvoli odvodu potu, ako si vela ludi mysli, ale aby nedrela. A letna capicka pod prilbu ma dalsiu vyhodu .. ze nelieta hmyz do vlasov. Taka vcela , alebo osa neni zrovna prijemna vec. Dalsia vec je potom, ze nie kazda prilba je vhodna do tepla, aj ked na prvy pohlad vyzera, ze ma dostatocne otvory, realita moze byt inde. Mam s tym skusenost.
27.06.2021 - 09:07:36
02
stanos4 napísal:
tak isto tu drviva vacsina ludi moze existovat bez vlastneho auta, alebo aspon jeho pouzivanie znizit na nizke jednotky % toho co ho bezne pouzivaju. Tym by sa (statisticky) dosiahlo omnoho vacsie znizenie umrti, ako nenosenim helmy na riaditkach ale na hlave. A predsa, kolki itak na to kaslete a jazdite autom (trebars x-desiatok km na vyjazdik).

Myslíš že sa dá najazdiť 100 km na MTB po cestách a do 100 km ešte v horách? Cesťák som ale do auta bral asi len keď som chodil do Martina do nemocnice aby som si dal nejaký poobedný švih. Inak MTB ide na strechu auta bežne ak idem mimo Oravu...
27.06.2021 - 13:00:57
02
... tiež ma niekedy tá prilba "ťaží" na hlave ale dole ju nedám.
Priznávam však to, že niekedy hore kopcom mávam spodné upínanie rozopnuté.
27.06.2021 - 13:08:07
03
milos21 napísal:
Myslíš že sa dá najazdiť 100 km na MTB po cestách a do 100 km ešte v horách? Cesťák som ale do auta bral asi len keď som chodil do Martina do nemocnice aby som si dal nejaký poobedný švih. Inak MTB ide na strechu auta bežne ak idem mimo Oravu...


Pre otazku bezpecnosti, mnozstva urazov a umrti je absolutne irelevantny tvoj/toho co helmu nenosi dovod/vyhorka, a ako si si moooozno vsimol absolutne som ho neriesil ;)
27.06.2021 - 13:59:29
00
Mohol.by niekto dorobit dalsiu cast toho obrazku, "lebo mi pot tecie do ociciek" :-(

Nezabudnite sa potom niektori vo vedlajsej teme zavzdusnovat nad nezaockovanymi dezolatmi ;-)

Prílohy:

p4pb1779425.jpg
p4pb1779425.jpg 67.81 KiB thumb_up0thumb_down

27.06.2021 - 17:33:53
05
Dnes v Skalke nad Váhom,v malom brdku,v pravotočivej zákrute auto za mnou trubi,tak si hovorím nebudeš má obiehať v tom najhoršom mieste a dvihol som sa do stredu cesty,počkalo a obehla má na úseku kde sa dalo,pekne pomaly a s pekným odstupom,ešte si hovorím keď ma pomaly obiehali že mu zatukam po prilbe, pozriem do auta a v ňom dve babky úsmev že keby nemali uši sa smejú okolo celej hlavy,a tak mi kyvali že som sa nezmohol na žiadnu reakciu,ale potom som sa aj ja už usmieval až do konca výjazdu.Ani som si nevšimol ŠPZ tak ma odrovnali,tak to beriem tak že si ma asi z niekým pomýlili alebo len chceli dať vedieť o sebe.
27.06.2021 - 20:29:02
01
Vcera na vyjazde som stretol tak 10-12 rodiniek (2 dospeli a 1+ dieta). Iba jedna rodinka mala kopletne prilby na hlavach !!!!!
28.06.2021 - 09:27:49
00
POLICAJTI SA NESTAČILI ČUDOVAŤ: OPITÝ ŠOFÉR NARAZIL DO OPITÉHO CYKLISTU, PRELETEL KRUHOVÝM OBJAZDOM A SKONČIL V ELEKTRICKOM STĹPE

V Trenčíne policajti riešili kurióznu dopravnú nehodu. Vodič najskôr narazil do cyklistu, potom pokračoval ďalej v jazde, prešiel cez kruhový objazd a jeho „spanilú“ jazdu ukončil náraz do stĺpa elektrického vedenia. Policajti nakoniec zistili, že vypité mal aj cyklista...

Polícia SR - Trenčiansky kraj

V neskorých nočných hodinách boli trenčianski dopravní policajti privolaní na dopravnú nehodu osobného vozidla Audi, ktorého vodič skončil v stĺpe elektrického osvetlenia. Tomu však predchádzalo najskôr to, že 34-ročný vodič Audi na Svätoplukovej ulici v Trenčíne sa dostatočne nevenoval riadeniu vozidla a narazil do cyklistu.

Vodič po náraze začal cúvať, narazil do oplotenia rodinného domu a pokračoval ďalej v jazde. Na kruhovom objazde na Brnianskej ulici neprispôsobil rýchlosť jazdy a prešiel priamo cez kruhový objazd vyhotovený z mobilných obrubníkov. Narazil do dvoch dopravných značiek avšak ani to ho nezastavilo. Jeho jazdu ukončil až náraz do stĺpa elektrického vedenia.

Výsledok tejto jazdy – zranený cyklista, ktorý našťastie neutrpel vážne zranenia a bol jednorázovo ošetrený. Škoda, ktorá sa podľa predbežného odhadu vyšplhala na asi 3000,- Eur.

Policajti vodiča i cyklistu podrobili dychovej skúške. Dychové skúšky u oboch vodičov boli pozitívne. 34-ročný vodič nafúkal 1,09 mg/l, čo predstavuje 2,27 promile alkoholu. Cyklista nafúkal 0,55 mg/l, čo predstavuje 1,15 promile alkoholu.

Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Každopádne, vodiča za jazdu pod vplyvom alkoholu neminie postih. Nakoľko nafúkal nad 1 promile, ide o trestný čin „Ohrozenie pod vplyvom návykovej látky“. Taktiež bude za jazdu pod vplyvom alkoholu riešený aj cyklista, a to v samostatnom konaní na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Trenčíne.

https://www.facebook.com/1488631054500445/posts/4547330795297107/?d=n
28.06.2021 - 10:16:52
00
dalsi majster https://www.cas.sk/clanok/2546373/policajti-nahanali-unikajuceho-motorkara-vazne-odhalenie-po-tom-co-sa-vybural/
28.06.2021 - 13:13:30
00
Včera sa ma snažil jeden "osviežiť" ostrekovačmi. Asi sa mu zdalo, že je vonku moc teplo a mne to určite príde vhod.
28.06.2021 - 13:23:58
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up