ideálne by bolo zrušiť to, a bol by kľud ... akurát by chýbali grafy pre management
14.07.2021 - 13:34:04
02
Co by potom management prezentoval na poradach keby nemal grafy? 😁
14.07.2021 - 15:48:38
02
Prosím Vás, dala by sa povoliť editácia príspevkov v téme "darujem" ?
Alebo pridať tlačítko ktoré bude mať viditeľné len autor príspevku a bude sa dať označiť príspevok ako už neaktuálny?
díky.
16.07.2021 - 07:59:48
00
Tvoj príspevok bol zmazaný
Príspevok je spam, off-topic alebo obťažuje členov komunity


Mam si nebodaj vybrat jeden z dovodov ? :lol:
Prinos pre cloveka, ktoremu zmazali prispevok, by to malo len vtedy, ak tam bude uvedeny ten pravy dovod.
16.07.2021 - 09:42:42
02
aJoN selektivne sa to neda pre niektoru temu zapnut, ale vidim ze si uz vyriesil spravnym sposobom.

user_id dovod zmazania sa vybera zo selectboxu z pravidiel (https://www.mtbiker.sk/forum/post11469.html#p11469), aby bolo jasne, ktore pravidlo bolo aplikovane. Ak nespamujes tak mas na vyber z 2 dovodov, ktore maju velmi velky prekryv. Na elaborat s presnym dovodom zmazania moderatori priestor nemaju.
16.07.2021 - 11:21:14
10
Elaborat to zrovna nemusel byt. Stacilo by , aby moderator vybral len jeden dovod zmazania prispevku a nie rovno 3.
16.07.2021 - 11:25:24
01
Pravidlo / dovod na zmazanie cislo 8: "Príspevok je spam, off-topic alebo obťažuje členov komunity." . Moderator vybral pravidlo 8, nevybral tri dovody. Takto to mame zhrnute do jedneho, aby sme nemali 58 pravidiel, ktore musime kazdu chvilu doplnat ak sa vyskytne novy specificky dovod.
16.07.2021 - 11:39:58
04
user_id napísal:
Elaborat to zrovna nemusel byt. Stacilo by , aby moderator vybral len jeden dovod zmazania prispevku a nie rovno 3.


Samozrejme ze nemoze vybrat konkretny dovod, lebo by si mohol preukazat, ze sa moderator mylil a posudil prispevok nesparvne. Ked tam daju takuto znasku dovodov, kam sa da schovat vsetko od toho, ze sa moderator zle vyspal, cez to ze mas zly uces az po to te sa uzivatel XY na tovj prispevok stazoval, tak sa velmi tazko dokazuje pochybenie. To je cely dovod. :-) Vitaj v demokracii.

cervo Ako ma uzivatel na zaklade tychto prekryvajucich sa dovodou svoj prispevok prestylizovat ?
Je v zlej teme, je nezrozumytelny, je ofenzivny, je opakujuci sa ... ? Kazdy z dovodov vyzaduje od uzivatela inu akciu. To si ma uzivatel typnut ?
16.07.2021 - 15:06:29
02
Zdravim a trocha narusim predoslu diskusiu :) Mal by som 2 otazky na spravanie sa fora:
1. Predpokladam, ze opakovane editovanie prispevkov je blokovane umyselne, ale zda sa, ze je mozne len "jedno otvorenie editovacieho dialogu", t.j. aj jeho zatvorenie bez ulozenia modifikacie prispevku uz nasledne neumoznuje neskorsie editacie.
2. Z nejakeho dovodu nevidim minimalne vo svojich prispevkoch citacie, t.j. blok s citaciou sa mi nezobrazuje, napriek tomu, ze by mal byt sucastou spravy. Ako priklad davam moj dnesny prispevok, ktory sa u mna zobrazuje takto:
Príloha:
quote_missing1.PNG
quote_missing1.PNG 35.95 KiB thumb_up0thumb_down

pricom v nahlade prispevku pri editacii, a rovnako aj pri pokuse o odpoved sa to zobrazuje nasledovne:
Príloha:
quote_in_quote1.PNG
quote_in_quote1.PNG 42.8 KiB thumb_up0thumb_down

- moze to byt nejakym mojim nastavenim fora?
19.07.2021 - 22:34:47
00
Koso, modifikacie (aj zmazanie) su povolene dokym za tvojim prispevkom nie je odpoved. Pokial ide o to druhe, vyzera to tak, ze system (konecne) sam odfiltruje citovanie predchadzajuceho prispevku.
// Prave som to skusil, je skutocne tak. Vdaka kompetentnym za zlepsenie.
19.07.2021 - 22:44:18
02
Zoidberg napísal:
Koso, modifikacie (aj zmazanie) su povolene dokym za tvojim prispevkom nie je odpoved. Pokial ide o to druhe, vyzera to tak, ze system (konecne) sam odfiltruje citovanie predchadzajuceho prispevku.
// Prave som to skusil, je skutocne tak. Vdaka kompetentnym za zlepsenie.

Dik za vysvetlenie. To s citaciami ma teda vobec nenapadlo - bezne mam vo zvyku robit viacnasobne citacie a postupne odpovedat na otazky, a ono ked sa to nezobrazuje, tak to nie je velmi prehladne a chyba trocha kontext, ale tak prisposobit sa da, len teda skoda, ze to tak nie je aj v nahlade :)
19.07.2021 - 22:53:13
00
Urcite sa to da prisposobit ak zmazes cislo prispevku z citacie a nechas len osobu ale potom uz samozrejme nebude fungovat odkazovanie ale tak ked je to predchadzajuci tak nie je treba

Edit: hmm tak neda. A to je skoda. Ak chcem vypichnut len nejaku konkretnu vetu na ktoru reagujem z kludne 100 riadkoveho prispevku tak to nepojde
19.07.2021 - 22:59:28
01
Urcite sa to da prisposobit ak zmazes cislo prispevku z citacie a nechas len osobu ale potom uz samozrejme nebude fungovat odkazovanie ale tak ked je to predchadzajuci tak nie je treba


pokus
20.07.2021 - 01:10:38
10
Mne to neslo, skusal som 3x rozne.
20.07.2021 - 01:14:28
00
koso_sk, citacia sa schovava len v pripade, ze ide o 100 % duplikat predosleho prispevku v celom jeho zneni. Preto v pripade, ak citujes len cast prispevku, citujes ho postupne po castiach, alebo hoc aj upravis gramaticku chybu v nom, citacie sa zobrazia.
20.07.2021 - 06:48:35
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up