jurot napísal:
ak ma mensina ktora je teraz zaockovana nebude vsemozne nutit sa dat zaockovat tak sem pisat ani len nebudem!

Dva mesiace ti to nevadilo aj ked je to jedna z naj tém a zrazu sa sem vrátíš a pod ho do boja. :lol:
Neukoluje ta niekto? :P
12.07.2021 - 12:23:51
03
Bol som okolo sr na bajku.
Predstav si ludia ziju aj bez internetu
12.07.2021 - 12:30:47
04
nakaziť sa môžeš aj po vakcíne,ale tá šanca je výrazne menšia, rovnako výrazne menšia je šanca, že budeš mať ťažký priebeh, takže zdravotníctvo to dokáže zvládnuť .

je to ako keď pri súloži použiješ kondóm, pravdepodobne nebudeš kocikovat, ale zaručené to nemáš.
12.07.2021 - 12:35:54
01
jurot napísal:
Bol som okolo sr na bajku.
Predstav si ludia ziju aj bez internetu

NEVERIM!!!
12.07.2021 - 12:43:02
00
stanlee napísal:
nakaziť sa môžeš aj po vakcíne,ale tá šanca je výrazne menšia, rovnako výrazne menšia je šanca, že budeš mať ťažký priebeh, takže zdravotníctvo to dokáže zvládnuť .

je to ako keď pri súloži použiješ kondóm, pravdepodobne nebudeš kocikovat, ale zaručené to nemáš.



Toto je super priklad a vdaka za neho

Aids je bezrozporu podstatne smrtnejsia choroba ako covid.

Tak preco nedame povinne pouzitie gumy v bordeloch?

Ten kto sa boji v bordeli tak nech si kludne da aj 3

Podobne ked chcete dajte si vakcinu aj 3x do tyzdna. Len nenutte ostatnych


Je pravda ze aids je choroba ktora je draha a narocna na predlzanie zivota? Naachval nepouzivam pojem liecba. Tak preco si ten co v bordeloch to dava bez kondomu nema uhradzat starostlivost sam?

Vsetko len kovid kovid

Pre mna kludne sa ockujte aj kazdu nedelu pri sviatocnom obede
12.07.2021 - 12:43:37
02
jurot napísal:
...aka je prosim Vas sanca na hospitalizaciu 35 rocneho nevakcinovaneho sportujuceho chlapa na kovid. prosim o uvedenie cisla...

Cisla ti nedam (lebo vestecku gulu mam aktualne v servise), ale mozem ta poslat na tri hroby, kde uz par mesiacov lezia 32, 36, a 38 rocni "zdravi" sportovci, ktorych inak perfektna imunita si s COVIDom akosi neporadila.
12.07.2021 - 12:48:26
03
Ale vsak tento stat ta nenuti aby si sa ockoval. Pokial nejdes na miesta, kde mozes nakazit inych, tak sa ockovat nemusis a nemusis sa ani testovat.
12.07.2021 - 12:50:19
02
clxno1 napísal:
Cisla ti nedam (lebo vestecku gulu mam aktualne v servise), ale mozem ta poslat na tri hroby, kde uz par mesiacov lezia 32, 36, a 38 rocni "zdravi" sportovci, ktorych inak perfektna imunita si s COVIDom akosi neporadila.


Tak vestecka gula alebo matematika a pravdepodobnost?
12.07.2021 - 12:52:24
00
Kto konkretne ti stoji s pistolou pri hlave a nuti ta ockovat? Vam ide len o pocit dolezitosti, prdnes sem daku hlupost a 10 ludi ti ju zacne vyvracat, juj aky si dolezity, stredobod pozornosti! Je vas tu takych viac.
Nezda sa mi, ze by tu niekomu zalezalo na tom, ci sa zaockujes. Moj skromny nazor je, ze to ma kazdy hlboko v ...
A to je prave to, co ta rajcuje. Musis virit vodu, nemozes byt na pokraji zaujmu a spolocnosti, len rychlo nieco tresnut, aby si s tebou niekto pisal...
12.07.2021 - 12:54:06
78
will napísal:
Ale vsak tento stat ta nenuti aby si sa ockoval. Pokial nejdes na miesta, kde mozes nakazit inych, tak sa ockovat nemusis a nemusis sa ani testovat.



Dovolim si povedat ze kto chcel sa uz ockoval

Prenaramne je krasne ze sa uz prestali zverejnovat cisla v cakarni

Takze ti co sa kovidu boja nech sa zaockuju

Vaxeri nechcu lockdown antitabor ma kovid v pecku tak naco robit cele opatrenia?
12.07.2021 - 12:54:34
00
jurot napísal:
Toto je super priklad a vdaka za neho

Aids je bezrozporu podstatne smrtnejsia choroba ako covid.

Tak preco nedame povinne pouzitie gumy v bordeloch?

Prezradim ti tajomstvo: Koronaci zaplnali nemocnice sposobom, ze to kapacity zdravotnictiev viacerych krajin nevydrzali. Ajcošov tolko nie je.
12.07.2021 - 12:55:06
02
cokupit napísal:
Kto konkretne ti stoji s pistolou pri hlave a nuti ta ockovat? Vam ide len o pocit dolezitosti, prdnes sem daku hlupost a 10 ludi ti ju zacne vyvracat, juj aky si dolezity, stredobod pozornosti! Je vas tu takych viac.
Nezda sa mi, ze by tu niekomu zalezalo na tom, ci sa zaockujes. Moj skromny nazor je, ze to ma kazdy hlboko v ...
A to je prave to, co ta rajcuje. Musis virit vodu, nemozes byt na pokraji zaujmu a spolocnosti, len rychlo nieco tresnut, aby si s tebou niekto pisal...

Definicia trolla ako vyšitá :l:


Naposledy upravil juju_pepe dňa 12.07.2021 - 12:56:36, celkovo upravené 1 krát.

12.07.2021 - 12:55:45
02
Volodja napísal:
Prezradim ti tajomstvo: Koronaci zaplnali nemocnice sposobom, ze to kapacity zdravotnictiev viacerych krajin nevydrzali. Ajcošov tolko nie je.


Prezradim ti tajomstvo
V indii uz nikto nezaplna nemocnice a ockovanych tam vela nie je
12.07.2021 - 12:56:16
00
juju_pepe napísal:
Definicia trolla ako vyšitá :l:

Ved vy vsetci matematici dajte mi jedna ku cislo ako mne vakcina znisi riziko umrtia
12.07.2021 - 12:59:13
00
Ad nakazeny 12 a menejrocny sa moze vratit aj bez karanteny a e-hranice.
12.07.2021 - 13:00:24
00
keyboard_arrow_up