Mozno ste uz zaregistrovali, Bosch vydal novy software pre motor s 85 Nm a pre Kiox a Nyon.

Pre motor bol pridany novy mod Tour+. V Kioxe boli urobene niektore upravy >

1. na kazdej stranke je informacia, ci je alebo nie je pripojeny smartfon,
2. Boli pridane nastupane vyskove metre aj v aplikacii Bosch ebike connect, cize uz po jazde je k dispozicii informacia v ciselnej forme nie iba v grafe ako doteraz.
3. Bola pridana funkcia pre "optimalnu" kadenciu, kde na jednej stranke ukazuje ci tlacite do pedalov viac, alebo menej.
4. Pridana funkcia porovnavania tras z hladiska vykonu.
5. Dalsie drobnosti.

V nyone pribudlo pocasie a dalsie zmeny.

Piste sem do vlakna postrehy. Zatial to vypada, ze je tam bug pri prepocitavani vysky. Po dnesnej jazde som vraj nastupal 4650 m.

Charakteristika pre motor >

www.pedelecforum.de

www.pedelecforum.de

Info bosch pedelec forum.
16.07.2021 - 17:31:40
00
Nazgul spravia mi to v ebajku ked sa objednam na termin? ci len na u vas kupene mašiny?
16.07.2021 - 18:33:10
00
Nevidel by som v tom žiadny problém...
17.07.2021 - 16:28:31
01
Mam otazku, vyzera to ze Tour + nahradil Tour, takze uz nieje na vyber klasicky Tour? Ak by to tak bolo tak mi to az tak velky vyznam nedava, aspon pre mna, pretoze jazdim max Tour, eMTB a Turbo nevyuzivam vobec. Ked som spravne cital, tak Tour + vyuziva asistenciu od Eco po Turbo, tym padom je eMTB mod viac menej zbytocny. Viac logiky by davalo keby pracoval Tour + v rozmedzi Eco po Tour.


Mak napísal:
Mozno ste uz zaregistrovali, Bosch vydal novy software pre motor s 85 Nm a pre Kiox a Nyon.

Pre motor bol pridany novy mod Tour+. V Kioxe boli urobene niektore upravy >

1. na kazdej stranke je informacia, ci je alebo nie je pripojeny smartfon,
2. Boli pridane nastupane vyskove metre aj v aplikacii Bosch ebike connect, cize uz po jazde je k dispozicii informacia v ciselnej forme nie iba v grafe ako doteraz.
3. Bola pridana funkcia pre "optimalnu" kadenciu, kde na jednej stranke ukazuje ci tlacite do pedalov viac, alebo menej.
4. Pridana funkcia porovnavania tras z hladiska vykonu.
5. Dalsie drobnosti.

V nyone pribudlo pocasie a dalsie zmeny.

Piste sem do vlakna postrehy. Zatial to vypada, ze je tam bug pri prepocitavani vysky. Po dnesnej jazde som vraj nastupal 4650 m.

Charakteristika pre motor >





Info bosch pedelec forum.
17.07.2021 - 20:26:06
00
Hondak nenahradil, pribudol mod Tour+.
17.07.2021 - 21:47:41
00
Ty uz mas ten update? Mas realnu skusenost?
17.07.2021 - 22:27:05
00
Radšej mohli odomknúť ladenie modov podla želania ako toto si myslím 🤷‍♂️
18.07.2021 - 04:42:36
00
Mak napísal:
Hondak nenahradil, pribudol mod Tour+.


Pribudol ako pribudol... Všetky mať nemôžeš... Vždy budú zobrazené len 4 režimy:

1) Eco, Tour, Sport, Turbo
2) Eco, Tour (klasický), e-MTB, Turbo
3) Eco, Tour (Tour +, alias aj MagicTour), e-MTB, Turbo
18.07.2021 - 09:37:55
00
Inak, BTW, je to inovácia od Moustache (hlavný vývojový partner pre Bosch - stoja aj za 4. gen), písali sme o tom: https://ebajk.sk/magic-tour/
18.07.2021 - 09:40:01
00
Nazgul napísal:
Pribudol ako pribudol... Všetky mať nemôžeš... Vždy budú zobrazené len 4 režimy:

1) Eco, Tour, Sport, Turbo
2) Eco, Tour (klasický), e-MTB, Turbo
3) Eco, Tour (Tour +, alias aj MagicTour), e-MTB, Turbo


Vsak ano, rozumieme si.

Ked uz tak dodrzme Bosch oznacovanie. Ti, ktori nechcu update, zostavaju im mody

1) Eco, Tour, Sport, Turbo
alebo
2) Eco, Tour, e-MTB, Turbo

Ti, ktori sa rozhodnu pre update (BDU450) budu mat implementovane mody

Eco, Tour +, e-MTB, Turbo


Urcite by som nedoporucoval pouzivat aliasy, lebo o kratky cas budu mat ludia v tom chaos, ako u oznacovani verzii motorov Bosch. :)

Na zaciatku temy som pisal o dvoch updatoch, jeden pre motor a druhy pre ovladanie Kiox a Nyon, ktory si moze uzivatel urobit sam. Tu by som zdoraznil, ze je potrebne nahrat znovu aj mapove podklady.
18.07.2021 - 13:55:59
00
Takze je to tak ako som pisal, po update uz nebudem mat Tour ale iba Tour +. Neviem si ho uz potom nejakym sposobom vratit, ze tam budem mat Tour, samozrejme jedine mozno downgradom ak sa da nie? Ked je to naozaj tak ze Tour + pojde od Eco po Turbo, tak je e-MTB uplne zbytocne. Myslim ze sa asi neda vyberat ktore 4 budem mat zobrazene?
18.07.2021 - 14:08:43
00
Mak Aliasy sú v pohode, ide o identický mód, len Bosch potreboval vyriešiť licenciu s Moustache... Keď si pozrieš graf výkonu, čo si postol (ktorý si myslím ani nie je dielom Boschu, ale nejaká iniciatíva tretej osoby - je to totiž Moustache graf o MagicToure s prepísaným názvom módu), tak zistíš, že pod červeným nápisom Turbo+ sa nachádza logo MagicTour... Takže Turbo+ je vlastne len aliasom MagicTouru... :-)
18.07.2021 - 18:30:10
00
v appke ebike connect aktualizaciu pre Kiox nenajde. Pise, ze je aktualizovany. 3.1.1.0
18.07.2021 - 19:03:03
00
Aktualizoval som aj Kiox aj app a stále nemám tour+ Mám tam len tour viete poradiť ?
19.07.2021 - 00:24:12
00
Hukota aktualizacia pre Kiox nema nic spolocne s Tour+. Tu dostanes az updatom softwaru pre motor v servise. A aby to bolo komplikovanejsie po tomto update sw pre motor budes mat na displeji oznacenie mod Tour, ale s novymi parametrami. Az od roku 2022 v novych modeloch bude na displeji napisane Tour+.

Zubesuch skus vyhladat rucne, najnovsi software je 4.0.2.0

Hondak pokial ti vyhovuje sucasne nastavenie, naco by si ho menil. Vyberat si co budes mat zobrazene nemozes, to je dane prislusnym sw pre motor.

Skuste niekto otestovat po aktualizacii Kioxu, ake data dostanete. Hlavne vyskove metre a kalorie. Tam sa teraz riesi do akej miery su relevantne.
19.07.2021 - 08:15:42
00
keyboard_arrow_up