Neviem či VšZP app to šifruje, ale čo má byť covid Green pass app, tak tam bude ten QR kód šifrovaný. Čiže aj keď ti ho niekto odfoti,tak mu to bude na riť.

Určite vám ale pošlú aj PDF. Zatiaľ sú toto len dočasne riešenia.
28.06.2021 - 13:51:03
00
na to aby ti vo VšZP appke ukazalo ten QR kod musis zadat PIN ktory si kazdy nastavil sam. takze je to sifrovane podla mna, no mne napriklad nepride ziadne PDF kedze mam len jednu vakcinu.
28.06.2021 - 13:58:43
00
pride. ja ho mam po prvej davke, druhu som este nedostal.
https://korona.gov.sk/potvrdenie-o-ockovani/
28.06.2021 - 14:10:25
00
tulenik napísal:
V PN máme chirurga, ktorý práve po prekonanom covide si necíti ruku a už si možno nikdy nezareže.
A keď má niekto periférnu neuropatiu, tak toto je smer, ktorým sa uberal a ak by prv neumrel, aj tak by tam dospel, čiže spájať to s očkovaním je naivné.
Celkove dokázať súvislosť čohokoľvek s očkovaním je veľmi zaujímavá a spravidla na neúspech odsúdená snaha. Teda okrem toho, že vpich samozrejme bolí, lebo je to poranenie ako každé iné a naviac tam umelo vyvoláme - a to úplne programovo - zápalový proces.

Ešte doplň čím ho liečili
28.06.2021 - 14:28:55
00
vlastoch napísal:
scarinko kedy uz konecne pochopis, ze vakcina je na covid, nie na nesmrtelnost ?

a sakra, zasa som raz nečítal návod poriadne...
28.06.2021 - 15:50:12
02
Hack3r, teraz mi zaplo, ze si asi pisal o app VšZP. Ale aj tak ho tam mam, aj po prvej davke.
28.06.2021 - 15:51:07
00
Ano je to pdfko, o ktore ale uz zaockovany musia ziadat. Preto som pisal, ze kto ma appku, ziadat nemusi. Inak su v nej aj predpisy a vypis platieb poistovne lekarom. Mozno ich tak kontrolovat, ci si neuctuju fiktivne vykony.
28.06.2021 - 16:36:06
00
Robte si tu srandu z scarinka ze vakcina je na covid a nie na nesmrtelnost, ale ako plynie cas clankov o problemoch po vakcinacii pribuda. Tu sa spomina ze vacsinu problemov po nakazeni delta variantom v GB maju prave vakcinovani ludia. Správa je údajne z Britského útadu pre verejné zdravie.
Nakolko je to doverne netusim 🤷

https://politikstube.com/war-der-ruecktritt-des-britischen-gesundheitsministers-etwa-ein-ablenkungsmanoever/
28.06.2021 - 17:54:02
02
Keď bude zaockovanych 100% ľudí, tak budú mať problémy už len zaockovani, keďže tie vakcíny nie sú stopercentná ochrana 😉 Podobne to teraz bude v UK, kde je zaockovanych skoro 70% ľudí. Ale tak na druhú stranu sa môžeš pozrieť na Rusko. Tam sa teraz budú diať divy. Tak si vyber čo chces.
28.06.2021 - 18:01:54
06
matvej11 napísal:
Robte si tu srandu z scarinka ze vakcina je na covid a nie na nesmrtelnost, ale ako plynie cas clankov o problemoch po vakcinacii pribuda. Tu sa spomina ze vacsinu problemov po nakazeni delta variantom v GB maju prave vakcinovani ludia. Správa je údajne z Britského útadu pre verejné zdravie.
Nakolko je to doverne netusim 🤷

https://politikstube.com/war-der-ruecktritt-des-britischen-gesundheitsministers-etwa-ein-ablenkungsmanoever/


Je to nedoverne, co by si si samozrejme mohol pomerne rychlo overit predtym, ako zacnes sirit senzacie. Nezasluhuje to reakciu, ale vidim, ze niekto to uz bez uvazenia (a citania) lajkuje.
Ten nemecky clanok sa odkazuje iba na clanok z clanky DailyExpose.co.uk. Ta stranka sama o sebe je znôškou fantastickych zisteni, konspiracii a podobne. Clanok nema autora, rovnako sa nevies dopatrat ani k vlastnickej strukture tej stranky, pripadne z coho je financovana. Skrz masove sirenie takychto sprav chce dotycny bud bleskovo zarobit na reklame, alebo vytlct politicky kapital pre nejaku lokalnu antisystemovu partaju.
Ale spat k clanku. Clanok z dailyexpose sa odkazuje naozaj odkazuje spravu Britskeho uradu na verejne zdravie. Lenze informacie su misinterpretovane alebo zamerne uvadzane bez kontextu. Vacsina tych 117 obeti od Februara je podla tej spravy z vekovej kategorie 50+. V tejto vekovej kategorii ma v UK 2 davky (podla tej spravy) 92,3%. Cize ak 60% z 117 obeti ma aspon 1 davku, stale vychadzaju z tej statistiky ovela horsie ti nezaockovani - matematicky maju cca nezaockovani 10krat vacsiu sancu umrtia. Nehovoriac o tom, ze celkove velmi nizke cislo obeti a minimalneho sirenia ma na svedomi masivna vakcinacia.

P.S.: Opat ale treba poukazat, ze rozdiel medzi siritelom fake news (ty) a vyvracacom (ja) je casovo niekolkonasobny. Ty si nieco siril uplne bez rozmyslu, bez precitania, zamyslenia sa a overenia faktov. Podla mna si nad tym clankom stravil max 5.min. Ale zdielal si to, lebo to u teba vzbudilo senzaciu a dalsi clovek ti to lajkne za sekundu, pretoze jemu to zas potvrdi jeh model, ktory si zabudol do svojej identity. Ja som potom ako kar stravil 40+ min citanim uplnych kkcin len preto, ze si naivne myslim, ze ma cenu zakrocit proti zamernemu mnozeniu hluposti, ktore sa siria hadam nebezpecnejsie ako cely covid.
28.06.2021 - 20:00:15
525
Myslis ze to cital? Nasiel to na fb s jednovetovym popisom a len to drbol sem. Bez citania, bez zamyslenia.
28.06.2021 - 20:09:19
01
Chlapci objednajte si maju akurat v akcii. FB nemam...
https://www.myshirt.sk/ja-tak-nejako-rad-rypem-triko-basic-extra-velke-195271

Prílohy:

IMG_20210628_180311.jpg
IMG_20210628_180311.jpg 42.46 KiB thumb_up1thumb_down

28.06.2021 - 20:13:22
00
juju_pepe napísal:
Keď bude zaockovanych 100% ľudí, tak budú mať problémy už len zaockovani, keďže tie vakcíny nie sú stopercentná ochrana 😉 Podobne to teraz bude v UK, kde je zaockovanych skoro 70% ľudí. Ale tak na druhú stranu sa môžeš pozrieť na Rusko. Tam sa teraz budú diať divy. Tak si vyber čo chces.


Plne zaočkovaných v UK stále nie je ešte ani 50 percent...

Inak graf nové prípady vs úmrtia. V UK sa žiadna apokalypsa ohľadom úmrtí netýka. Stúpa to už takmer mesiac a nové úmrtia minimálne. To znamená, že Delta, ktorá postihne najmä mladých nie je taká smrtnostná a ak aj niekoho zo starších chytí, tak vakcína dobra účinkuje...

Prílohy:

Nové prípady.jpg
Nové prípady.jpg 43.86 KiB thumb_up0thumb_down

Smrť.jpg
Smrť.jpg 46.88 KiB thumb_up0thumb_down

28.06.2021 - 20:22:56
01
UK má zaočkovaných druhou dávkou 61.9% ľudí nad 18 rokov. Deti sa nepočítajú.
https://coronavirus.data.gov.uk/details/vaccinations
28.06.2021 - 23:44:09
00
takto vyzerajú hospitalizácie v gb s indiánskym kmeňom.

Prílohy:

_119120850_optimised-hospital_admissions_facet_28jun-nc.png
_119120850_optimised-hospital_admissions_facet_28jun-nc.png 1002.72 KiB thumb_up0thumb_down

29.06.2021 - 00:08:39
00
keyboard_arrow_up