Dobrý deň, mám ebike s motorom Bosch ActiveLine Plus verzia SW 1.1.0.0, HW 0.0.6.0, batéria SW 1.8.0.0, HW 1.3.0.1. Riadiaca jednotka KIOX HW 1.0.0.0,SW 4.0.2.0. Chcem si nainštalovať osvetlenie napájané priamo cez motor. Skúšal som namerať napájanie osvetlenia na výstupe. Po zapnutí som nameral maximálne 0,6V ak sa nemýlim malo by byt na výstupe 12V. Tiež som nič nenameral po stlačení tlačidla zapnutia osvetlenia na Kioxe. Neviem nikde nájsť nejaké realese notes k FW motora a batérie. Čo riešia jednotlivé FW ? Menia sa nejako režimy, výkon, kompatibilita z riadiacou jednotkou, charakteristika batérie? Ako oživiť napájanie pre osvetlenie? Je možné nezávisle zapínať predne a zadne osvetlenie? Konektory na motore sú samostatne, ja mám od vyroby natiahnuté káble len s predného konektora. Ak ano prepojil by som to na oba konektory, Stačí update FW motora? Vopred dik za odpovede ktoré by ma posunuli.
07.08.2021 - 15:33:24
00
Tak som sa posunul. Včera som si dal spraviť update FW v servise. Mám vraj poslednú verziu FW a to 1.3.3.0 a batérie 1.10.8.0. Stále netuším čo zmena FW prináša nevedeli mi to povedať ani v servise. Čo sa týka zmien, ktoré vidno tak už fungujú vystupy na svetlá vystupne napätie 13,4V. Tiež sa po update “odomkla” časť menu v aplikacii ebikeBosch - obchod. Je možné si za 8,99€ dokúpiť zamknutie motora. Funguje to tak, že ak nemáte vlastny displej motor Vám z iným nepôjde. Užsom aj osadil predné a zadné svetlo Lezyne. Svietivosť a komfort super. Všetko funguje.
10.08.2021 - 08:08:38
01
keyboard_arrow_up