V poslednom čase mi pri každom špurte alebo po väčšom pritlačení na pedál puká bicykel. Niekedy puká aj bez pritlačenia ale pri pritlačení je pukanie výraznejšie. Znie to akoby pukal celý rám ale raz to je v jednej časti rámu, raz v druhej. Bicykel mám už rok, zatiaľ sa mi nič podobné nestalo. Neviete ako ďalej?
29.06.2021 - 20:33:41
00
Rozobrat, vycistit, pritiahnut.
Kolesa, stred, kluky, pedale sedlovka...
Je toho vela. Pri pukani je tazke odpovedat, musis postupovat kus po kuse a dokladne.
Niekedy to trva dlhsie, niekedy je to rychlo.
Mozr to byt aj prasknuty ram, alr to ti z toho popisu nevie povedat nikto.
29.06.2021 - 22:49:19
00
A čo ti povedali v servise? Predpokladám že je ešte rok v záruke. To je prvé, čo si mal skúsiť.
29.06.2021 - 22:52:38
00
will dufam ze to nebude nic strasne, poskusam vsetko co sa da.
30.06.2021 - 06:34:43
00
Jarolobo bicykel som kupoval vo Vrutkach, nemam chut ani cas tam chodit. Navyse u nas nasi experti opravuju iba bicykle ktore boli zakupene u nich v obchode. Do servisu by som isiel keby to bolo iba velmi vazne
30.06.2021 - 06:36:32
00
Ako chceš, ale nakoľko máš CUBE, predpokladám, že máš lisovaný stred GXP alebo DUB (pressfit) a ak nemáš doma na to náradie, tak stred nevytiahneš, buď kúpiš náradie, alebo navštíviš servis. Ak to pukanie počuješ pri zábere, myslím si, že bude nejaká špina v strede, no môžem sa mýliť.
30.06.2021 - 09:26:18
00
Pozerám, že v poslednej dobe s tým majú ľudia dosť problém. Ja som kúpil CTM Skaut 2.0, ktorý som hneď menil, lebo strašne pukal a musel ísť späť do CTM. Teraz mám druhý a už mi aj ten začal pukať. Akurát je na garančke, tak povedali, že na to pozrú, ale že to je úplne normálne. Jedno pukanie sa odstráni, ďalšie príde zas neskôr. Na Malinô Brdo som kecal s chalanom, ktorý mal nový Rock Machine namakaný a povedal, že super bajk, len mu tam stále čosi puká. A to sa na nete stále niekde niekto sťažuje na pukanie. Nechápem.
30.06.2021 - 09:29:13
01
keyboard_arrow_up