Od začiatku sa nebavím o zákonnom pohľade, bavím sa o pohľade morálnom a racionálnom... Dobre vieme, ako sú (niektoré) zákony postavené... Hlavne také, že máš pomaly predvídať aj neočakávaný pád čínskej vesmírnej stanice... :-)
18.08.2021 - 13:31:14
00
KinDo napísal:
naburaj do auta, ktore stoji v zakaze a daj nam vediet, ako dopadlo vysetrovanie - kto dopadol horsie na sude ;)

kludne sa moze stat, ze ten co stal v zakaze, dostane max. pokutu za zle statie /ak vobec/ .. ono totiz vela ludi teoretikov si mysli, ako tu obcas citam /teraz nepisem o tebe :D .. pisem vseobecne/ , ze to je velmi jednoduche, ale v skutocnosti na sude prebieha dokazovanie a miera zavinenia. Inak povedane viny moze byt vodic, ktory formalne zakon neporusi. Miera zavinenia sa skuma a dokazuje. Na to su znalecke posudky, kde samozrejme je dalsi kamen urazu .. moze sa hrat hra, najdi si svojho znalca. Ale to uz je ina kapitola.

Staci si predstavit opiteho, ktory lezi/spi na vozovke a prejde ho auto. Niekedy bude uplne bez viny, niekedy bude vinny usmrtenim. Zalezi na okolnostiach. Slepo sa spoliehat na zakony a najma na to, ze to niekto bude vzdy dodrziavat /niekedy sa musia porusit, aby nedoslo k vaznemu problemu/ s tym, ze zanedbam vlastnu obozretnost, nie je mudre.
18.08.2021 - 13:41:19
01
V tejto veci... V živote (či mi už to niekto bude veriť, alebo nie) som nikdy neporušil žiadny predpis... Ako hovorí klasik - " ještě i to smetí jsem platil načas"... Napriek tomu, že mám BMW M5 (v tomto prípade vlastne neviem, načo ho mám, ale mám), som nikdy neprekročil maximálnu povolenú rýchlosť... Snažím sa predvídať, okolo autobusov na zastávkach chodím 30 km/h, cyklistov obchádzam cez druhý pruh (veď som jeden z nich), a potom, keď tu popíšem jednu situáciu, ktorá bola zo strany PZ SR totálne nezvádnutá, tak tu bude jeden zelený Je.us zvysoka múdry... A - údajne môj dotyčný komentár bol vyhodnotený ako ofenzívny, veď je administrátor, tak to je to najľahšie... Je.us - bravo....
18.08.2021 - 17:40:34
00
Na tomto fore je to predsa normalne :D, mne sa to stalo velakrat .. ale ber to tak, ze skoro vsetky taketo problematiky su tzv. pivne reci, ktore sa rozvijaju z domova z klavesnice , v reale by to vyzeralo inak. Nieco sa da poriesit emotikonmi, lenze .. ludia ich nepouzivaju velmi a dostatocne .. a ked uz, tak potom sa buria ludia z Kosic :D

Vsak ja Jezusa poznam osobne a v reale by to vyzeralo inak. Skoda, ze dnes uz neni v mode rozne kempy , kazdy ma svoj zivot .. a potom to na fore vyzera dost divne :D

To mas ako s tou temou o vysnivanych zenskych .. virtualna realita :lol:
18.08.2021 - 17:57:53
01
"V živote (či mi už to niekto bude veriť, alebo nie) som nikdy neporušil žiadny predpis... Ako hovorí klasik - " ještě i to smetí jsem platil načas"... Napriek tomu, že mám BMW M5 (v tomto prípade vlastne neviem, načo ho mám, ale mám), som nikdy neprekročil maximálnu povolenú rýchlosť... "

Mal som za to že najväčšiu "debilinu - konšpiračnú" som dnes čítal na železničnej stanici.
No a ty tu toto. Ak je to tak (ja neverím) tak choď do kostola a dávaj hriešnikom "rozhrešenia".

Prílohy:

Satan.jpg
Satan.jpg 900.51 KiB thumb_up0thumb_down

18.08.2021 - 21:34:02
03
Hah, akurat dnes som si odfotil v Pezinku iny prispevok od tohto trippera
Príloha:
IMG_4705.JPG
IMG_4705.JPG 1.19 MiB thumb_up0thumb_down

18.08.2021 - 22:06:52
00
Nazgul napísal:
... A - údajne môj dotyčný komentár bol vyhodnotený ako ofenzívny, veď je administrátor, tak to je to najľahšie... Je.us - bravo....

Myslím, že moderátor je v tom nevinne. Ježiš v preklade napísal, že tam namiesto policajtov mohlo byť hocičo iné. Bolo to tu rozoberané čo tam mohlo byť. V tom prípade by to bola jedine tvoja chyba, že sa lepíš na kamión a nevidíš kde odbočuješ. Dislajky si dostal, lebo si to nechceš priznať. Je jedno, že tak ako to popisuješ to bolo na facku pre oboch. Ani policajti tam nemali odstaviť auto. Aj keď vlastne nevieme, prečo tam stáli. Je celkom možné, že tam to auto zastavilo skôr ako oni. A preto ho riešili. Možno porucha, stáli na majákoch a ty by si to do nich spoza kamióna napálil. Tam by bola vina iba na jednej strane. Pri povinnom 70m odstupe by videl prekážku aj osadník na angličkáku.
18.08.2021 - 22:53:36
12
Nazgul,a čo ti pomôže ze máš pravdu?
Dôležité je sa do podobnej situacie nabuduce nedostať. A najlepšie aktivne tomu zabranit.
Defenzivna jazda to neznamena ze dodrziavam predpisy.To znamena ze aj ked všetci na ne serú,nedať im šancu aby ma ohrozili....
19.08.2021 - 07:33:14
00
Veď ja som tú situáciu zvládol... A od začiatku to bolo len o tom, že som poznamenal, že to zo strany policajtov nebolo teda dvakrát rozumné... A to malo byť všetko... Len potom tu začali mudrovačky a skončilo to tak, ako skončilo... Za mňa je to uzavreté, nechajme to tak, nech to nevinný moderátor aj celé premaže, som s tým v poho...
19.08.2021 - 08:32:09
00
Viete o tom niečo bližšie? Kto bol vinníkom tejto tragédie?
https://trencin.zoznam.sk/mimoridnas-sprava-neskutocna-tragedia-pri-treningu-zomrel-iba-18-rocny-slovensky-reprezentant-v-cyklistike/
Tento rok je to veľmi vážne. Veď to postihuje aj to málo športovcov, ktorí tomu obetujú celý svoj doterajší život. Akože nejaký ochmelka bez prilby mi je úplne ukradnutý, keď si niekde rozrazí hlavu alebo padne niekomu pod kolesá, lebo neudrží balans.
19.08.2021 - 15:29:54
00
Tragédia. Našiel som zatiaľ toto.
https://www.startitup.sk/aktualne-tragicka-nehoda-vzala-zivot-slovenskemu-reprezentantovi-v-cyklistike/
https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sport/400800/tragedie-cyklisticky-reprezentant-18-a-syn-sampiona-zemrel-pri-treninku.html
Najprv vraj zástava srdca, pom vraj kamión
19.08.2021 - 16:12:17
00
Iba 18-ročný slovenský reprezentant v cyklistike zomrel pri tréningu, zrazil ho kamión

https://www.biker.sk/58793/iba-18-rocny-slovensky-reprezentant-v-cyklistike-zomrel-pri-treningu-zrazil-ho-kamion/
19.08.2021 - 16:19:30
00
JOLI napísal:
Viete o tom niečo bližšie? Kto bol vinníkom tejto tragédie?
https://trencin.zoznam.sk/mimoridnas-sprava-neskutocna-tragedia-pri-treningu-zomrel-iba-18-rocny-slovensky-reprezentant-v-cyklistike/
Tento rok je to veľmi vážne. Veď to postihuje aj to málo športovcov, ktorí tomu obetujú celý svoj doterajší život. Akože nejaký ochmelka bez prilby mi je úplne ukradnutý, keď si niekde rozrazí hlavu alebo padne niekomu pod kolesá, lebo neudrží balans.


ŠOKUJÚCE INFORMÁCIE o tragickej smrti 18-ročného reprezentačného cyklistu

https://trencin.zoznam.sk/aktualne-sokujuce-detaily-tragickej-smrti-18-rocneho-reprezentacneho-cyklistu/
19.08.2021 - 16:35:50
00
Kua tu cestu sme vcera krizovali, premavka tam bola riadne husta 😬.
19.08.2021 - 18:35:39
00
:-( tak hlavne ja by som prijal viac info kedze sa tam obcas vyskytnem - v ktorom mieste to bolo? lebo od Radaru po odbocku na Jastrabie je ta cesta naozaj siroka s metrovou krajnicou a viac menej novym povrchom. obcas tadial idem a nemavam tam problem a ani pocit ohrozenia.
ak neodbocili na jastrabie ale sli dalej tak sa cudujem vyberu trasy na trening - lebo tam je ta cesta fakt sialena a navyse sa da aj na ziletke relativne dobre obist.
19.08.2021 - 19:14:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up