hnatoklat napísal:
Vies, ze to bolo podla pravidiel a kazdy drahar by spravil to iste? Nebola to isto Cavendishova chyba. Ten druhy si nedaval pozor a doplatil na to.
Takze keby to bolo na tebe, tak by si sice nezajazdil, ale rozhodcovia to videli podla pravidiel a inak ako ty.

Draharske pravidla som necital, ak ich sem zavesis rad si nastudujem. Urcite sa tam najde nieco, pod co to zakryl. To mi je vsak osobne jedno. Ja tam vidim hajzla, ktory narocky odpalil supera, vlastne viacerych a tusim nejakych aj dolamal. Pri MMA ci boxe ok, ale v cyklistike by som rad videl vitazstva postavene na uplne inych kvalitach a vykonoch.
19.07.2021 - 11:14:36
00
hnatoklat napísal:
Vies, ze to bolo podla pravidiel a kazdy drahar by spravil to iste? Nebola to isto Cavendishova chyba. Ten druhy si nedaval pozor a doplatil na to.
Takze keby to bolo na tebe, tak by si sice nezajazdil, ale rozhodcovia to videli podla pravidiel a inak ako ty.


Píšeš nezmysly. Nespravil by to každý - nie sú všetci rovnakí. Takto úmyselne spôsobí zranenia ostatným len hovado.
19.07.2021 - 11:49:37
07
V konečnom dôsledku je to vec rozhodcov. Pretekár si dovolí len to o mu dovolia.
Či je nám sympatický alebo nie je iná vec.
19.07.2021 - 11:55:37
01
Keby to urobila aj miss universe tak bude furt len obyčajné hovado. :D Dovovolí si len to, čo prehliadne hovado rozhodca na pokyn vysoko postaveného hovado bafuňára z hovadsky silnej krajiny. Keby to bolo opačne tak ten venezuelčan cestuje z olympiády síce zdravý ale predčasne domov.


Naposledy upravil ivan dňa 19.07.2021 - 12:20:26, celkovo upravené 1 krát.

19.07.2021 - 12:01:18
03
Mozno by sme sa aj dozvedeli priamo od Cava, ako to bolo s tou koliziou, ale Marek na otazku novinara, ci moze popisat, co sa vlastne stalo, reagoval slovami: "Za toto ta kludne mozem zazalovat!" Novinar sa vzapati spytal:"Za co? Za polozenie otazky?" A dalej uz Marek neodpovedal. Ale vidiet urcity pokrok v jeho spravani, lebo na inom podujati predtym, ked ho poprosili aby okomentoval zas inu koliziu, ktoru sposobil, tak vytrhol novinarovi diktafon z ruky.
19.07.2021 - 12:19:45
04
milsu napísal:
V konečnom dôsledku je to vec rozhodcov. Pretekár si dovolí len to o mu dovolia.
Či je nám sympatický alebo nie je iná vec.

Iba arogantný pretekár bude skúšať čo mu dovolia rozhodcovia. Rozumný a slušný sa bude správať tak akoby chcel, aby sa správali k nemu ostatní a neohrozovali jeho zdravie a teda ani profesionálnu kariéru.
19.07.2021 - 12:45:05
020
vlastne aj oj simpson je v pohode, ved sudca rozhodol ze je nevinny :)
19.07.2021 - 14:15:13
00
Kristina napísal:
Iba arogantný pretekár bude skúšať čo mu dovolia rozhodcovia. Rozumný a slušný sa bude správať tak akoby chcel, aby sa správali k nemu ostatní a neohrozovali jeho zdravie a teda ani profesionálnu kariéru.

Keby boli všetci pretekári rozumní a slušní tak by sme nepotrebovali rozhodcov!

Parafrázujem: keby boli všetci ľudia rozumní a slušní mali by sme tu už dávno komunizmus :P

Mnoho majstrov sveta v rôznych športoch by sa nimi nestalo, keby neboli arogantný.
19.07.2021 - 15:18:27
00
Súťaživý a úspešný pretekár nemusí byť zároveň arogantný. Tí arogantní svojou aroganciou IMHO zakrývajú svoju malosť, hlúposť a nedostatok empatie. Chris Froome patrí k najmilším a najúctivejším pretekárom a zároveň najúspešnejším pretekárom v pelotóne.
19.07.2021 - 15:44:59
018
ivan napísal:
Píšeš nezmysly. Nespravil by to každý - nie sú všetci rovnakí. Takto úmyselne spôsobí zranenia ostatným len hovado.

Ja nijako neobhajujem Cavendisha ani jeho chovanie, ci prehresky fair play. Ja som reagoval na konkretny link, ktory sa casto pouziva ako dokaz Cavendishovho charakteru a v ktorom to co spravil je zhodou okolnosti podla pravidiel.
Ten spodny jazdec si mal strazit co urobi Cavendish, pretoze vrchny sa moze spustit dole a zacat sprint, preto v sprinte na drahe je len malo situacii kedy sa nejaky sprinter necha takto zavriet.
19.07.2021 - 17:20:12
01
:o
19.07.2021 - 17:38:34
01
hnatoklat napísal:
Ja nijako neobhajujem Cavendisha ani jeho chovanie, ci prehresky fair play. Ja som reagoval na konkretny link, ktory sa casto pouziva ako dokaz Cavendishovho charakteru a v ktorom to co spravil je zhodou okolnosti podla pravidiel.
Ten spodny jazdec si mal strazit co urobi Cavendish, pretoze vrchny sa moze spustit dole a zacat sprint, preto v sprinte na drahe je len malo situacii kedy sa nejaky sprinter necha takto zavriet.


Ako vravím. Píšeš blbosti.
19.07.2021 - 17:44:02
02
ivan napísal:
Ako vravím. Píšeš blbosti.

Preco? Co konkretne je blbost?
19.07.2021 - 17:48:23
00
Už som ti to povedal predtým ked si začal písal blbosti - že takto úmyselne spôsobí zranenia iným cyklistom každý - že to čo urobil Cavendish na OH v Riu, ... by urobil každý cyklista. Neurobil by to každý lebo každý človek je iný. To čo robil Cavendish urobí len hovado. Ťažké pochopiť ?
19.07.2021 - 17:53:24
00
ivan napísal:
Už som ti to povedal predtým ked si začal písal blbosti - že takto úmyselne spôsobí zranenia iným cyklistom každý - že to čo urobil Cavendish na OH v Riu, ... by urobil každý cyklista. Neurobil by to každý lebo každý človek je iný. To čo robil Cavendish urobí len hovado. Ťažké pochopiť ?

Rozpravame o inych veciach. Ja vravim, ze to co urobil je normalne na drahe a ten dole si nedaval pozor. Cavendish to vyuzil, tak ako by to vyuzil kazdy sprinter na drahe-mas pravdu nie kazdy cyklista. Ak by si ten dole daval pozor, nestalo by sa to. Ale, chapem tvoj point.
19.07.2021 - 17:59:43
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up