will napísal:
Mozeme to uzavriet, ze ti, co sa vakcinovat nechcu a nemaju na to zdravotni dovod (napr. tehotne zeny) su obycajni sebecki srabi ?

Že sú sebci, to je jedna vec. Druhá vec je, že keď príde tretia vlna, začnú sa plniť nemocnice a situácia zo začiatku roka sa zopakuje (lockdown, ošetrovanie len akútnych prípadov atď), doplatíme na to aj my ostatní, ktorí sebeckí nie sme. Takže tak by sa to uzavrieť nemalo.

Očkovanie nech je na každého slobodnom rozhodnutí. Ale keď nemajú záujem prispieť na rozšírení kolektívnej imunity, nech si potom tí nezaočkovaní nesú následky sami. Tj. nech im napr. v prípade nutnosti hospitalizácie nie je hradená liečba zo zákonného zdravotného poistenia (niekde na predchádzajúcej strane bolo vyčíslené, že liečba pacienta s covidom vychádza na vyše 2000€?), keďže sa tomu mohli vakcináciou vyhnúť. Alebo ďalšie podobné postihy ako následky ich sebeckého postoja.
24.07.2021 - 20:41:46
02
Nátlak na očkovanie je potrebný a funguje,
len oplodňovač to teraz riadne doyebal,
24.07.2021 - 20:44:19
02
tak veksláčik to napokon pekne zobchodoval.
24.07.2021 - 20:56:33
00
tak fasa.. keď budú mať nezačkovaní testovanie zadarmo, tak ich už nič nedonúti nechať sa o očkovať.. nehovoriac o tom, že lekári si zase zmyslia, že budú vyžadovať antigénový test aj od zaočkovaných, pretože veď človek môže byť chorý aj napriek očkovaniu.. a budeme presne tam, kde sme boli.. banda ***** vedie tento štát :(
24.07.2021 - 21:03:08
06
Dopadlo to presne tak, ako pred rokom ("nevestičky dobre bude").
Stačilo pár dezolátov pred parlamentom.

Čaká nás krásna jeseň :party:
25.07.2021 - 07:06:38
01
Hlavne ze ostatne krajiny sprisnuju pre neockovanych. Zase sme nieco extra..Som zvedavy co povedia napr. neockovani pendleri na to, ak susedne krajiny casom budu pustat len zaockovanych, resp. pojdu do karanteny. To si potom mozu s tymi slovenskymi AG a PCR testy...
Vsetci v EU pochopili, ze je to ochrana pred dalsim uzavretim ekonomiky, len dezolati stale melu o ich pravach...


Naposledy upravil romanx dňa 25.07.2021 - 10:44:22, celkovo upravené 1 krát.

25.07.2021 - 08:50:50
011
Large study finds COVID-19 is linked to a substantial drop in intelligence
https://www.psypost.org/2021/07/large-study-finds-covid-19-is-linked-to-a-substantial-drop-in-intelligence-61577
25.07.2021 - 09:16:54
00
will napísal:
Mozeme to uzavriet, ze ti, co sa vakcinovat nechcu a nemaju na to zdravotni dovod (napr. tehotne zeny) su obycajni sebecki srabi ?
Ano mozu mat problemy. Ale to aj ja, ktory som si experimentalnu vakcinu zobral aby som pomohol ukoncit tento covid cirkus.

Pripúšťaš že je to cirkus a napriek tomu si sa dal opichať? A ja som myslel, že to robíte z čistej viery...

thumb_up0thumb_down
25.07.2021 - 09:30:50
01
bedo napísal:
Large study finds COVID-19 is linked to a substantial drop in intelligence

takže tí sprostí, (ktorí sa nechcú dať zaočkovať) budú eventuálne ešte sprostejší (keďže je len otázkou času, kedy sa nezaočkovaný človek nakazí).. to nás čaká naozaj svetlá budúcnosť.. :puke:
25.07.2021 - 10:02:33
00
romanx napísal:
Hlavne ze ostatne krajiny sprisnuju pre neockovanych. Zase sme nieco extra..

Tak my si musíme ísť vždy po svojom.. Keď sa v celej Európe obmedzovali opatrenia, napr. zákaz vychádzania v noci, tak u nás sa práve medzi 1:00 a 5:00 mohlo chodiť kamkoľvek. Kocúrkovo.
25.07.2021 - 10:07:03
01
Srsen napísal:
Nátlak na očkovanie je potrebný a funguje,
len oplodňovač to teraz riadne doyebal,

Nátlak na očkovanie je hlavne proti etickemu kódexu medicíny.... A teoreticky by sa dali argumentovať aj protizákonný.
Sranda ako sa v dnesnej dobe môže otvorené volať na porušovanie zákonov a je to pohoda.... Teda, musí sa to týkať istej agendy, že 😌
25.07.2021 - 10:43:33
05
milarin napísal:
tak fasa.. keď budú mať nezačkovaní testovanie zadarmo, tak ich už nič nedonúti nechať sa o očkovať.. nehovoriac o tom, že lekári si zase zmyslia, že budú vyžadovať antigénový test aj od zaočkovaných, pretože veď človek môže byť chorý aj napriek očkovaniu.. a budeme presne tam, kde sme boli.. banda ***** vedie tento štát :(


A tak by to aj malo byť, do prijatia experimentálneho liečiva nemôže byť zo zákona žiadny nátlak.... A áno, aj zaockovani môžu byť chorí a šíriť nákazu, tak aké nezmysly? 🤷 Pozri sa do USA, ako texaskí demokrati (plne zaockovani) doniesli nákazu do kongresu....
A nebudeme si nahovárať, kopa ľudí sa dalo zaočkovať preto aby mohli mať všetko na háku, chodili po dovolenkách festivaloch atď (chodia aj neockovani, nepopieram) plus hodne ľudí zase bude zanedbávať hygienu a prevenciu pretože 'som zaockovany' a máme to doma
25.07.2021 - 10:47:38
04
V tejto téme sa pekne odzrkadľuje aj nastavenie spoločnosti.... Keď niekto dá iný názor (nehovorím že správnejši, lepší, čokoľvek) tak jediná reakcia je nahlasovať, aby príspevky skryli, zmazali, cenzurovali, miesto toho, presvedčiť faktami, keď už je to predsa "dezolatsky" názor, tak by to malo byť veľmi jednoduché argumentami zničiť, nie?
Toto sú praktiky komunistov, utlacat, umlcovat, ponižovať, mazať....
Len tak do éteru, nemyslím si, že si z toho niekto niečo vezme, ale 🤷 nikdy nevieš.
25.07.2021 - 11:15:25
05
Ty si nezdielal ziadne fakty, ale klamstva, ktore boli spolahlivo vyvratene. Uplne v poriadku by bolo, ak by prispevky ake zdielas ty, dellax, jurot porter a podobni boli adminmi rovno mazane, ale admini sa rozhodli kvalitu posudit demokraticky citatelmi. Myslim, ze zaujem verejneho zdravia a fungovania spolocnosti ma prednost pred toleranciou hrstky zaskodnikov a hlupakov. ​Sirite dristy a klamstva ako na beziacom pase pri uplnej absencii sebareflexie a kritickeho myslenia. Na konci dna aj tak ludia hlupi a ludia pochybneho charakteru doplatia, skor ci neskor.
25.07.2021 - 11:28:59
025
Kde vidíš aké klamstvá? Ak mám nepravdivé informácie, pouč ma.
Je vakcína experimentálna? Je.
Je vytváranie nátlaku na prijatie experimentálneho liečiva v poriadku? Nie je.
Doniesli texaskí demokrati nákazu napriek plnej zaockovanosti do kongresu? Doniesli....
Ani jedno z toho nie je klamstvo, napriek tomu sú oba príspevky skryté... Takže kto tu nemá sebareflexiu a kritické myslenie? Ak som niekde spravil chybu, a ty mi dáš nejaké info, kde je to správne, budem rád opravený....
Navyše, označovať niekoho za "človeka podivného charakteru" zatiaľ čo nahlasujem všetko čo napíše k téme, je úsmevné....
25.07.2021 - 11:50:53
02
keyboard_arrow_up