ŠKODA Slovenský raj

03.07.2021
2. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Hrabušice (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
mirdo napísal:
Milý Vavco , neotravuj už so svojimi problémami,daj si do poriadku svoju psychiku a nerieš prevýšenie

No,no,no...ale zase pŕŕŕ.To nie je problém psychiky,keď niekto pred maratónom chce mať relevantné údaje o trati od usporiadateľa
09.07.2021 - 18:38:07
06
vavco ak sa ťa možem spýtať…koľkáty si dorazil do cieľa ? Keďže si napísal že si súťaživý typ :)
09.07.2021 - 22:31:31
02
shifty12
na prvom mieste v mojej kategorii 60+ .... a ty ?
10.07.2021 - 17:50:44
02
@shifty12
nemusis odpovedat , dodatocne som si nasiel , pekny cas aj vysledok , blahozelam ... ak som takto skoncil pred 10-timi ,
respektive pred 20- rokmi tak som bol spokojny , aj vtedy som si myslel ze som sutazivy typ :-)
prvy bike na ktorom sa dalo ako tak jazdit po odstraneni blatnikov a nosica som mal myslim v mojich 32 rokoch... mohol
by som o MTB pisat velmi dlho ... netesi ma ak mi tu niekto vyklada ze si mam dat do poriadku svoju psychiku , vsetci
co sportovali a sportuju dobre vedia aku magicku silu ma ... a ja sa s nikym nesporim , s nikym nehadam , ja som si len
povedal svoj nazor ... ak toto co by som ja ocakaval v dnesnej dobe sa neda realizovat , tak neda ...
10.07.2021 - 19:12:44
02
mirdo napísal:
Milý Vavco , neotravuj už so svojimi problémami,daj si do poriadku svoju psychiku a nerieš prevýšenie

Milý Mirdo. Prejavom zlej psychiky je, že čítaš to čo nechceš a že to dokonca ani nie si schopný prečítať...
13.07.2021 - 13:18:42
01
Bol som na maratóne,ktorého trať som nepoznal. Dopredu som si trat preštudoval. Mala mať 63 km s viacerými kopcami. Podľa tachometra som dal do posledného kopca všetko a keď som zišiel dole, tak sa miesto cieľa zjavila tab. Ciel 5 km. Fyzicky vyšťavený a psychicky zdeptany som posledný kopec, ktorý by som bežne vyšiel v sedle, musel vytlačiť. Kolega mal pritom na overenom tachometri rovnaký stav. Organizátor dodatočne pripustil že trať bola dlhšia... Pre mňa pokazený maratón...
13.07.2021 - 13:28:56
01
Vavco napísal,." pre mna to ma cenu , viem si inac rozlozit sily a ked viem relativne presne co ma este caka aj moja psychika dokaze pomoct mojim svalom, " Takže o psychike som nezačal ja , znamená to len toľko že sa treba na taký pretek pripraviť aj psychicky pretože málokedy sedí dĺžka a prevýšenie trate
13.07.2021 - 18:54:19
00
keyboard_arrow_up