to fakt odmontovavali pedale? ved u vacsiny ludi su take zazrate do kluky, ze sa v ziadnom pripade nedaju povolit, iba ak po velkej namahe a s velkou pakou.
to by som teda rad videl, jak to robili
06.08.2013 - 16:45:19
00
no ja trpnem ked davam bike do vlaku a je tam len tak oprety o stenu bo nemaju ziadny hak ani nic o co by som ho vedel prichytit gumicukmi. nie to este toto ze rozmontovat a hodit na zem :) cista smrt
06.08.2013 - 17:41:40
00
Vacsinou si kazdy odmontoval pedale sam. Islo mi to celkom bez problemov, ale je fakt, ze ked som pred rokmi menil kluky za LX, lebo som chcel Hollowtech II (vo Vele vtedy pisali, ze su to najpevnejsie kluky na svete, merali priehyb a to mi nedalo spavat), nevedeli mi odmontovat stare, lebo boli len na imbusak. Tak som musel kupit aj nove pedale. Hoci boli tiez SPD, napodiv kufre mi do nich sedeli iba tie posledne na sandaloch, starsie na 2 topankach nie. Tak som musel este kupit aj dvoje nove kufre. Okrem pedalov sa este na kazdom bicykli povolovali a otacali riaditka.
07.08.2013 - 09:00:15
00
oživujem túto prastarú tému, na jeseň by som chcel ísť bicyklovať na Malorku, keď sa o tom tak pozitívne píše, nechystá sa ešte niekto? aj by som sa pridal ...
12.08.2021 - 21:41:39
00
keyboard_arrow_up