matvej11 napísal:
Robte si tu srandu z scarinka ze vakcina je na covid a nie na nesmrtelnost, ale ako plynie cas clankov o problemoch po vakcinacii pribuda. Tu sa spomina ze vacsinu problemov po nakazeni delta variantom v GB maju prave vakcinovani ludia. Správa je údajne z Britského útadu pre verejné zdravie.
Nakolko je to doverne netusim 🤷

https://politikstube.com/war-der-ruecktritt-des-britischen-gesundheitsministers-etwa-ein-ablenkungsmanoever/

Nemecky neviem ale podľa grafiky a toho čo si napísal to vyzerá na web aké práve scarinko obľubuje. Síce to nie je pravda, ale by mohla byť.
Čo znamená, že vakcinovaní majú problémy?
50% mŕtvych sú neočkovaní, ktorí tvoria iba 20% populácie. Keď sa na to pozrieme alternatívne, 50% mŕtvych boli zaočkovaní. To je fakt. Ale tí tvoria 80% populácie. Navyše je známe, že až druhá dávka zaberá na Deltu. A plne zaočkované sú najstaršie ročníky ktorí logicky aj najviac zomierajú a sú najviac ohrození. A zatiaľ tu nie je žiadna panika. Čísla rastú, ale hospitalizovaní a mŕtvi nie, takže pohoda klídek tabáček. Opatrenia sa neuvoľnia 5.7, ale termín 19.7 stále platí.
Takže síce hoax, ale pravdivý.
Btw, už sa zistilo, čím si židojaštery kúpili Putina? Alebo si dal pichnúť Pfizer a aktivovali mu nanočip, keď pristúpil na hru Gatesa, Sorosa, pharma lobby?
29.06.2021 - 00:28:04
00
No a presne tuto hru cisel hraju nepriamo na ludi Data bez patosu aby negovali momentalnu vladu a opatrenia.. Deltu spajaju vylucne s preockovanym UK.. a uz ani boh nevysvetli dezolatom,ze delta nie je 10x menej smrtelnejsia ako alfa.. tam uz je cista selektvna slepota.. uz vidia len UK a tam je to fajn..take Rusko,alebo to co sa dailo v Indii uz nevnimaju,
29.06.2021 - 00:44:12
00
uvidíme ako to bude vyzerať v nemecku,tam už indián dominuje.
29.06.2021 - 00:53:12
00
Ja scarinkovi dakujem za pekne rano 🤣 zase raz ma pobavil uz ani neviem kolkatym hoaxom v rade :D no a teraz je na case vstat z postele a ist nieco robit 😇
29.06.2021 - 09:21:40
01
Joe70 napísal:
Nemecky neviem ale podľa grafiky a toho čo si napísal to vyzerá na web aké práve scarinko obľubuje.


slovíčko "angeblich" (údajne, že vraj)... sa tam vyskytuje 10x

Joe70 napísal:
Síce to nie je pravda, ale by mohla byť.
:y:
29.06.2021 - 10:21:54
00
tak si skus hociktory den spocitat slovo "údajne" a "mal" v hlavnych spravach rtvs ... aby si nebol prekvapkany ... :-)
29.06.2021 - 10:24:39
03
Posmrtna studia pacienta ockovaneho proti covid19.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971221003647
29.06.2021 - 10:44:24
00
Nevie niekto aka bola príčina smrti toho m. policajta a potom 13r chlapca z PN? Ešte predtým si stihli vakcinecky aplikovat
29.06.2021 - 10:46:29
00
Satanwagen Na co sa pytas. Zaockovani uz poznaju odpoved :)
29.06.2021 - 10:49:22
00
Ja napríklad túto odpoveď nepoznám, ale rád si počkám na vyjadrenie odborníkov. Zatiaľ by som uvítal odpoveď na otázku, kde sa dá nájsť niečo viac o tom úmrtí chlapca v Piešťanoch (a nie, ten hojne šírený žblebt „Očuj Zuza, si ty vôbec matka?!“ ako relevantný zdroj nerátam).
29.06.2021 - 11:08:19
00
dellax napísal:
Satanwagen Na co sa pytas. Zaockovani uz poznaju odpoved :)

dve rychle otazky:
Dali ta rodicia ockovat?
Aky ma zmysel postnutie tej spravy o tom zomrelom sem? Podla nej totiz chlapik mal 86 rokov, viacero velmi vaznych komorobidit a studia nepreukazala ziadnu spojitost medzi vakcinou a smrtou. Iba to, ze po prvej davke sa nemusi vytvorit dostatocne mnozstvo protilatok
29.06.2021 - 11:12:42
10
Pre tych, ktori myslia, ze Rusi (ruske urady) neveria na vakcinaciu.
https://www.theguardian.com/world/2021/jun/29/moscow-cafe-owners-starved-of-custom-as-russian-government-plays-covid-catch-up
[For Moscow’s bustling restaurant business, it was the first day of a tough new QR-code regime that requires diners to provide proof they have been vaccinated or have a negative PCR test to eat indoors. And the diners did not appear to have received the memo.]
V preklade: Pre Moskovsky restauracny biznis to bol prvy den drsneho QR-kodoveho rezimu, ktory vyzaduje od navstevnikov aby poskytli dokaz, ze boli vakcinovani, alebo ze maju negativny PCR test na to aby mohli jest vo vnutri. A vyzera, ze navstevnici neboli o tom informovani.

Takze sami vidia, ze vakcinacia je cesta. A interne to priznavaju. Skoda ze az teraz, ked im oficialne umiera 4000 ludi tyzdenne a v polovicnej UK 120.
29.06.2021 - 11:15:23
00
ta sms s covid pass co si mam vraj uchovat je na co dobra? informativna hodnota sms nulova.
29.06.2021 - 11:15:39
00
gebula napísal:
Ja napríklad túto odpoveď nepoznám, ale rád si počkám na vyjadrenie odborníkov. Zatiaľ by som uvítal odpoveď na otázku, kde sa dá nájsť niečo viac o tom úmrtí chlapca v Piešťanoch (a nie, ten hojne šírený žblebt „Očuj Zuza, si ty vôbec matka?!“ ako relevantný zdroj nerátam).

Tam kde sa dá nájsť aj ten blud o tom mp
29.06.2021 - 11:17:15
00
Volodja napísal:
dve rychle otazky:
Dali ta rodicia ockovat?
Aky ma zmysel postnutie tej spravy o tom zomrelom sem? Podla nej totiz chlapik mal 86 rokov, viacero velmi vaznych komorobidit a studia nepreukazala ziadnu spojitost medzi vakcinou a smrtou. Iba to, ze po prvej davke sa nemusi vytvorit dostatocne mnozstvo protilatok

86rocny mestský policajt 👍😀
29.06.2021 - 11:18:50
00
keyboard_arrow_up