romanca napísal:
napisali mi toto

Je nám to veľmi ľúto, ale na základe toho, že poškodenie Vašich nohavíc je veľmi rozsiahle, tak oprava v tomto prípade už možná nebude.
Musel by sa vymeniť celý diel, čo by bolo finančne veľmi náročné, nakoľko by takáto oprava spomalila výrobný proces. Výrobca nám preto takéto opravy zamieta. Bohužiaľ záplaty nerobíme.

pripominam, ze je to len mala dierka, nevzniklo to po pade a kedze boli take drahe tak som si na ne daval extra pozor a nosil ich len minimalne v lete na vyjazdy. skusim toto este opravit na zasijem.sk alebo ked poznate ine podobne sluzby dajte vediet. nahrada za gate je uz inej znacky - za tie prachy, co stali isadore som tera pre zmenu kupil dvoje, jedny briko a druhe santini.


Toto ale neodpisal priamo Isadore, ale nejaky predajca, nie?
01.08.2021 - 10:06:00
00
stanos4 priamo pani z Isadore. tiez som to nepochopil.
01.08.2021 - 12:17:31
00
Chcem sa spýtať tých čo majú skúsenosti s oblečením od Löffler, aký majú strih a veľkosti? Treba brať o číslo väčšie ako sa bežne nosí ako je to napríklad pri Castelli? Alebo sa dá držať veľkostných tabuliek? A či ten strih je skôr na bežné postavy alebo na vyšportované postavy? :-D Lebo samozrejme pri všetkom majú napísané slim fit.
02.08.2021 - 13:52:56
00
Mám od nich elastické kraťasy s trakmi a riadil som sa podľa ich velkostnej tabuľky, keďže majú veľkosti po číslach (nie klasické číslovanie S,M,L) Sadli mi tak ako som chcel. Podľa mňa kvalitná značka, dobré materiály, aj šitie mi drží už roky.
02.08.2021 - 16:39:20
00
Mam taku otazku tu do plena, mozno mi poradite....

Pred rokom som kupil vo vypredaji kratasy Assos T Cento, vel. XXL, niekde som vycital, ze by mi tato velkost mohla sediet, v tom case som mal 98 kg

Teraz mam 194 cm, 96 kg, hrubsie stehna, ale bez pupku

Na to, ze som na vela forach cital, ze assosy su top co clovek moze mat, k tomu T cento boli tiez jednym z ich premiovych kuskov, sa v tych kratasoch necitim nejako svetoborne... dlhsie obsedim vo svojich capakoch santini command, tie mam tiez 2XL

Napadla mi uvaha, ci mi tie kratasy nie su velke... ako to clovek zisti, ze by mal ist do mensej velkosti?
05.08.2021 - 15:20:44
00
Vlozka nesedi na mieste, na zadku a bokoch ti odstavaju, posuvaju sa
05.08.2021 - 15:28:45
00
Neodolal som nedávnej akcií ISADORE a objednal si Signature Cycling Jersey. Mám ho len veľmi krátko, ale už teraz môžem skonštatovať / potvrdiť, že je teplejší a teda vhodnejší (aspoň pre mňa) do teplôt okolo 20 stupňov. Retro look a spracovanie sa mi veľmi páči, uvidíme kedy sa začne párať alebo žmolkovať. Okolo krku mohol byť tesnejší, ale tu mám voľnejšie aj iné dresy. Rozhodne nesmrdí ako mnoho "umelých" dresov, možno by som až tvrdil, že mi vonia :-) . Aj v tomto merino isto pomáha. Pútka na sluchátka nevyužijem, vývod je v malom vrecku na zips do ktorého mi telefón nevojde. Je to tak na doklady, kľúče... možno vysielačku? (neviem, nevozím). Tam by sa hodila druhá dierka do väčšieho vrecka. Spravil som pár fotiek, keďže takéto som pred kúpou nenašiel - možno niekomu pomôžu sa rozhodnúť.

Prílohy:

isadore2.jpg
isadore2.jpg 379.61 KiB thumb_up0thumb_down

isadore3.jpg
isadore3.jpg 403.03 KiB thumb_up0thumb_down

isadore4.jpg
isadore4.jpg 334.16 KiB thumb_up0thumb_down

isadore5.jpg
isadore5.jpg 428.34 KiB thumb_up0thumb_down

isadore6.jpg
isadore6.jpg 456.56 KiB thumb_up1thumb_down


Naposledy upravil romanholy dňa 05.08.2021 - 21:38:42, celkovo upravené 1 krát.

05.08.2021 - 16:27:24
05
SE-cko vojde s prehladom :lol:
05.08.2021 - 19:05:57
02
Pekné fotky aj farby. 🤟
05.08.2021 - 23:47:33
01
Hej, to merino je dosť teplé. Ja mám preto na leto z Isadore skôr Woolite a Climbers - tie sú fajn aj do tepla (keď je fakt úpek, dajú sa pohodlne nosiť bez spodnej sieťky)
06.08.2021 - 11:59:24
00
MarosHe napísal:
Pri +- 10 stupňoch pre mňa nemá opodstatnenie, to ani neuvažujem nad iným ako windstoper. Ja to využívam pri stupajucich teplotách, pretože keď ide nad 15 tak tým že nemá membránu a je to merino, tak sa v tom nesparim.

Tiez mam ten dres a nosim to aj pri 10 a menej, akurat vzdy beriem so sebou aj gore shakedry stretch neprefucku a pohodicka. Ak moc fuka tak si ju hodim na seba :). Mam aj zimnu bundu a v tom som skoro vzdy jak v sacku komplet mokry zvnutra. Niekedy beriem este aj isadore vestu spolu s neprefuckou :D.
06.08.2021 - 13:32:31
01
Neviete mi poradit znacku ktora ma strihy "priatelskejsie" k svalnatym postavam? Mam 181/81 siroky chrbat, uzky pas.
Dres ako tak horko tazko najdem aj v sortimente Sportful/Castelli (velkost XL, gravel L), ale s gatami mam obrovsky problem - aj Castlelli/Sportful XXL strasne taha cez plecia a 3X by mi uz bolo dlhe na stehnach a velka vlozka. Skusal som aj ci to jazdenim nepovoli, ale akurat ma z toho boleli krize.
Skusal som aj ine znacky - Ale, Monton, Santini. Tam mam casto problem s uzkym rukavom - potrebujem rukav bez manzety.
Je este nieco, co sa da vyskusat v kamennom obchode? (Decathlon, 4F, Force a ine "ludovky" si neprosim a znacky co vyrabaju bicykle tiez nie) Dakujem
09.08.2021 - 16:00:12
00
Skúsil by som osloviť NYNA. Slovenský výrobca oblečenie aj na bicyklovanie. Napíš aký máš problém. A aj by si si mohol navrhnúť dizajn. V minulosti to robila aj firma KALAS ale dnes už v malom to nerobia. Ja som mal od nich komplet aj na zimu oblečenie na bike.
09.08.2021 - 16:08:26
00
endura byvavala taka volnejsia resp nebol to taky ten uplne vychrtlikovsky styl
09.08.2021 - 16:12:51
00
No mozem skusit oslovit Nynu, ale pri 1 drese asi tazko budem riesit dizajn na mieru :)
Skusim tu Enduru, ale moc velky vyber tiez nemaju. Ono zas tie volnejsie kolekcie aj od Casteli maju pridane hlavne okolo pasa. Ja naopak potrebujem pridat len okolo ramien nech to nemam ako plachtu.
09.08.2021 - 16:30:38
00
keyboard_arrow_up