Cyklostore maratón Horné Srnie

07.08.2021
MTB maratón
Horné Srnie (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Zúčastnených bikerov (54)
BufoncervoCestarikcoleDeniDudurmiemsiEMSI-CSLAfederer1Fopantengaspar1974Happy76Hary13HazardhelikobakterJaiubjelo520JozefmiklatekJulkoKire2koimi12LuboPDlubosnosickymarekvidlarMario1MarMalMartinV10matfmatias036Matiussmatto88muftoninofurekoknomisPATRIOTSKpeto1175Peto661PitrsRANDALrichardleRobitussinRiderRoboNMRomanUbiRustymusruzersladokmSumecSKSvancytatolacotrokanwillZemiacikzvrsko
Nie, každopádne odporúčame sa riadiť aktuálnymi pravidlami Covid-semafóru. Opäť budú platiť podobné pravidlá ako minulý rok.

Epidemiologické opatrenia Cyklostore maratónu Horné Srnie:

Vzhľadom na stále pretrvávajúce riziká ohľadom vírusu Covid 19 bude treba počas Cyklostore maratónu Horné Srnie 7.8.2021 dodržiavať:

1. Ak niekto bude pociťovať čo i len najmenšie príznaky respiračných chorôb, je potrebné aby dôkladne zvážil účasť na Cyklostore maratóne Horné Srnie.

2. Použiť dezinfekciu pri vstupe do tržnice - miesto registrácie.

3. Pri registrácií budú pred tržnicou na zemi páskou vyznačené rozostupy - treba ich dodržiavať.

4. Použiť dezinfekciu pri vstupe do parku - miesto štartu.

5. Použiť dezinfekciu pred odovzdaním čipu - miesto cieľa.

6. Park(areál maratónu) bude vyznačený výstražnou páskou so vstupmi a výstupmi, ktoré treba rešpektovať.

7. Použiť dezinfekciu platí aj pre divákov Cyklostore maratónu Horné Srnie!

8. Taktiež, odporúčame pri čakaní na Štart, buď dodržať väčšie rozostupy medzi pretekármi, alebo si prekryť ústa napr. buff-šatkou. Je nám jasné, že s rúškom sa pretekať nedá,ale prosím nepodceňujte sitáciu, a snažte sa chrániť ako seba, tak aj ostatných.

9. Dodržať hygienické nariadenia prí výdaji stravy/ nápojov. (prekrytie dýchacích ciest a dodržiavanie rozostupov)

Prosíme vás teda - riaďte sa patričnými nariadeniami. Nikomu z nás to nerobí radosť, no ak sa nebudú dané inštrukcie dodržiavať, celé preteky sa môžu skončiť tak ako to nikto z nás a veríme, že ani nikto z vás nechce.
04.08.2021 - 23:32:57
01
Orientačná mapka zázemia maratónu:
Všetko bude detailne označené, v prípade akýchkoľvek otázok, nejastností sa nás pýtajte, všetci z organizačného tímu budeme označený tričkami :)

Prílohy:

mapa 2021.jpg
mapa 2021.jpg 723.49 KiB thumb_up0thumb_down

05.08.2021 - 09:56:18
02
A ešte tak bodovo, množia sa nám otázky rôzneho druhu a pravdupovediac, už nemáme čas na každú odpisovať, tak sa na nás nehnevajte, Pokúsim sa to nejak zhrnúť:

1. Registrácia na mieste je možná, voľných miest máme dostatok.
2.Úschovňa batožín bude aj tento rok. Treba len povedať dievčatám pri registrácii, prezentácii.Oni sa už o všetko postarajú.
3.Umývanie bicyklov jasné, že bude. Bude k dispozícii jednak veľká hasičská cisterna a jednak niekoľko hadíc v areáli. Taktiež budu k dispozícii, čistice, oleje, kefy atd.
4.Ku sprchám som sa už vyjadril na predošlích stranách.
5.Parkovanie, parkovanie bude riadiť usporiadateľská služba, prosím rešpektujte ich pokyny a taktiež poprosíme o ohľaduplnosť k obyvateľom obce. Ďakujeme
6.Jedlo, nápoje po dojazde do cieľa. Na výber bude guláš, klasické rizoto a bezmäsite rizoto. Taktiež pivo/nealko. Hneď po dojazde pri odoberaní čipu, naviac každý dostane 0,5L fľašu minerálky. Pred štartom každý dostane 0.5l plechovku nealko Birrelu. Jedlo a nápoje sa budú vydávať v miestnom Kultúrnom dome. Všetko bude opäť označené.
7.WC budú k dispozícii opať v Kultúrnom dome.
8.Na mieste bude záchranna služba http://www.atvrescuesystem.sk/. Neváhajte ich pri čo i len najmenšom zranení kontaktovať. S.O.S číslo bude mať každý jazdec na štartovom čísle.
9.Počasie na Sobotu je vybavené. :sun: Po dnešnom daždi sa síce prášiť nebude, ale Piatok aj Sobotu nás čaká ideálne počasie, trať je stavaná aj :rain: , verím, že budete spokojný.
10.Servis a testovanie bicyklov aj tento rok sa o základný pred a po závodný servis postarajú chlapci a dievčatá z https://www.cyklostore.sk/. K Dispozícii budu taktiež testovačky prevažne od Specialized.
11.Čo ešte...hmm, snáď len želanie, aby ste všetci dorazili vzdraví do cieľa a aby všetko dopadlo čo najlepšie aj pre vás aj pre nás. Verte že ideme na maximum :)
05.08.2021 - 11:39:13
09
teraz som si bol prejst cast maratonu a podmienky dobre. sucho, vlhko a miestami čvachtavo. dres zafrkany spredu, aj zozadu, ale blato sa nekona. ozaj je ta trat stavana na dazd. Jarosov chodnik uplne v pohode bez blata a pekne pripraveny. isiel som ho naistotu pomalicky pod 3 minuty, lebo som sa bal, ale nikde nic neustrelilo na korenoch. ale v prvom klesani na trati som nabehol v rychlosti na čvachtavý usek a uz mi bralo predne koleso :tmi: skoro som sa toto :-) tak zajtra hlave opatrne na mokrych usekoch. drzim vam vsetkym palce ;)

Prílohy:

cast maratonu.JPG
cast maratonu.JPG 272.09 KiB thumb_up0thumb_down

06.08.2021 - 21:25:19
11
to sú dobré správy :)
06.08.2021 - 21:52:01
00
Ahojte, makali sme totál naplno aj dnes. Ako divo píše, dobre bude. Trať nám dnes schla priamo pred očami. Od rána sme boli v teréne...uff, no dochádzaju mi od únavy slová. O našom nasadení svedčí aj to, že najväčšiu kaluž na trase pre vás prišli odčerpať hasiči z Nemšovej, ktorý sa mimo iné budú o vás starať aj v celom úseku okolo mesta Nemšová (dojazd). Fakt im veľmi pekne ďakujeme ;) . A ostáva už len želanie, aby sme sa zajtra všetci spokojný a s dobrým pocitom videli v Cieli...tešíme sa na vás :y:

Prílohy:

1.jpeg
1.jpeg 855.12 KiB thumb_up0thumb_down

2.jpg
2.jpg 2.27 MiB thumb_up0thumb_down

06.08.2021 - 21:56:21
013
Tak ako minulý rok, aj dnes veľká vďaka za skvele zorganizovanú akciu. Blata akurát, zmenu smeru hodnotím pozitívne. O rok sa dúfam vidíme znova 🙏
07.08.2021 - 15:26:24
18
Vďaka organizátorom 👍👍👍 kus dobrej práce 🍻
07.08.2021 - 16:50:13
15
Presne. Vyborna robota.
07.08.2021 - 17:41:51
13
taktiež sa pripájam.....všetko bolo na jednotku 👍
07.08.2021 - 18:12:52
12
Po tom čo som včera videl foto z trate. Tak klobúk dole. Ako ste dokázali všetko pripraviť. Trať skvela,hráva ( dlha)… určite sa vidíme aj budúci rok!
07.08.2021 - 18:34:08
12
Ahojte,
takto z rýchlika a z posledných síl veľké ďakujem všetkým ktorý prišli. ;) Boli ste super, perfektná partia,spolupráca, minimum odpadkov a praktický samé usmevy :) . Určite sa nájdu aj nejaké negatíva, ale ak nás sledujete a hlavne poznáte aj osobne niektorý, viete, že sme ,,magori,, čo tomu dávaju všetko. ;) Vždy ideme na maximum a verte, že každý problém, resp. vaša komplikácia nás mrzí. Opäť sme vás veľmi radi po roku videli, z niektorých z vás, sa stávaju doslava stálice u nás, to nás obzvlášť teší. No a ja pevne verím, že sa uvidíme aj o rok.(Aj ked si každý rok povieme, že sa na to vykašleme :D ).
A teraz chcem jedno absolútne ĎAKUJEM, všetkým regulovčíkom, ľuďom z občerstvovačiek(bezotn,Mirex,martinzz )a ostatný, Dobrovoľným hasičom z Nemšovej a Horného Srnia, dronistom, fotografkám, štvorkolkárom, motorkárom, záchranárom, chlapom od obce a v neposlednom rade všetkým naším sponzorom. Fakt bez týchto všetkých ľudí by sme to nezvládli a obrovsky si ich za to vážime :y:
Tak len toľko som chcel... budeme postupne pridávať odkazy na Foto a Video, myslím, že sa máte na čo tešiť.
Ahojte a zasa o rok v prvú Augustovú Sobotu v Hornom Srní :muscle:

Výsledky:
https://www.casomierapt.sk/udalost_vysledky.php?id=736

A prvé foto:
Foto Michal Koníček
07.08.2021 - 20:43:04
320
My dakujeme ;)
07.08.2021 - 21:16:35
12
Tiež sa chcem poďakovať organizátorom. Bol to môj prvý maratón, takže som nevedel čo čakať, ale všetko bolo super.
08.08.2021 - 11:01:44
12
Ďaľšie foto:
Oliver Skukálek

Organizátori
08.08.2021 - 19:11:25
05
keyboard_arrow_up