V nemocniciach by tiez neockovanym nemali podavat tie specialne protilatky, lebo to je tiez nova experimentalna liecba. Tiez by som im nedaval nic na riedenie krvi, lebo astru si nedali pichnut, tak neni dovod na trobozu.
30.07.2021 - 14:25:11
00
Zasah zidojasterov :lol:

https://zive.aktuality.sk/clanok/vxkm695/facebook-zjavne-zrusil-najvacsiu-komunitu-nezaockovanych-slovakov-mala-38-tisic-clenov/
30.07.2021 - 14:50:55
01
capulo napísal:
vsetko su to veci ktore boli nastavene spolocnostou ako ziaduce a prospesne pre vsetkych. presne tak rovnako by malo byt povinne aj ockovanie


A kto je to ta "spolocnost" ktora to tak nastavila? Ved viac ako polovica slovakov sa nedala zaockovat, takze mensina bude diktovat vacsine co ma robit?
30.07.2021 - 15:00:31
02
Tých čo sa mohli dať zaočkovať je už viac ako polovica. Do celkového počtu Slovákov ktorí majú možnosť sa rozhodnúť že sa dajú zaočkovať nemôžeš rátať viac ako milión detí a mladistvých. Takže je vás nezaočkovaných už menšina. Jedine, že by o tom či je vhodné sa dať zaočkovať by nezaočkovaní nechali rozhodovať aj deti. Potom je vás väčšina. S detskými názormi. A vieš aký je rozdiel vo vnímaní, posudzovaní objektívnej reality dospelými a nedospelými ľudmi ? Deti ju vnímajú subjektívnejšie. Vidia niekedy to čo chcú vidieť nie to čo v skutočnosti je. Napríklad nezaočkovaní ktorí sa majú možnosť dať zaočkovať chcú vidieť, že ich je viac ako polovica. Odpočítajú od počtu obyvateľov počet zaočkovaných a vyjde im subjektívna realita - to čo chcú vidieť. Objektívna realita je ale taká, že viac ako milión ľudí z celkového počtu nemá možnosť sa dať zaočkovať.
30.07.2021 - 15:12:03
03
tu nejde o pocet ludi, ze kolko chce to kolko hento. taki co nemaju ani sajn o problematike by o tom nemali vobec rozhodovat
vid priklad: opytaj sa vsetkych ludi kto je za aby platy stupli okamzite na trojnasobok, ze co ti vyjde..., samozrejme ti vyjde ze v drvivej vacsine by to ludia chceli, ale je to nerealna blbost....
30.07.2021 - 16:38:44
01
Na bratislavskom Námestí slobody sa začalo zhromaždenie na podporu očkovania, ktoré organizuje Progresívne Slovensko. Na mieste je momentálne sto až dvesto účastníkov. Organizátori ponúkajú aj možnosť zaočkovania vakcínou Johnson & Johnson.

Keď to zvládne Isaac , my tiež 😎 …

Izrael začal starších ľudí očkovať treťou dávkou, ako prvý išiel prezident Isaac Herzog. Ľuďom nad 60 rokov ponúkne Izrael tretiu dávku vakcíny proti covidu, aj keď niektorí odborníci nie sú presvedčení, že ju treba.
30.07.2021 - 17:40:33
02
capulo napísal:
taki co nemaju ani sajn o problematike by o tom nemali vobec rozhodovat


Tak podla tejto logiky by sme nemali mat ani demokraticke volby lebo 90% ludi nerozumie politike a rozhoduju kto ma riadit stat podla toho kto ma ake pekne billboardy a pekny usmev na kamere a krajina potom aj tak vyzera. Vid zlozenie sucasnej vlady.
Ked babkoherecka moze rohodovat o miliardach z eurofondov, obuvnik o skolstve celej krajiny, psychopat plagiator danovy podvodnik a celom statnom rozpocte, tak ja sa nemozem rozhodnut co si do seba dam/nedam pichnut?
30.07.2021 - 18:49:28
01
môžeš a mal by si vedieť aj že babkoherecka, obuvník a podvodník sú výsledkom voľby ľudí ktorí sa rozhodujú tak ako ty ...
30.07.2021 - 19:12:53
04
to mas krasny priklad toho ako to vyzera ked o tom rozhoduju ti co tomu nerozumeju :D
30.07.2021 - 19:48:13
01
Zrejme jeden z protestujúcich. Posledný mohykán
https://fb.watch/740z3WoxpQ/
30.07.2021 - 20:44:08
01
niekde na FB som teraz zachytil taký pekný citátik, ktorý sa sem myslím hodí...

"Väčšina nemá vždy pravdu... ani milión múch ma nepresvedčí o tom, že hovno je lahôdka..."

a s týmto očkovacím cirkusom mi to pripadá, už ako s dílermi drog... prvá, druhá dávka zdarma a potom už fičííííííš... ;-)

aj protestovať sa dá slušne, ale tu sa nám stretol výkvet z výkvetu... ako tam skrížili ten autobus, by ma zaujímalo...
30.07.2021 - 21:15:54
00
Kedysi, ktosi odniesol Trabanta do podchodu. A postavil ho tam napriec aby to bolo veselsie :-)
Aj taky autobus sa da odtlacit ;-)
PS - takemu busu staci cca 30 cm z kazdej strany aby odtial vysiel. Samozrejme tam musi byt spravny medzikus medzi sedadlom, pedalmi a volantom.
Edit - resp 10 cm viac, ako je uhlopriecka busu.
30.07.2021 - 21:30:23
00
Tá tretia dávka je čisto len pokus v IL a nie je tam na to jednoznačný názor.Ani od who.Oni majú problém,že už dlhé mesiace stoja na cca.62% a nevedia sa pohnúť.GB zatiaľ smeruje prudko dole a tiež z toho majú epi hlavu v smútku a len hádajú,že prečo.
30.07.2021 - 21:50:25
00
nemali daku hromadnu akciu? alebo nejake oslavy cohosi? ktovie no..
30.07.2021 - 22:25:17
00
https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/tretia-vlna-je-slovensku-co-nam-zakazu-co-povolia-ked-situacia-zhorsi?utm_source=P1D&utm_medium=interlinkLR&utm_campaign=LR
31.07.2021 - 00:05:52
00
keyboard_arrow_up