Podla mna lepsie ako tie tvoje nasrate prispevky na par cyklistov 😉
06.07.2021 - 17:23:49
01
Scarinko, OK nejdem sa hádať, to bolo aspoň k veci a vyjadrenie názoru, tak ako si ho vyjadril aj ty a tiež to bol aspoň názor k veci (nevadí, že bol iný od toho je fórum aby ľudia slušne diskutovali), ale toto čo tu predvádzate s Kenaiom už je úplne mimo.
06.07.2021 - 17:29:35
03
Ja si myslim nieco ine ale uz to nebudem dalej rozvijat
06.07.2021 - 17:32:53
02
Kenai napísal:
Dakujem, som rad, ze som ti pomohol vykrocit na spravnu cestu mudrosti a sebapoznania. Ale od Jezisa a budha sa distancujem. :rofl:


Si ťažko trápny, aj keď sa snažíš o niečo úplne iné...Urob si najprv poriadok sám v sebe... Potom sa môžeme o niečom porozprávať...
06.07.2021 - 18:38:03
03
Ked to vravis ty, asi to tak bude.
Neodpisal si ani na jednu otazku co som ti dal. Vkladas mi do ust tvrdenia, ktore som nenapisal, ignorujes obsah mojich prispevkov a nahradzas ich svojim vlastnym.
Potom napises, ze si mam urobit poriadok v sebe, az potom so mnou budes rozpravat ? Prepac, ale to vyznieva dost komicky.
06.07.2021 - 18:51:17
01
Dnes zaprasené celé forum od tychto dvoch...
06.07.2021 - 19:07:36
03
Kenai napísal:
Ked to vravis ty, asi to tak bude.
Neodpisal si ani na jednu otazku co som ti dal. Vkladas mi do ust tvrdenia, ktore som nenapisal, ignorujes obsah mojich prispevkov a nahradzas ich svojim vlastnym.
Potom napises, ze si mam urobit poriadok v sebe, az potom so mnou budes rozpravat ? Prepac, ale to vyznieva dost komicky.


Ktoré tvrdenia som Ti vložil??? A skutočne: Urob si poriadok sám v sebe, potom to bude mať nejaký efekt... Či už komický, alebo tragický, to už posúdi niekto iný, než ja, alebo Ty... A to, že ja sa s Tebou bavím na slušnej úrovni, a Ty nie - tak s tým sa vysporiadaj sám....
06.07.2021 - 19:16:00
00
Hosť napísal:
Dnes zaprasené celé forum od tychto dvoch...


Aký si zrazu precitlivený,,,,,,
06.07.2021 - 19:18:08
00
Nazgul napísal:
Aký si zrazu precitlivený,,,,,,

Nazgul to nebolo myslené na teba sory. Aby to pochopili všetci patrilo to Kenai
a scarinko
06.07.2021 - 19:29:26
02
Nazgul napísal:
Ktoré tvrdenia som Ti vložil???

Uz som ti to pisal priebezne. Pcitaj znova:
https://www.mtbiker.sk/forum/post1749682.html#p1749682
https://www.mtbiker.sk/forum/post1749705.html#p1749705
Nebudem tu pisat to iste 2x, ak niecomu co tam je nerozumies, poloz konkretnu otazklu, rad dovysvetlim.

vikino1 Ty si si ma este neblokol ? To keby som vedel, trak som dnes radsej cely den ticho. :lol:
06.07.2021 - 19:37:04
00
Podobná debata ako keď komunikujem s indickým supportom.
06.07.2021 - 20:05:26
02
s kenaiom a par dalsimi absolutne netusim ako sa da jednat. Pochybujem ze sa vobec da, resp. ak ano, tak na to clovek musi byt fakt velmi zdatny. Asi tak ako keby diskutujete s fasistami, antivaxermi, homeopatikmi a podobnymi ludmi. Nevravim ze to nema zmysel, ale "99%" reakcii na tychto ludi nevedie absolutne nikam (vratane tych mojich), akorat co sa clovek este viac nastve, ak na to nieje psychicky nastaveny.

Tito ludia nemaju ziadnu chut sebareflexie, sebakritiky, pochopenie argumentov, minimalne ked je im podavana vo forme ako im je v tychto "99%" pripadov podavana. Cista neposkvrnena lalia, alias kenai je toho krasnym prikladom.

Jedine co je mne luto uz/co ma stve, ze clovek ako kenai, jano1987, isteho casu vuk a ine listicky (mozno este stale, neviem, uz davno som od nich ja nic necital), su schopni znicit vpodstate kazdu rozumnu diskusiu svojimi pseudoargumentmi a vymyslami do takej miery, ze diskusia a rozumne argumenty ktore by mohli obohatit neznalych, ale slusnych ludi, zostanu takto zahrabane v tomto smetisku.
06.07.2021 - 20:41:24
09
chcem pozdraviť toho č.r.k. co dnes prešiel na račianskej cez tri semafóry (i keď len prechody pre chodcov) na červenú a nakoniec, keď nasratý vystúpim z auta, že nech si uvedomí, že kazí meno všetkým cyklistom, tak ešte odvrkne, že čo sa starám. tak kamoško na elektrobajku, za to, že si lenivec (nie všetci, ale tento ma nasral tak sa ospravedlňujem zvyšku), keď budeš jazdiť za svoje, budeš rád, keď ťa nikto nebude ohrozovať a bude na ceste viac ohľaduplnosti. hlavne, že nemáš helmu a jazdiš stredom pruhu na horskom bajku, ešte sa kymácaš zo strany na stranu zvyškom pruhu, pred semafórom neotočíš ani o centimeter tou hlavou bez helmy a nepribrzdíš ani tým, že prestaneš pedálovať. fakt ti ďakujem za všetkých cyklistov, ktorí sa snažia byť ohľaduplní. si fakt frajer a nabudúce ti zas vystúpim z toho auta a poviem ti to opäť.
zvyšku cyklistov veľa šťastných kilometrov

ps. dúfam, že nejakému kamošovi sa budeš sťažovať, že aký debilko vystúpil z auta, tak to tu prečíta aj z mojej strany, prípadne budeš reagovať ty.
06.07.2021 - 20:45:12
07
Keď už spomínaš tie električky, opäť dnes zaujímavá skúsenosť. S malým v sedačke (spolu v "plnej poľnej" máme bez mála 140kg) som si ako posledný výšľap výjazdu dal sedlo Roháč zo Súľova. Keď som sa vytrápil až hore boli tam traja chalani na električkách a postarší pár evidentne na prechádzke. Ako som sa tak snažil vydýchať, postarší pán s humorom poznamenal: "toto je macher, nie vy s motorom"... Na čo jeden z tých troch odvrkol: "toto nie je cyklistika, to je *****.na drina, s tým zasranom choď na vodné dielo a nie do lesa..."
Aj takto sa môže prezentovať debil a bohužiaľ, je spájaný s cyklistami.
06.07.2021 - 21:09:19
112
A navyše pred dietatom, ktore sice mozno nerozumie vyznamu slov(nadavok), ale z intonacie atd urcite vytusi.
06.07.2021 - 21:30:51
01
keyboard_arrow_up