Za mna super maraton. Vsetko ako ma byt. Trat, organizacia, zazemie, obcerstvovacky, znacenie bez chyby. Urcite tam pojdem aj potrenovat a o rok znova na starte. Dakujem
28.06.2021 - 14:47:16
01
vavco napísal:
@Ledavi
k comu sluzi forum? dotkol som sa hrubo niekoho svojim komentom? napisal som si svoj nazor a myslim ze som hlavne chvalil... mimochodom, ak by na dlhej trati bola kategoria 60> tak by som bol vitaz (aj ked iba zo 4-och) ... viem dobre ake usilie prinasa organizacia MTB, uz som neraz pisal ako si vazim tych co nam takyto sposob nasej sportovej realizacie prinasaju ... tie "somariny" si si mohol odpustit , aj bez toho by som ti rozumel co pises....



Tak fórum je pre každého. Aj ja som si napísal svoj názor. Reagoval som na to,lebo určite mali veľa práce, čo mi aj povedal po skončení . Preto pozabudli pravdepodobne na zmenu v propozíciach kde sa vypustali úseky. Hovoril to na začiatku. A už vôbec nechápem to ,napísať ze Keby si vedel na začiatku ze je trať kratšia o 5 km tak čo udržal by si si motiváciu ???? Keby bolo keby ..
28.06.2021 - 15:20:54
00
aesel napísal:
Ja som bol na Drásale a sťažujem sa - na asfalt, rozryté zvážnice, presolenú ryžu a drahé štartovné :P
Kolopropeníze :)



Lebo si Slovák. My mame v DNA sa sťažovať 😁😁. Kolo je drahé a teraz ku..a drahé. Ale to zázemie to je úplne inde. Ale tak sa robí biznis o tom to je.
28.06.2021 - 15:24:37
00
Slavo, na sťažovanie sú experti iní, asi málo poznáš Čechov :D
A nejak som na tom zázemí nevidel nič zvláštneho. Okrem toho, že v cieli nebolo ovocie a zdroj pitnej vody (musel som sa pýtať (napr 1000l cisterna v Stupave)).

S tým, že takto sa robí biznis plne súhlasím :D
Urobíš asfaltovo-zvážnicovú trať "pre každého xxx" (podstatné meno si doplň aké chceš), 900/1000 kaček štartovné, poriadnu masážnu kampaň a hurá!!
Od svojich známych som počul niečo takéto: "Kolovoživot?? Chacha. My jedem na Trilogii :) "
28.06.2021 - 16:39:34
02
njn, o 4 dni moje prve, uz sa neviem dockat. konecne poriadne mtb jazdenie, aj ked som zvedavy, kolko veci bude nad moj moral..
a s poslednou vetou mas pravdu, pocul som aj ja, ze nie je tajomstvom, ze KPZ-tkari su trilogistom na smiech :D
28.06.2021 - 17:25:06
00
slavomirk napísal:
Tak fórum je pre každého. Aj ja som si napísal svoj názor. Reagoval som na to,lebo určite mali veľa práce, čo mi aj povedal po skončení . Preto pozabudli pravdepodobne na zmenu v propozíciach kde sa vypustali úseky. Hovoril to na začiatku. A už vôbec nechápem to ,napísať ze Keby si vedel na začiatku ze je trať kratšia o 5 km tak čo udržal by si si motiváciu ???? Keby bolo keby ..


uz sa opakujem, vsak ja ti tvoje nazory vobec neberiem, mne len vadilo ze
si moj nazor oznacil za somarinu ... preco ? mohol si napisat ze
s mojim nazorom nesuhlasis lebo to alebo to , argumentuj kolko chces ...
ak by tam ta somarina nebola tak tu nezatazujem inych na fore s mojimi
komentami ... ak organizator zabudol na upozornenie na zmenu , tak by to
na kritiku mozno bolo ale ja som fakt nechcel nic kritizovat ...
aj tu motivaciu by som ti vysvetlil ale nema to vyznam ...
pripominas mi sucasne spravanie sa ludi na socialnych sietach ,
ak sa ti nieco nepaci tak napises ze su to somariny ...
28.06.2021 - 18:02:04
02
Ak by ste mali záujem o foto z Fax copy, nájdete sa podľa čísla: https://www.faxcopypro.sk/fotografie-z-eventov/akcie/4821/skoda-mtb-cyklomaraton-topolcianky-2021
30.06.2021 - 06:40:46
04
Záznam z krátkej trate - za mňa profil trate úplne super, určite aj nabudúce :)
thumb_up0thumb_down
02.07.2021 - 16:06:10
03
Ahojte, najde sa tu niekto, kto by mal fotky z odovzdavania cien pre vitazov kategorie dvojic? V oficialnych chybaju ;-)
Dakujem velmi pekne.
08.07.2021 - 17:47:43
00
keyboard_arrow_up