co tak http://www.met-helmets.com/home.jsp?idrub=5751 celkom slusne vetranie


-cena :(
25.06.2008 - 20:17:47
00
Toto na Downhill :?: To si radsej ku tym 2000.- doplat este 500.- a mas dobru prilbu SIXSIXONE Full Comp.Podla hodnoteni na NETe dobra prilba :wink:
25.06.2008 - 20:42:06
00
jj presne tak na prilbe by som moooc nesetril ked ta obyjme strom tak zistis o com hovorim 8)

Parachute urcite nie na DH ved je to tam aj napisane offroad prilba :wink:
25.06.2008 - 22:05:18
00
Co takto giro remedy alebo bell drop. Daju sa kupit za ceny pod 3500 na ebayi.
25.06.2008 - 23:01:06
00
Dijck Tiez si myslim,ze tie prilby,co navrhujes su skvele...Zazil som ako v nej kamos trepol hlavou do zabradlia 8) A prezil :wink: V Isaku stoji Giro Remedy 4500 Sk ale aj tak sa to neblizi k hodnote autora,ani na E-bayi :wink:
26.06.2008 - 12:43:03
00
ta parachutka je na obrazkoch na zozranie, v skutocnosti, nebodaj na hlave je to kentus - mal som ju asi tyzden, radsej som ju predal
pevnostou to taktiez neoplyva
26.06.2008 - 19:49:57
00
ak mozem odporucit tak skus popozerat integralu FOX Rampage. Je sice trocha nad limit ale myslim ze jazdena sa kupit da aj za tolko...
preco? davnejsie (asi mesiac dozadu) som hodil drzku... siel som rychlejsie na skok, trochu nap*d ma nakoplo a mal som kurz lietania vzduchom +- 10m... dopad bol z asi 2-3m vysky na ruky a hlavu atd atd... prilbe sa nic nestalo ( ! ) okrem posunuteho siltu.. prasklina nikde dokonca aj kamosi a typek z RZP sa divil ze je cela... takze asi tolko ze prilba je posledna vec na ktorej sa oplati setrit... srandy s odnimatelnym "sosakom" urcite k DH nepatria max tak. na EN alebo cosi podobne.. moj nazor.. ak sa mýlim pls. neukamenujte ma, radsej ma opravte.. :)
26.06.2008 - 23:39:43
00
ta prachutka je fakt ako z makového kvetu.... a giro remedy ked som si kupoval prilbu tak som chcel aj tú ale trošku som sa musel uskromniť tak som skončil iba pri 661 comp ale chcelo by to zmenu inak je celkom 661comp pohodlná
26.06.2008 - 23:43:26
00
downhill nedownhill, podla mna sa integralka hodi pre kazdeho kto jazdi v terene kde mu ide "o hubu"...kaslat na to co sa nosi a co sa nenosi, ide o zdravie...
26.06.2008 - 23:47:00
00
MuFFin0 Moja rec :P Ide len o to,aby si si aspon ciastocne nevybil kompletne zuby...
27.06.2008 - 10:56:37
00
ak mozem odporucit tak skus popozerat integralu FOX Rampage. Je sice trocha nad limit ale myslim ze jazdena sa kupit da aj za tolko...
preco? davnejsie (asi mesiac dozadu) som hodil drzku... siel som rychlejsie na skok, trochu nap*d ma nakoplo a mal som kurz lietania vzduchom +- 10m... dopad bol z asi 2-3m vysky na ruky a hlavu atd atd... prilbe sa nic nestalo ( ! ) okrem posunuteho siltu.. prasklina nikde dokonca aj kamosi a typek z RZP sa divil ze je cela... takze asi tolko ze prilba je posledna vec na ktorej sa oplati setrit... srandy s odnimatelnym "sosakom" urcite k DH nepatria max tak. na EN alebo cosi podobne.. moj nazor.. ak sa mýlim pls. neukamenujte ma, radsej ma opravte.. :)

hm, super, takze cely ten naraz absorbovala tvoja hlava a krk
27.06.2008 - 11:24:31
00
Iwo >>> si živý??? po páde z 3metrov na hlavu + ruky ..... no neviem prebral si sa na urgente alebo čo ????
27.06.2008 - 16:53:03
00
2 vladol: asi hej ale narazal som na to, ze prilba je na to vsetko co "zazila" uplne OK...
2 s9per: hmm.. ne nee... bol som pri vedomi ale dolamana klucna kost a vyskocena noha z klbu (bedroveho..) a cely jedna velka modrina... hmm.. docela bolest... :oops:
27.06.2008 - 19:52:06
00
2 vladol: asi hej ale narazal som na to, ze prilba je na to vsetko co "zazila" uplne OK...

takze nefunguje
27.06.2008 - 21:48:04
00
Prilby s oddelitelnou celustou su cenovo okolo 1500 SK +- .Vsetky su na jedno kopyto :wink:
To tu uz bolo vyjadrene :) Ja ale hlavne moc nerozumiem tej logike, ak sa naozaj bojis o zdravie tak holt chod do normalnej integralky, ano, bude to vyzerat trosku divnejsie ale who gives a ...

Ale ak si normalny trailovy jazdec ktory nema problem s normalnou helmou tak by som isiel len do dajakej 'standardnej' = bez celuste....

ak mozem odporucit tak skus popozerat integralu FOX Rampage. Je sice trocha nad limit ale myslim ze jazdena sa kupit da aj za tolko...
dost nad limit :wink: a existuju aj ine plnohodnotne integralky s takou istou funkcnostou...

takze nefunguje
Toto neviem zkade vznikol tento prapodivny mytus, ale podla mna je totalna huyovina ze prilba funguje vtedy ked sa pri pade znici, ak je to to co si chcel povedat. Ked si clovek kupi kus polystyrenu za 50 korun co ma mat taku funkciu no tak budiz, alebo ak sa jedna o nejake ultra-super-mega lahke 5-gramove cestne prilby, ale integrala?? Jak ma asi helma uchranit hlavu pred poskodenim ked sa pri pade rozpoli?? Naviac mi to pride ako celkom drahy spas, mat si kupovat zakazdym novu integralu za 3000+ korun pri kazdom pade, ktorych je pri agresivnom jazdeni pomerne dost...
28.06.2008 - 00:37:03
00
keyboard_arrow_up